Himalaya Herbals

Ár:   899 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: pimkie, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 999 Ft

A ragyogóan fehér fogakért gyógynövényes fogkrém hatását egy egyedülálló, papajából és ananászból növényi enzimtechnológiával nyert gyógynövényes formula biztosítja, mely 2 héten belül gyengéden távolítja el a foglepedéket, így fogai fehérebbé és ragyogóvá válnak.

Nem tartalmaz kémiai fehérítőt. Fluoridmentes. Jótékony hatását rendszeres használat mellett fejti ki.

Ár: 999 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
500 Ft Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
Ár: 500 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

martien0418

2021. július 1.

A fogfehérítő hatása miatt vettem...az ízét nem tudom eldönteni még hogy tetszik e... Kicsit furcsa nekem a gyümölcsös utó íz. De reménykedem benne! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

anile

2021. május 19.

Néhány éve a márka egyik krémje nagyon szétcsapta az arcom, azóta messziről kerültem minden terméküket.Egészen addig, amíg a párom fürdőszobájában szembe nem jött velem ez a fogkrém. Azóta többször vettük újra, kellemes íze van, nincs telenyomva mentollal és fluoriddal, így amiatt sem kell aggódnom, hogy előhozza a periorális dermatitiszemet. Amíg ez a fogkrém létezik, ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Edinkaa

2021. május 19.

Ohh most fogytunk ki éppen, de mindig újra veszem. Ami pozitív, hogy kellemes az íze, az összetevői is barátságosak, és nem mellesleg a fehérítő hatását is észrevettem. Szerintem ez egy szuper termék, megfizethető áron.

tigris2020

2021. május 17.

Nagyon jó természetes alapanyagú fogkrém.
3 éve használom.
Philips szónikus fogkefével együtt kifehérítette a fogaimat teljesen. Olyan mintha fogfehérítésre jártam volna.
Legjobb Himalaya fluorid mentes fogkrémek egyike.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Nagyon jó természetes alapanyagú fogkrém.
3 éve használom.
Legjobb Himalaya fluorid mentes fogkrémek egyike.

blckrainbow

2021. április 22.

Nulla fehérítő hatás, de nem zavar, mert az íze miatt szeretem, nem erős, és nem marja szét a szám belsejét reggelre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

bluejay8

2021. április 13.

UPDATE:
Nagyon jól habzik, jó íze van, szerintem hatékony is, sokadjára veszem újra.
Fehérítés részét nem tudom eldönteni.., drágának találom kissé. A fő bajom vele az, hogy NAGYON kiszárítja kívül-belül a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

UPDATE:
Nagyon jól habzik, jó íze van, szerintem hatékony is, sokadjára veszem újra.

Yaksha

2021. április 7.

Ennek a fogkrémnek konkrétan nulla fehérítő hatása van, pedig zsinórban 2 dobozt használtam el belőle. A szájban nem friss, hanem fura ízt hagy, ami így szingliként annyira nem zavaró, de szerintem egy fogkrémtől gáz. 😀 Természetes összetevők ide vagy oda, nem veszek többet ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Gica81

2021. április 5.

Nem nyerte el a tetszésemet, kellemetlen volt az íze. A fehérítő hatása sem volt látható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 5.

netcicus01

2021. március 29.

Nagyon szeretem, évek óta visszatérek rá, néha kipróbálok mást, aztán rájövök, hogy mégis ez az egyik legjobb :) Nem marja szét a számat, mégis kellemes mentholos érzetet ad. A fehérítő hatását annyira nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Lilium

2021. március 28.

Évek óta használom már, a fogaim szép fehérek tőle. Ha valaki rosszul van a mentoltól az mindenképpen próbálja ki, ennek nagyon kellemes íze van. A DM-ben nagyon jó áron van, ott érdemes venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.