Himalaya Herbals

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Szappanmentes arclemosó gél mindennapos használatra a tiszta és problémamentes bőrért. Megtisztítja a bőrt a felesleges faggyútól és szennyeződésektől anélkül, hogy kiszárítaná. A nim növény a kurkumával együttesen hatékony az aknék és pattanások ápolásában. Így bőre felfrissül, puha, tiszta lesz és problémamentessé válhat.

Ár: 1399 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: bvviki
Állapot: Új, egyszer sem használt., Helyszín: Szombathely, fizetés: Fizetés banki utalással előre, foxposttal tudom küldeni, illetve személyes átvétel is lehetséges.

sarahun

2020. július 14.

Jól tisztít, gél állagú, jól habzik és könnyen lemosható. Több termékkel együtt használom, ami zsíros bőrre van, így már nem tudom elkülöníteni, csak ez mennyit tesz érte, de az biztos, hogy nem ront. Nem irritál, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Ezért az árért teljesen rendben van, szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

PrincessBell

2020. július 4.

Nekem ez a márka tette elviselhetővé a nagyon durván szétrombolt arcbőrömet. Ez a lemosó géles állagú, enyhe "füves" illatú termék, ami tök jól tisztítja az arcot, ha az le van robbanva.
Ami nekem feltűnt:
Ha "csak" olajos a bőröd, akkor nagyon jó a hatása, hiszen szárít, mint a fene, így viszonylag hamar rendbe teszi. Ha viszont e mellett pattanásaid is vannak, akkor azt kezeli egy bizonyos szintig, viszont nem képes teljesen tiszta bőrképet eredményezni, jönni fognak újabb pattanások ugyanúgy és annyira leszárít, hogy visszalépsz az olajos bőr kategóriába és kezdheted előről az egészet :D Igen, saját tapasztalat :( Ezt a terméket tudni kell abbahagyni használni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Ami nekem feltűnt:

NikolettaP

2020. május 25.

Pontosan ugyan arról tudok beszámolni amiről az előző vélemènyíró is. Az tetszik, hogy alaposan tisztít, de olyan mértèkben szàrítja az arcom, amilyet még nem is tapasztaltam magamon. Nagyon feszül az arcom, hámlik is utàna, úgyhogy felváltva tudom csak elhasznàlni, és csak egy kicsit hasznàlok belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

pongrtimi

2020. május 14.

kb. egy hete használom, kaptam, mert az előző használójának kiszárította a bőrét, gondoltam nekem jó lesz. néhány nap alatt annyira kiszárította a bőröm, hogy az orrom körül napok óta hámlik a bőröm és viszket, pedig mindig hidratálok utána. azt hiszem keresnem kell valami mást :( amúgy szépen tisztít, az a része tetszett, de ez a viszketés meg hámlás nagyon negatív élmény számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Tincs

2020. május 10.

Nagyon szépen gondját viselte a bőrömnek, amikor nem volt a legjobb állapotban. Azonban (szerintem a bőröm változott) egy ideje elkezdett húzódni az arcom a használata után, ezért váltottam. Én kifejezetten olajos, kombinált bőrre ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

NyBetti

2020. május 3.

Egynek elmegy kategória, de semmi extra. Használtam a neem maszkot, ami egy csodaszer, imádja a zsíros bőröm, emiatt vettem meg ezt. Tisztít végülis, de nem csökkenti a zsírosodást. Átlagos arctisztító, az új gyümölcsös zsíros bőrre való termékcsalád milliószor jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Szelena

2020. május 1.

Akkor vettem, amikor a másik arclemosóm épp nem volt kapható. Vegülis nem rossz, irritációt nem okoz, szépen tisztít is. A kombinált bőrömre jó. Egyetlen dolog, ami nem tetszik, hogy túl sűrű, nehez eloszlatni és felhabosítani. Sőt van, hogy amit kinyomok, leesik a tenyeremből és a lefolyóban landol... ez meg így pazarló picit.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

maxblack

2020. április 27.

Kissé szárìtja az arcbőröm, nem ezt szerettem volna venni, hanem másik, népszerűbb Himalaya arclemosót, csak ez volt. Adok neki esélyt. Felváltva használom majd más arclemosòval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

MViku

2020. április 19.

Abszolút jó választás. A bőröm egész évben száraz, de nyáron mindenre rosszul reagál és zsírosodni kezd. Arra az időszakra a lehető legtökéletesebb, az év többi szakában csak, ha azonnal hidratáló krémet kap utána.
Ár-érték arányban bőven megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Ár-érték arányban bőven megéri.

Rean519

2020. április 17.

Nagy csodát nem vettem észre, de nem okozott semmi problémát, nem irritált és szépen tisztított. Ár-érték arányban egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Antioxidánsok: Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Sodium Metabisulfite, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate