Himalaya Herbals

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2015. március 14.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Mandula kivonatokat tartalmazó hidratáló szappan, mely megnyugtatja és retivalizálja a bőrt. A rózsa hűsíti és felfrissíti a bőrt. Arcra és testre egyaránt használható. Ajurvédikus termék. Származási ország: India.

AnnAsher

2015. június 3.

Kipróbáltam, és nagyon megszerettem, ezért többször is újravettem. Már a 3. vagy 4. szappant használtam el, amikor elkezdte szárítani a bőrömet, úgyhogy átmenetileg leálltam vele - visszatértem a nimes-kurkumás márkatársához.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

hena

2015. március 22.

Első Himalaya termékem, és hát hát...Arcra egyáltalán nem tudom használni, iszonyatosan kiszárította, még hidratálás után is éreztem, hogy kicsit húzódik a bőröm.
Testre azért jobban teljesít, viszont a habzása elég gyenge. Akciósan 200 forintért elhasználom, de ettől az Alverde/Alterra szappanok fényévekkel jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Charlena08

2015. március 6.

Elég intenzív illata van, amit szoknom kellett, szinte már erős (inkább a rózsát érezni, mint a mandulát). Jól tisztít, (ez se utolsó szempont), jól habzik és nem szárít annyira, mint a szappanok többsége. Bár nekem is hidratálnom kell utána, főleg h még érzékeny is a bőröm, de tény, h nem irritálja annyira. ;) Én csak arcra használom, így gazdaságos, sokáig elég. Ár / érték arányban jár az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

Ina15

2015. február 14.

Nagyon bevált a szappan. Az arcomat jól tisztítja és az illata is nagyon finom kellemes mandulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Vancsi

2015. január 10.

Arcra használom, szárít , az illata jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Arcra használom, szárít , az illata jó!

trisztan

2015. január 6.

Én csak kézmosásra használom, arra bevált. Nem lesz hamar folyós a szappantartóban, és nagyon kellemes illatot csinált a fürdőszobában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 6.

Cicuu

2014. december 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg arcmosáshoz. Néhány használatig bírtam..Nem hogy nem hidratált de még iszonyatosan irritálta a bőrömet..:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 9.

csilbó

2014. november 17.

Nagyon jól, krémesen habzik,nincs erős illata,azaz egyáltalán nem tömény mandula illat.Mióta ezt használom( 1 hete) az extra zsíros bőröm sokkal szebb lett, pedig már szinte mindent kipróbáltam.A himalaya krémmel kombinálva pedig nagyon szép selymes bőröm lett.Most a dm-be csomagba csak 500 ft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

kesztviki

2014. október 15.

Fincsi az illata, könnyű, krémes és tovább tart, mint pl a dove. A szárító hatást nem tudom, mert nekem alapból annyira száraz a bőröm, hogy mindig be kell kenni fürdés után. Viszont a szappanokat jobban szeretem, mint a tusfürdőt, mert valahogy tisztábbnak érzem magam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Kylanee

2014. szeptember 22.

Arcmosáshoz használom, nem húzódik a bőröm utána, mint más szappanoknál, és hidratáltabbnak érzem a bőröm. Meglátjuk hosszútávon, hogy szuperál. Állaga krémes, illata nem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.