Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 879 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 879 Ft

Gyors és tartós segítség az érzékeny fogaknak, segít a dentin érzékenység csökkentésében. Kémai fehérítő nélkül, növényi enzimtechnológiával segít a fogakat fehérebben tartani és védőréteget képez a fogakon. A fogkrém hatását egy papajából és ananászból nyert növényi enzimtechnológián alapuló formula biztosítja, mely segít a fogakat fehérebben tartani. Spenót kivonatot tartalmaz az érzékeny fogak védelméért, így segít a fogíny érzékenység csökkentésében.

Ár: 879 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Pagalu

Korcsoport: >54
2023. november 24.

Nos nemrég vettem egy tubussal. Az érzékeny fogaim valóban kevésbé érzékenyek, nyilván nem is vártam, hogy teljesen érzéketlenné váljanak. Fehérítő hatása nem észlelhető, de nem is lesz rosszabb színe a fogaknak, mint azelőtt. Kicsit kevesebb SLS is elég lenne, mert túl erősen habzik. Ami furcsa még a Sensi-Relief-hez vagy az Active-White-hoz hasonlítva, hogy ennek van lejárati ideje, azoknak nincs. Vagyis ez nem tartható el korlátlan ideig, persze kinyitás nélkül értve. Összességében 4 csillagot megér.
Update: eltelt pár év, nemrég megláttam akciósan mindössze 759 Ft-ért. Nos ennyiért nem tudtam otthagyni. Kellemes nosztalgikus emlékeket felidézve újra használni kezdtem. Egyelőre nagyon bejött, jók az összetevők. Újravevősnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. november 24.

Enca

2021. december 27.

Időről időre használjuk, mert ez a fogkrém leszedi a fogkövet… látványosan leszedi a vörösbor-tea-kávé elszíneződést is. Nem tudom, mi van benne, de hosszabb távon nem tudjuk használni, viszont fehéríteni egy-egy hétre szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 27.

anitakiara

2021. november 9.

Soha többet Himalaya fogkrém. Nagyon sajnálom, mert anno még tesztalany is voltam, és akkor semmi gondom nem volt vele. Aztán évek múlva vettem egy tubussal, pár nap használat után konkrétan fájni kezdtek a fogaim, félretettem. Majd gondoltam, hogy hátha csak véletlen egybeesés volt, megvettem ezt, 3 nap múlva iszonyú fogfájás és érzékenység. Rákérdeztem a férjemnél, neki is érzékenyek lettek a fogai, mióta használja. Ment a kukába sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

Pecci

2020. május 31.

Páromnak visszatérő probléma volt a foginyverzes és érzékenység, illetve az érzékeny fogak. Amióta ezt használja, ezek a gondot megszűntek, és plusz hátasként még a fogai is fehérebbek lettek. Megeri megvenni ezt a fogkremet, mert hosszutavu hasznalat mellett egy csodaszer. Maradunk mar ennel a fogkremnel.

Update: Negyedik hónapja használjuk (én is kedvet kaptam a hasznalatahoz) és sajnálatos módon a kezdeti jól funkcionálása után valami történt: A fogainkat rettenetes módon érzékenyíti a hidegre és a melegre, fogfájást okoz és előhozta a fogínyverzést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Zsofii88

2019. augusztus 6.

Imádom!!! Tökéletes az érzékeny fogaimra,valamennyit talán fehérít is,nade az íze...nekem nagyon bejön,talán borsmentás vagy valami édeskés mentás :D újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.