Best of Beauty 2019

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: naive, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Tápláló bőrápoló krém minden bőrtípusra

Az aloe vera táplál és hidratál, míg a földicseresznye és a kelet-indiai kinofa védik a bőrt a környezeti hatásokkal szemben és száraz időben.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
giny96

2019. május 14.

Én arckrémként használom. Kombinált bőröm van, néhol helyen száraz, húzódik, de ez a krém nagyon szépen hidratálta, mégsem zsírosította a bőrömet, még az olajos helyeken sem. Nagyon hamar beszívódik, így sminkelés előttre is tökéletes választás. Azért adok neki 4 csillagot, mert volt már jobb arckrémem is, és igaz olcsó, de nekem nagyon hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

lf95

2019. április 23.

Kedvenc kremem! Nem túl zsíros nem túl vizes, kezem hamar beszívja és jól hidratal! Már többször is újra vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

panpan

2019. március 28.

Arcomra akartam használni azonban nekem a szemem környékét csípte kicsit. Ennek ellenére elhasználtam smink alá, csak a szememet inkább kihagytam- vagy nagyon pici mennyiséget vittem fel. Alapból könnyen zsírosodik a bőröm, de nem tapasztaltam, hogy rosszabbá vált volna tőle a helyzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

csmelitta

2019. március 28.

Nekem nem nagyon vált be, igaz nem is volt kifejezetten rossz. Az arcomra túl zsíros volt, a testem többi részén meg nem hidratált eléggé, úgyhogy végül a lábfejem lefekvés előtti kenegetésére használtam el... Az illatát se szerettem túlságosan. Egynek elment, de azóta találtam jobbat :)

TimeaPataki

2019. március 15.

Én egyszerűen imádom, már többször újra is vásároltam, imádom az illatát, nagyon jól hidratál, smink alá is tökéletes. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Dicci

2019. március 4.

Kellemes és friss illata van. Viszonylag hamar beszívódik, viszont ha picit sokat rakok néha csípi a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Kittyke

2019. február 3.

Nagyon jó hidratáló krém, gyorsan beszívódik. Ár-érték arányban szerintem hozza a maximumot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Verena

2019. január 16.

Nagyon szeretem :) olcsó és hatásos, ha hámlik a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Nagyon szeretem :) olcsó és hatásos, ha hámlik a bőröm :)

KiTTy78

2019. január 15.

Sokadik próbaként választottam ezt a krémet, nagyon száraz, vízhiányos bőrömre! Az első alkalommal pozitív meglepettség kerített hatalmába, nagyon jól és gyorsan beszívódik, nincs ragacsos érzet, és nagyon puhák ,hidratáltak lesznek a kezeim tőle ! Az eddigi legjobb kézkrém amit használtam!
Ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Ajánlom

Aradi96

2019. január 9.

Kezdetben jól működött és imádtam az illatát, de ahogy az lenni szokott, egy idő után ettől is zsírosabb lett a bőröm és már be sem szívta :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

kelet-indiai kinofa törzsének a kivonata, ami az ajurvédában használatos gyógynövény, mely valószínűleg szövetösszehúzó és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az Indiában őshonos álombogyó szárának a kivonata. Nagyon kevés kutatás áll rendelkezésre arról, hogy az összetevő kozmetikumokban használva milyen hatással van a bőrre (bár gyulladásgátlóként a reumatikus bántalmak enyhítésére már régóta alkalmazzák). Dr. Ray Helian szerint az összetevő gazdag flavonoidokban, melyek öregedésgátló hatással vannak a bőrre.