Himalaya Herbals

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 2899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 2899 Ft

Segíthet csökkenteni a ráncok, a szarkalábak és az öregedési foltok megjelenését. Az aloe vera szacharidokban gazdag, mélyen táplálja és hidratálja a bőrt, puhán és rugalmasan tartja azt. A szőlő természetes alfa-hidroxi (AHA) savakat tartalmaz, melyek stimulálják a bőr kollagén és elasztin termelését, ezáltal segíthetnek csökkenteni a ráncokat.

További növényi kivonatokkal kombinálva segíthetnek halványítani az öregedési foltokat és javítani a bőr rugalmasságát, feszességét. Mindenképpen próbáld ki, ha úgy érzed, hogy bőröd veszített a fiatalságából.

Ár: 2899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Andrea1985

2021. március 30.

Szuper kis krém, könnyed, gyorsan beszívódik, kellemes az illata. Nem okozott irritációt.
Nyárra tökéletes szerintem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 30.

Nyárra tökéletes szerintem.

Angelique

2020. október 31.

Úgy másfél hónapja használom, állagra jó kis könnyed krém, az illata is kellemes, pirosságot nekem (pedig érzékeny bőröm van) nem okozott. Hidratálás szempontjából viszont nem vagyok teljesen megelégedve vele, úgyhogy tovább keresem a megfelelő krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

estie2

2020. október 26.

Kellemes állagú krém. Bőröm megfelelően hidratálja, ráncok tekintetében még nincs változás. Illata rendkívül kellemes, a férjem is imádja! Ár érték arányban megfelelő. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Fancsikacsika

2020. február 5.

Túl híg, így nekem olyan érzete van, hogy nem való semmire. Az illata jó. Más pozitívumot nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 5.

emmoshi

2019. november 29.

Én inkább a gyulladáscsökkentő hatása miatt használom, mint sem ránctalanítóként. Durva bőrhibákat is 2 nap alatt maximum rendberak a fejemen a benne lévő aloeverának plusz AHA-savnak köszönhetően. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

ilki

2019. június 15.

A ferjem nagyon szereti az illatát, az ára sem sok, és jol hidratál, az apró rancaimban nem érzek változást, de nem is várom el tőle, a nála sokkal drágább társai sem tudnak velük mit kezdeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

PatriciaF

2019. június 2.

Két tégelyt használtam eddig el belőle (nagynehezen) a második tégelyt akciósan vettem max 1500Ft-ért. Elsőre nem használtam sűrűn, akkor még annyira nem igényeltem a krémeket (édesanyámtól kaptam meg, ő nem bírja a minimális illatokat se, így ezt se tudta elviselni). Az illata nagyon jó, az állaga is tetszik, viszont egy idő után csípi a börőmet, és kellemetlen tüneteket tapasztalok a használatától. Kipróbáltam szünetet tartani, kevesebbet használni, de egy idő után már semmi sem használt. Csak és kizárólag a kedvező ára miatt lett megvásárolva és kipróbálva, de legközelebb nem fogok venni, akármennyire olcsó legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

FarkasManka

2019. április 8.

Két tégellyel használtam el belőle , ajándékba kaptam de nem szerettem meg igazából. Nekem legalább kétszer kellett felkenni minden alkalommal hogy megfelelően hidratáljon , ránctalanító és bőrfeszesítő tulajdonságait nem sikerült felfedeznem. Az illatát szerettem és egy közepes hidratálónak megfelel de semmi egyéb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

MoHajnalka

2019. március 17.

Könnyed a krém és hamar beszívódik. Nekem az illata is tetszik. Én a bőrömet is feszebbnek érzem, mióta használom napi szinten. A szemkörnyékápolója szintén nagy kedvencem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

htimi1113

2019. február 24.

Most vettem először Himalaya terméket. Valószínűleg utoljára is. Nem tudom mitől, de nagyon csípi a krém a bőrömet, pedig egyáltalán nem érzékeny, normál bőröm van. Először azt gondoltam lehet, hogy kicsípte az arcom a hideg és azért van. De nem. többször nekiálltam használni, de mindig az a furcsa égő érzés van amikor felkenem és utána néhány helyen kicsit kipirosodik az arcom. Más krémnél még nem volt ilyen. Pedig elvileg csak aloe vera és szőlökivonat van benne, amikre nem vagyok amúgy érzékeny. Szóval nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

A lencse magjából nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A lencsemagkivonaton alapuló p-Refinyl nevű hatóanyag a gyártó szerint némileg kontrollálja a bőr olajtermelését és jelentős pórusösszehúzó tulajdonsággal bír (a márka tesztjei szerint 61% -kal csökkentette a pórusok méretét), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

(Bővebb információ a truthingaingen.)

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.