HiPP

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Októberi Lány, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes bio mandulaolajjal megbízhatóan táplálja és védi a bőrt.

aalexaa

2018. január 8.

Apukám felesége "hagyta rám", mert neki nem vált be. A szintén ilyen módon hozzám került Nivea bukása után kezdtem el használni, és eddig nagyon elégedett vagyok vele. Általában nem szoktak beválni az ilyen baba és/vagy mindenmentes alapkrémek, mert túl zsírosak a bőrömnek. Ez viszont egy meglepően könnyű állagú krém, most már nappalra is ezt használom. Pikk-pakk beszívja a bőröm, nem lesz fényes tőle, viszont nagyon puha és mintha a pattanásokat is segítene lehúzni. az illata csak a hab a tortán, szerintem enyhe éss visszafogott, rövid ideig érezhető, de nagyon finom, édeskés mandulás-babás illata van. Nem tudom, hogy nálunk lehet-e kapni (apukámék Németországban élnek), de ha lehet, akkor esélyes, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Októberi Lány

2015. május 15.

Termékmintáim vannak, nem is tudom, hogy lehet-e itthon is kapni. Kezemre próbáltam, nagyon sokat kentem rá, mind beszívta szépen, ragacsos utóérzet nélkül, úgyhogy wow! :) Finom babás illata van (mily meglepő fordulat :D), de nem az a nagyon popsikenőcsös szag, inkább a mandula dominál benne. Jó erős egyébként, de gondolom, ez csak akkor plusz pont, ha valakinek bejön, mert ha nem, akkor irritáló lehet egy idő után az "illatfelhő". Jól hidratált, nemsokkal később kézmosásnál alig jött le valami, szóval elég mélyre lejuthatott a bőrbe, gondolom...:)
Update:
Hosszabb távon azt vettem észre, hogy kevés. (Sőt, tán szárít is? Ebben nem vagyok biztos, lehet, hogy csak nem elegendő a hidratálás, és száraz marad a bőröm.) De egy-egy kenésre viszont "életmentő" lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Update:

Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).