Himalaya Herbals

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Szappanmentes arclemosó gél mindennapos használatra a tiszta és problémamentes bőrért. Megtisztítja a bőrt a felesleges faggyútól és szennyeződésektől anélkül, hogy kiszárítaná. A nim növény a kurkumával együttesen hatékony az aknék és pattanások ápolásában. Így bőre felfrissül, puha, tiszta lesz és problémamentessé válhat.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: bvviki
Állapot: Új, egyszer sem használt., Helyszín: Szombathely, fizetés: Fizetés banki utalással előre, foxposttal tudom küldeni, illetve személyes átvétel is lehetséges.
Ár: 1000 , Eladó: Poptie
Állapot: vadonat új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rekavancsa

2021. május 16.

mint arctisztító egész jó, de borzasztóan szárít, ha véletlen a szemedbe megy, garantáltan kimarja.
nem szívesen nyúlok hozzá, elfogyhatna már

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

nem szívesen nyúlok hozzá, elfogyhatna már

Kajmi

2021. május 12.

Sokáig ezt az arclemosót használtam, az összetevői miatt búcsúztunk el egymástól. Nem volt vele gondom, nem irritált. Géles állagú, tette a dolgát szépen, csak hát a tudatos bőrápolásba nem fér bele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

nagamai

2021. április 14.

Egyszer vettem, sokáig elég volt és az ára sem vészes. Jó kis arclemosó, de nagy változásokat nem hozott sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

2021. április 10.

A kedvenc arclemosóm, tisztább tőle a bőröm és puha. Talán egy éve használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

A kedvenc arclemosóm, tisztább tőle a bőröm és puha. Talán egy éve használom.

ladyd123456789

2021. február 23.

Évek óta használom, és elégedett vagyok vele. Jó az állaga, nem hagy réteget lemosás után, és én az illatát is nagyon szeretem. Mivel nagyon alaposan tisztít, így a hideg hónapokban kiszáríthatja a bőrt, ezért télen ritkábban használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 23.

fioretta

2021. január 23.

Nem használom minden nap, hanem más termékekkel váltogatva. Az illata eleinte nem annyira tetszett, de megszokható. Az állaga jó és könnyű dolgozni vele, nagyszerűen tisztítja és felfrissíti a bőrt. Kicsit szárít, de mivel nem használom naponta és csak a problémás, zsíros vonalakon alkalmazom (homlok, orr, áll), ezért nem is bánom ezt a hatását. Összességében elégedett vagyok vele, nagy tubus, lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

dancuuuus

2020. december 15.

Nagyon szeretem. Egy aldas a boromnek. Hasznalat utan fellelegzik es felfrissul tole a borom. Faggyutermelest csokkenti. Jo erzes a boromnek. Nagyon tisztanak es frissnek, es ami a legfontosabb, zsirmentesnek erzem utana a zsiros borom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Nikuska94

2020. november 28.

Évekig használtam a terméket esténként, szépen tette a dolgát. Ahogy másik termékre váltottam, sokkal rosszabb lett a bőröm állapota (több gyulladt pattanásom és mitesszerem lett). Csak az összetevői miatt cseréltem le, pedig egyébként tényleg jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

Yvaine

2020. november 4.

Kipróbáltam, de nem bírtam elviselni az "illatát", mérges lettem, és kidobtam. Mint valami tisztítószer/mosogatószer... Ezen kívül semmi extrát nem tapasztaltam (de úgy az egész termékcsaládnál sem egyébként). Nem is fogok többször próbálkozni velük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Anika1993

2020. november 3.

Nekem sajnos nem vált be, zsírosabb lett tőle a bőröm, pattanásokon sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Sodium Metabisulfite, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate