Himalaya Herbals

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 279 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 279 Ft

A mandulaolaj hidratálja, míg a természetes E vitaminban gazdag búzacsíra olaj segít táplálni a száraz bőrt. Gyengéden tisztítja a bőrt,hogy az puha és sima maradjon. Férfiaknak is kiváló választás.

Ár: 279 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Melcsike8

2020. július 14.

Reggelente ezzel tisztítom meg az arcom és nagyon szeretem. Az illata kellemes, a bőröm puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

Laucsi

2019. február 5.

Elfogult vagyok, imádom a márkát. :D Szerintem ár érték arányban szuper ez a szappan. Nevetségesen olcsó. Pattanásos arcomra használtam egyszer, jól tisztított, szárított is, ahogy vártam. Szerettem, de nem vettem újra, mert beleszerettem egy vegán, natúr szappanba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

SimonO

2018. május 9.

Fürdésre az illata miatt nem használnám, viszont borotválkozásra bejött. normál bőrűként nem okozott irritációt, enyhén habzik, és száraz érzet sem merült fel borotválkozás után. Borotválkozásra továbbra is megvásárolnám, de az illata tényleg nem jött be. (bár, utólag semmit ne érzek, csak használatkor)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Platina890413

2018. április 30.

Jól habzik,illata kellemes, igaz csak kézmosásra használjuk.Egyszerű-nagyszerű!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Judinci

2018. március 19.

Jól habzik, jól tisztít, nem szárít. De de az illata semmilyen, unalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Jól habzik, jól tisztít, nem szárít. De de az illata semmilyen, unalmas.

Kuro

2018. január 24.

Jól habzik, finom az illata is, a tisztító hatása lehetne jobb, pár használat után szárít is kissé, de összességében jó termék. Egy átlagos tusfürdő után százszor jobban húzódik a bőröm, úgyhogy teljesen elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

ildyy

2017. november 26.

Isteni illata van...:) Az én bőrömet nem szárítja, sőt, tényleg mintha táplálná, puha, feszesebb tapintású lesz a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

eszterlaura

2017. január 10.

Karácsonyra kaptam, gondoltam ha van, kipróbálom, amúgy nem biztos, hogy megvettem volna. Az illata nagyon finom és kellemes, jól habzik, krémes állagú, nem kell órákig forgatni a kézben, hogy egy kis habot adjon. Az egyetlen hibája, hogy az én -így télen amúgy is száraz bőrömet- tovább szárítja. Ennek ellenére még egy kis ideig tuti marad, mert amúgy is minden zuhanyzás után testápolózom. De aki esetleg szemez vele, szerintem mindenképp próbálja ki- az ára miatt nem lehet vele nagyot bukni, és másnak talán még jobban be is válik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Demke

2017. január 6.

Most kaptam Karácsonyra és elsőre megfogott. Nagyon kellemes az illata, olyan jó krémes az állaga. Nagyon szeretem szappan. Mindenképpen újra vásárlós kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 6.

Greti1717

2016. december 16.

Nem szárítja a bőrőm és nagyon tetszik az illata,csak kézmosásra használom,újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Extract, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil
Emulgeálószerek: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Cocamidopropyl Betaine
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Cocamidopropyl Betaine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone

PEG-400 1 0

Áttetsző, színtelen, ragadós folyadék. A PEG-400 vízzel elegyíthető, nagyon jól oldódik acetonban, alkoholban, de gyakorlatilag oldhatatlan zsírban és ásványi olajokban. A CosIng hivatalos besorolása szerint emulzió stabilizáló és kötőanyag.

Az Ázsiában honos Millettia Pinnata fa magjának zsírsavakban gazdag, antibakteriális hatású olaja. Az ayurvedikus gyógyászat egyik alapanyaga, bőrbetegségek kezelésére használták a neem olajhoz hasonlóan. Újabb kozmetikai felhasználását fényvédő összetevőként elsősorban az olajban található két hatóanyagnak, a pongamolnak és a karanjinnak köszönheti, amelyek természetes UVA és UVB fényszűrőkként működnek. A pongamol kémiailag hasonlít az avobenzone-hoz.