HiPP

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pocok, Módosítva: 2012. április 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Értékes mandulaolajjal, különösen gyengéden ápol. A természetes élesztő hatóanyaga segíti a bőr védekezőképességét. Ásványiolaj mentes. Csökkentett allergiarizikó. Allergiát okozó illatanyagot, színezéket, PEG emulgeátort nem tartalmaz. Bőrtűrőképessége dermatológiailag igazolt.

Amanina

2016. január 29.

Ár-érték arányban nagyon jó. Egyedül a parfüm piros benne, de ezt elengedhetjük szerintem, fini az illata, szépen ápol, be is szívódik a bőrbe. Tejes, nem olajos, az én extra száraz bőröm beszívja. Nem biztos, hogy ez a tökéletes termék, még mindig keresem a legjobb testápolót az én pocsék bőrömhöz, de mindenesetre legalább ártani nem árt, és azért táplál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

eo

2013. április 7.

A bőrápoló tejért indultam eredetileg, de megállapítottam, hogy ez nagyobb kiszerelés+olcsóbb is, szóval merészen megvettem inkább őt. Nem használom túl régóta, ennek fejében az eddigi tapasztalataim: pihe-puha púderes babaillata van, nem émelyítő, igazán kellemes. Az állaga kevésbé folyós, mint a klasszikus "lotion"-öknek (pl. a híres csokis-fügés Balea és hasonlók), de azért nem is tömény, valahogy pont a kettő között van. Igazán könnyen kenhető, HIPP(haha)-hopp beszívódik. A bőröm szereti, a normál részeken elegendő hidratálást nyújt, az extra száraz pontokon azonban többször is kenek belőle és/vagy kiegészítem babaolajjal is. Nálam nem tesz csodát, de nagyon megkedveltem a használatát, ez is kicsit amolyan lélekmelengető dolog is. Olyan cuki, hogy szeretném megadni neki az ötöst, de a realitás talaján maradva most négyes lesz ebből. Nyugodt szívvel tudom ajánlani azonban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak