Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
racheldawes

2020. február 12.

Szerintem ez a termék egy teljesen átlagos (túlárazott) fogkrém, nem értem a nagy hype-ot körülötte... Az ízével ki voltam békülve, viszont valahogy nem éreztem kellően frissnek a számat fogmosás után, valamint minimális fehérítő hatást sem tapasztaltam. Azonban pozitívumként értékelem, hogy megszüntette az ínyvérzésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

EloiseBlack

2020. február 2.

Nagyon szépen fehérít már egy mosás után is akár sima, akár elektromos kefével, most ettől a márkától használok egy másikat, de visszatérek ehhez. Plusz, hogy nem vérzik tőle a fogam (nem úgy mint a Signal és Colgate-től)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Milly

2019. december 31.

A régi kedvenc Elmex helyett kerestem valami olcsóbb alternatívát, amikor a jó vélemények hatására megvettem ezt. Úgy használom, hogy reggel a Stain Away változattal, este pedig ezzel a Sparkly White-tal mosok fogat. Számomra hozzák ugyanazt, mint az Elmex, se a fogínyvérzés, se fogérzékenység nem jelentkezett mióta váltottam. A Stain Away fehérítő ereje szerintem jobb, mint ennek (ezért használom azt reggel, kávézás után). Összességében elégedett vagyok vele, már fél éve átálltam ezekre, és a jövőben is ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

stunde67

2019. december 12.

váltogatom a fogkrémeket és mint sokan keresem a woow érzést, ami azon túl hogy tisztít még fehérít is.
Nekem nem volt ilyen érzésem vele soha, pedig nem dohányzom. Ugyanolyan mint más jobb fogkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 12.

account001

2019. november 21.

Párommal azért váltottunk, mert a többi fogkrém tönkretette a fogunkat, ínyünket. Vérzett is sokszor a szánk és érzékenyek is lettek a fogaink.
Jó értékelése van, ezért választottuk. Kellemes íze van, mentolos is, de nem tolakodóan. Hatákonyan tisztít, és sokáig tisztának érzem tőle a fogaimat, hiába eszek és iszok.
A fehérítő hatást nem tapasztaltuk, de sokat kávézunk illetbe dohányzunk is, emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

bernadettu

2019. november 18.

Módosítanom kell a csillagozást mert én is azt vettem észre, hogy nagyon érzékeny lett tőle a fogam, ettől függetlenül más Himalaya fogkrémet szívesen kipróbálok majd.

Egy kis utazó kiszerelésem van belőle, még nem használom 2 hete, így a fehérítő hatásáról nem tudok beszámolni, viszont nagyon kellemes ezzel fogat mosni, hogy rendesen tisztít de mégsem marja az ember száját a mentol.
Ha elfogynak az otthoni fogkrémeim, lehet megveszem nagyban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Ha elfogynak az otthoni fogkrémeim, lehet megveszem nagyban is.

dlrexqs

2019. november 14.

Az ízét szerettem, de úgy látszik, a fehérítő hatása messziről elkerült engem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Az ízét szerettem, de úgy látszik, a fehérítő hatása messziről elkerült engem.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Nehezen bírtam az ízét. Fehérítő hatása fél év alatt sem mutatkozott meg. A többi Himalaya termék szuper, ez nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

balankaa01

2019. október 16.

Az ízét nem szerettem, nálam az erősen mentolos fogkrémek a nyerők. Ezen felül viszont rendben van, nem vérzett tőle az ínyem, nem fogyott el indokolatlanul gyorsan, és szerintem fehérített is a fogaimon, bár nem biztos, hogy ezt csak neki köszönhetem, mert a Listerine Advanced White szájvizet használtam mellette. Talán megéri a kettőt kombinálva kipróbálni.
Azóta másik fogkrémet használok, szintén fehérítőset, mintha kicsit sárgábbak lennének a fogaim.
Majd még eldöntöm, hogy ezt újraveszem-e vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Majd még eldöntöm, hogy ezt újraveszem-e vagy sem.

SzaboKarina

2019. október 15.

Nem tudom, velem van-e a baj, de semmilyen szembetűnő hatását nem tapasztaltam ennek a fogkrémnek. Már lassan 2 hónapja használom, de semmi. Bár egynek elmegy, nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.