Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, onlinekosar.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, onlinekosar.hu
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Ár: 899 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
TimeaPataki

2019. március 15.

Én egyszerűen imádom, már többször újra is vásároltam, imádom az illatát, nagyon jól hidratál, smink alá is tökéletes. Kedvenc.

TimeaPataki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Dicci

2019. március 4.

Kellemes és friss illata van. Viszonylag hamar beszívódik, viszont ha picit sokat rakok néha csípi a bőröm.

Dicci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Kittyke

2019. február 3.

Nagyon jó hidratáló krém, gyorsan beszívódik. Ár-érték arányban szerintem hozza a maximumot :)

Kittyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Verena

2019. január 16.

Nagyon szeretem :) olcsó és hatásos, ha hámlik a bőröm :)

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Nagyon szeretem :) olcsó és hatásos, ha hámlik a bőröm :)

KiTTy78

2019. január 15.

Sokadik próbaként választottam ezt a krémet, nagyon száraz, vízhiányos bőrömre! Az első alkalommal pozitív meglepettség kerített hatalmába, nagyon jól és gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet, és nagyon puhák ,hidratáltak lesznek a kezeim tőle ! Az eddigi legjobb kézkrém amit használtam!
Ajánlom

KiTTy78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Ajánlom

Aradi96

2019. január 9.

Kezdetben jól működött és imádtam az illatát, de ahogy az lenni szokott, egy idő után ettől is zsírosabb lett a bőröm és már be sem szívta :/

Aradi96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

MNNiko

2019. január 8.

Kellemes, friss, nem tolakodó illat. Az állaga közepes, se nem híg, se nem túl zsíros. A hidratálás nekem éppen elég, de mivel inkább zsíros felé hajlik a bőröm a száraz bőrűeknek biztosan kevés.
A nagy tégely sokáig elég, testápolásra, kéz- és lábkrémként is használjuk.
Nyáron a kicsit megpirult bőrre nagyon kellemes, főleg, ha felkenés előtt picit berakjuk a hűtőbe :)

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

A nagy tégely sokáig elég, testápolásra, kéz- és lábkrémként is használjuk.

esztes2468

2018. december 16.

Kedvenc illatú krémem. Nem extra, nem hidratálja annyira az én (sokszor extra) száraz bőröm, csak kézre használom néha napközben, és MINDEN lefekvés előtt kézkrémnek, engem nagyon nyugtat elalváskor az illata. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést, viszont száraz bőrre nem A Hidratáló, nekem van, hogy pár perc múlva ugyanolyan száraznak érzem a kezem. Viszont az illata tényleg jó, ha még ha az ember az egész testét keni be vele fürdés után :) Hidratálás miatt vonok le pontot.

esztes2468
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Kathe

2018. december 14.

Alapozó alà hasznàlom, és a szàraz részekre önmagàban is, àr-érték arànyban jó kis krém. Azért 4 csillag, mert a hidratàlt érzés nem tart sokàig.

Kathe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Leander

2018. december 12.

Nekem nagyon nem jött be. Nem kifejezetten rossz, de nem is kifejezetten jó. Mind az illata, mind a hatása erősen közepes. Nem érzem azt a mélyreható és hosszantartó hidratálást, amit pl. a Barnangen Rescue Cream biztosít. Minimális, rövidtávú hidratálás, semleges illat.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.