Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

EvandEra

2020. július 1.

Évek óta ezt használjuk itthon. Nem rossz, de semmi extra. Kellemes ízt hagy maga után, de fehéríteni nem fehérít. Minden esetre ez lett a favorit itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

nadalandy

2020. július 1.

Imádom. Évek óta csak ennek a márkának a fogkrémjeit használom. Nem csíp a menthol, mint a többi terméknél és nem bántja az érzékeny fogaimat. Best.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. június 28.

Sokáig ezt használtam, tisztítani tisztít, a fehérítő hatását nem igazán tapasztaltam. Összeségében nekem semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 28.

szata1

2020. június 10.

Én eléggé jól láttam a fehérítő hatását. Szerintem sokkal jobb, mint a „nagynevű” fogkrém márkák ilyen termékei, igazából másnál még nem is láttam eredményt. Nem vérzik tőle az ínyem, az íze sem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Vivus94

2020. május 22.

Már pár hónapja ezt használom, és meg kell mondjam, hogy nagyon szeretem. Hasonlóan a Sensodynehez, ez is megszüntette a fogérzékenységem, kellemes friss leheletet biztosit, mégsem marja a számat. A fehéritő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mindenből ilyen verziót használok, igy nem tudom megmondani, hogy minek köszönhető pontosan az eredmény (talán mindnek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

juhanoemiii

2020. április 27.

Ezt meg a paradontaxot szoktam váltogatni. A fehérítő hatását nem vettem észre de nagyon jó tiszta érzetet ad mosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

gabika23

2020. április 23.

Már 2 hónapja használom, nekem nagyon bevált, láthatóan fehérebb lett tőle a fogam. Kellemes az íze és az illata, szuper fogkrém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Rea96

2020. április 1.

Több éve már, hogy ezt a fogkrémet használom és teljes mértèkben megvagyok elégedve vele. Néha mikor már kicsit unom megpróbálkozom valami új fogkrémmel de végül mindig ehhez a himalaya fogkrémhez térek vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

vomitmyheart

2020. március 25.

Én nagyon szeretem, fogkrémek terén nálam ez az alapbeállítás, szóval ha nem akarok éppen valami újat kipróbálni, biztosan ezt veszem. Csodanagy fehérítő hatást nem tapasztaltam a használata közben, de valamennyire persze fehérít és kevésbé is érzékeny a fogam / ínyem amikor hazsnálom... egy szóval egy normális árú biztonságos választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

kiscsillag248

2020. február 23.

Allergia miatt hosszas keresés után találtam rá, teljesen elmúlt a fogínyvérzés és a nyálkahártyám sem lesz tőle irritált. Nagyon sokadikat vásárolom, és amíg létezik, nem cserélem le egészen biztosan. Hosszú távon látok egy minimális fehérítő hatást, de természetes anyagok révén ne várjon tőle az ember sok árnyalatot, nekem tökéletesen túlteljesítette így is az elvárásaimat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.