Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

nbd

2021. május 14.

Gyorsan beszivodik és jól hidratál. Nincs erős illata, de nem is baj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Gyorsan beszivodik és jól hidratál. Nincs erős illata, de nem is baj.

vrgdo1991

2021. április 21.

Évek óta térek vissza mindig ehhez a kis krémhez. Az illata nagyon tetszik, és hamar beszívja a bőröm. Nem szeretek testápolózni, viszont ehhez minden este szívesen nyúlok. Nem okoz kellemetlen ragadást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Nikolett9

2021. március 22.

Az illata nagyon kellemes, és könnyen kenhető, beszívódik hamar. A pozitív tulajdonságokról sajnos ennyi. Próbáltam arcra, testre de semmi különösebb változást nem tapasztaltam. Nem szárít, de nem is hidratál, pattanást nem okoz, de nem is való sok mindenre. Kézkrémként elhasználtam, mivel tényleg könnyen beszívódik, de nem venném újra. Szerencsére ajándékba kaptam, így nem volt pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Kattty93

2021. február 14.

Ajándékba kaptam. Ugyan nem kifejezetten arckrém, de én annak kezdtem el használni, mivel a hideg miatt száraz foltok jelentek meg az arcomon, szemhéjamon. Nappali arckrémként használva két nap alatt felszámolta a szárazságot. Ennek ellenére nem zsíros, kellemes az illata és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

lolkabolka

2020. december 8.

Könnyelmű voltam ezzel a krémmel, összetétel ellenőrzése nélkül vásároltam meg. Otthon sem néztem meg az összetevőket, úgy kezdtem el használni (kézre, lábszárra, könyökre, térdre..stb). Körülbelül egy hét használat után elkezdett pirosodni a bőröm, először ételallergiára gyanakodtam.....lám..lám kiderült, hogy ez a krém a hibás. Ahogyan abbahagytam a használatát, 1-2 nap után már látványos javulást tapasztaltam. Borzasztó,hogy kozmetikumokban hogyan engedhető meg a parabének, PEG-ek és BHT használata!!!! Kidobtam - taka, tanulságot levontam!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

glittergirl

2020. október 22.

Könnyen beszívódik, kellemes illata van. Testre és arcra is használtam, de nekem télen testre kicsit kevés. Nem egy kimagaslóan jó krém, de ennyi pénzért nem kell többet várni szerintem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 22.

lollinymph

2020. augusztus 2.

Picit száraz csak az arcbőröm és ez a finom krém bevált rá, reggel és este is használom. Könnyen beszívódik és szeretek nagyon az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Andy88

2020. június 8.

Az arcomra használom főleg estére, mert nincs benne fényvédő. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Kellemes az illata, gyorsan beszívódik. Az én kombinált bőrtípusomnak sem sok, pikk-pakk beissza az arcom.
Hosszan tartó puha, friss érzetet hagy maga után.
Megérdemli az 5*-ot.
És ár-érték arányban is egész jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Hosszan tartó puha, friss érzetet hagy maga után.
Megérdemli az 5*-ot.
És ár-érték arányban is egész jó. :)

tothibolyamelinda

2020. május 25.

Én leginkább a kezemre használom, illetve egy másik tégellyel az arcomra. Jól hidratál, az arcomat szebbé is tette. Alapvetően egy jó kis krém, hamar beszívódik. Kicsit zsírosabb, szóval nem szabad sokat felvinni a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

sziromniki

2020. május 12.

Nekem picit nehéz volt ez a krém, éjszaka használtam csak, akkor nem zavart, szépen hidratált, de nem venném újra! Nagyon elnehezítette a bőrömet, testápolóként viszont jól funkcionált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.