Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
mlexa

2019. szeptember 11.

Semmiféle fehérítő hatást nem vettem észre, pedig már jó ideje használom! Oké, hogy eleve nem csibesárgák a fogaim, de akkor is! Semmit, de semmit nem csinál! Az íze eléggé gyógynövényes, nekem nem jön be. A habzása rendben van, illetve nem szárította a szám. Viszont egyik- másik fogam nekem is érzékennyé vált emiatt a termék miatt, szóval most újból visszaálltam a sensodyne rapidra, mert ilyenkor csak az tud segíteni nekem. Aki egy átlagos fogkrémet keres, annak jó lehet, de aki a fehérítő hatása miatt venné meg, mint annó én, akkor ne tegye!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Blacky

2019. szeptember 7.

Nekem ez vált be eddig a legjobban a Himalaya fogkrémek közül. Fehéríti is a fogaimat ahogy kell, de nem hírtelen látszik meg az eredménye. Mindíg újravásárolom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bernadettu

2019. augusztus 30.

Módosítanom kell a csillagozást mert én is azt vettem észre, hogy nagyon érzékeny lett tőle a fogam, ettől függetlenül más Himalaya fogkrémet szívesen kipróbálok majd.

Egy kis utazó kiszerelésem van belőle, még nem használom 2 hete, így a fehérítő hatásáról nem tudok beszámolni, viszont nagyon kellemes ezzel fogat mosni, hogy rendesen tisztít de mégsem marja az ember száját a mentol.
Ha elfogynak az otthoni fogkrémeim, lehet megveszem nagyban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Ha elfogynak az otthoni fogkrémeim, lehet megveszem nagyban is.

kabocika

2019. július 25.

Már többször újra vettem, kellemes az íze, nem túl erős, nem túl gyengéd, nem érzékenyíti a fogzománcot, teszi a dolgát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

plinda

2019. július 15.

Elhamarkodottan vettem meg, nem néztem meg jól a dobozát ezért csak otthon szembesültem azzal, hogy fluoridmentes. Úgy voltam vele, hogy nem baj elhasználom, mi baj lehet belőle. Nekem az íze nem tetszik, tudom hogy sokan oda vannak érte, de én nem tudtam elviselni. Ráadásul mintha érzékenyebbek lettek a fogaim tőle. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Ivy1986

2019. július 13.

Nagyon jók a Himalaya termékek.Szépek az összetevők. Igazábol fluoridmentes fogkrémre vadásztam,először a gyógyazertárba vettem 1700-ért erős volt,aztán rátaláltam a Himalaya fogkrémekre és bevált. :) Megy az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

ziza27

2019. július 11.

Öröm ránézni az összetevőkre, friss leheletet biztosít és szépen tisztít, viszont a fehérítő hatását megkérdőjelezem. Ettől függetlenül jó kis fogkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

szaboadrienn3

2019. július 9.

Legjobb fogkrém, amit valaha használtam. Nagyon kellemesen mentolos és én látom a fehérítő hatását is. Évek óta újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

shatzy

2019. július 3.

Kis utazó kiszerelést vettem, mert ez volt elfogadható a Müllerben. Meglepődtem, hogy milyen jó íze van! Sokáig kitartott a frissesség a számban :), ami nem volt túl tolakodó, nem csíp, és nincs kesernyés utóíze! A fehérítésről nem tudok beszámolni, ilyen csodákban azért nem hiszek, de simán lecseréltem a kommersz ilyen-olyan white verziójú más márkákat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

dindori

2019. július 1.

Én nagyon szeretem az ízét és a fehérítő hatását is. Csak azért nem 5 csillag,mert érzékenyek a fogaim és hosszútávú használata mellett nekem visszatért a fájdalom, túlzott érzékenység.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 1.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.