Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: Flederkatze, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Egy egyedülálló, Fito Protection technológián alapuló gyógynövényes formula, mely gyorsan és tartósan megszűnteti fogai érzékenységét. A fogkrémben található spenót kivonat megvédi a fogzománc alatt található nyitott dentin csatornákat, melyek a fogérzékenység okai.

Fluoridmentes.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Himalaya Herbals Sensi Relief - Fogínyvédő gyógynövényes fogkrém fogérzékenység ellen 75ml
♡ Himalaya Herbals fogkrém / 2db ~ 1200Ft ♡
Ár: 1200Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

nadalandy

2020. július 1.

Imádom. Évek óta csak ennek a márkának a fogkrémjeit használom. Nem csíp a menthol, mint a többi terméknél és nem bántja az érzékeny fogaimat. Best.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Mercy23

2020. május 7.

Fluorid mentes fogkremeket szoktam venni mert allergiás vagyok rá. Azért vettem ezt mert sokat vérzik az injem. Valalamilyen szinten segített ezen de nem száz százalékba. Az íze nekem kicsit túl semleges,lehetne mentolosabb, viszont igy napközben szeretem használni mert tudok utána inni, nem lesz tőle rossz ízű az innivaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

bernadettu

2020. április 15.

A hidegre érzékeny ínyem miatt vettem, ezen nem segített, de egyébként jól tisztít és ha pár óra elteltével eszek valamit, nem befolyásolja az étel ízét, nem csípi a számat, más fogkrém jobban bevált, de nem kizárt hogy néha.néha újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Zilvi

2019. augusztus 6.

Csak ezt veszem fogkrémben, mióta rátaláltam. Enyyhén mentolos, nem marja szét a nyelvem. Az ínyem és a fogam sem érzékeny, mióta használom. Nagyon jól habzik is. Tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Thumpa84

2019. március 19.

Első tubussal fog elfogyni.
Olyan fogkrémet kerestem, ami nem marja szét a számat és meg is találtam. Kellemes érzés vele fogat mosni, egyetlen hátránya, hogy nem mindig érzem azt, hogy 100%ban tiszták a fogaim tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Első tubussal fog elfogyni.

Mimi12

2019. március 16.

Érzékeny fogínyre kerestem megoldást a páromnak. Hosszú tesztelés után, nagyon meg vagyunk elégedve. Többször újravettük. Összetevői alapján is nagyon szimpatikus számunkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

sumire0

2019. január 17.

Csak ezt a fogkrémet használom, vérzős fogínyem és érzékeny fogaim vannak, ezzel sokkal jobb lett a helyzet.
valamint ez az egyetlen fogkrém amitől nem vagyok rosszul. Minden ezelőtti fogkrémtő borzalmasan fájt a gyomrom, pedig percekig öblögettem és semmit nem nyeltem le, nem tudom mitől fájt a gyomrom. Fogászaton dolgozom és a kolegáim se értik hogy ha nem nyelek le semmit belőle és az öblítő vizet se akkor mitől fáj a többinél, mindegy ennél nem fáj és az ínyem se érzékeny már annyira :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Horvathangelika1

2019. január 11.

Ez is nagyon habzik, akármilyen keveset rakok a fogkefére. Az íze nem rossz , de nem az a "megenném"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

HDorina

2018. december 23.

Pici termékmintaként próbáltam ki. Erős az illata, de utána friss, tiszta érzete van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

CocoBellemare

2018. december 3.

Fluoridmentes fogkrémet kerestem és hirtelen ezt találtam. A fogaim nem voltak érzékenyek, így ez ügyben nem tudok véleményt írni. Az ízét szeretem, nem a megszokott mentolos fogkrém íz, kicsit édeskés. Ami nagyon zavar: iszonyatosan habzik. A fogmosás végére tele van a szám ezzel a markáns, sűrű habbal. Pedig keveset teszek belőle. Szinte fuldoklok a habban. :D alig várom, hogy elfogyjon és új fluoridmentest keressek. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1