Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 879 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 879 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 879 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

KrDana

2022. augusztus 4.

Szuper fogkrém, megérdemelten 5 csillag, mert nagyon jól tisztít, habzik és fehérítő hatása is van. Mondjuk a Stain Away testvére az abszolút kedvencem, de ennek sem jár kevesebb pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Jukka

2022. július 11.

Szájvízzel együtt vettem pakkban az egyik boltban. A tubus méretén meglepődtem (-1 csillag), azt hittem, nagyobb lesz. A fogkrém nekem bevált, az íze és az állaga is megfelelő. Külön értékelem, hogy nem marad fehér váladék a szájüregemben utána.
A fehérítő hatást nem tapasztaltam, ahhoz valószínűleg több tubust el kellett volna használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 11.

PinkPetra

2022. május 30.

Egy tubussal használtam eddig el belőle. Az íze talán lehetne egy picit jobb, de nem igazán zavaró. Sokáig érződik a hatása és meglepő módon tényleg olyan volt, mintha picit fehérebbek lettek volna tőle a fogaim.
És a legfontosabb: jól habzik (végreeeee)! Sajnálom, hogy nem fedeztem fel előbb, mert fogszabályzóval kész kín volt a sok nem habzó Sensodyne fogkrémmel mosni... ebből elég volt a manuális fogkefém felére tenni és tökéletesen meg lehetett vele mosni a fogaim.
Valószínűleg újra fogok venni belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Valószínűleg újra fogok venni belőle. :)

Liliana345

2022. április 11.

Finom íze van, de nekem az olcsóbb fogkrémektől fehérebb a fogam, mint ettől. Természetesen ennek ellenére elhasználtam, de nem nagy szám...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

ljohanna

2022. március 15.

Az abszolút kedvenc fogkrémem. Nem szárít, nincs erős mentolos íze, gyakori használat mellett fehérít is. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

szata1

2022. március 2.

Update: Elfogyott az első két tubus és valamiért egy ideig random fogkrémeket használtam. Most megint megvettem és még mindig a lekörözi a többieket. Az íze is sokkal jobb, mint a legtöbb fogkrémnek.

Én eléggé jól láttam a fehérítő hatását. Szerintem sokkal jobb, mint a „nagynevű” fogkrém márkák ilyen termékei, igazából másnál még nem is láttam eredményt. Nem vérzik tőle az ínyem, az íze sem túl erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 2.

Bosii

2022. február 24.

Többször újravásároltam már, egyik kedvenc fogkrémem. Tetszik benne, hogy nem az az intenzív mentolos íze van, hanem egy sokkal lightosabb, nyugtató. Fogaim is mintha egy árnyalattal fehérebbek lennének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 24.

veci

2021. december 9.

Sokszor vettem már újra. Szeretem a márka fogkrémjeit, de ez a kedvencem azok közül, amiket próbáltam. Egy kis fehérítő hatása tényleg van, már amennyire egy fogkrém fehéríteni tud, és remek az érzékeny fogínyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

Sterc

2021. szeptember 3.

Kedvenc fogkrémem lett! Nekem nagyon tetszik az íze és a szájíz ami marad utána, nem túl erősen mentolos, kicsit hasonlít azokra a régi gyerekfogkrém ízekre, de szofisztikáltabb verzióban. Elég belőle egy borsónyi, főleg reggel, ugyanis nagyon habzik és nagyon jól tisztít. Már másfél hét után tapasztaltam a fogfehérítő hatását, most használom kb. 2 és fél hete és imádom! Remélem továbbra is ilyen jó hatással lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Misa

2021. szeptember 1.

Nekem nem lett a kedvencem. Túlságosan habzik, számomra túl enyhe az íze, és fehérítő hatást sem tapasztaltam. Főleg a túlzott habzás zavar, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.