HiPP

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: daisy, Módosítva: 2012. augusztus 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Természetes mandulaolajjal, homoktövissel és shea vajjal. Nagyon igénybevett bőrre, különösen a terhesség idején. Az értékes shea vaj, nyugtató hatású mandulaolaj és homoktövis intenzíven ápolja a bőrt. A terhesség alatt a Hipp Mama sanft testápoló vajjal történő rendszeres masszázs segíti megelőzni a terhességi csíkok kialakulását. A terhesség után segít visszaállítani a bőr optimális állapotát.

Használata:

Masszírozza rendszeresen a melleket, a hasat és a combokat. A gazdag krém a test melegétől könnyen kenhetővé válik és gyorsan beszívódik a bőrbe. A bőr puha tapintású lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PlAdrienn1988

2018. július 26.

Nekem nagyon bevált :) A terhességem utolsó harmadában használtam őt, argán olajjal kiegészítve. Nyilván genetika is, de úgy gondolom ez a testvaj is hozzájárult ahhoz, hogy a bőröm tökéletes maradt. Egyáltalán nem látszik, hogy terhes voltam. Kellemes, púderes az illata. Hasra, cicire és csípőre használtam, mindenhol tökéletesen teljesített :) Mivel elég sok maradt, én még szülés után 2 hónappal is ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

vegyesz001

2017. március 3.

Szuper jó ez a testvaj! Gazdag textúrájú, könnyen kenhető, gyorsan beszívódó, hosszan tartóan hidratálja a bőrt. Illata kellemes, enyhe, kicsit púderes, plusz pont, hogy allergéneket nem tartalmaz, legalábbis 0,001 % felett biztos hogy nem, elnézve az INCI listát. Sajnos nálam baromi gyorsan fogy, így a 200 ml-s kiszerelés ~ 3.000 Ft-os áron nem valami nyerő, de annyira jó a termék, hogy biztos legközelebb is beruházok rá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

daisy

2012. szeptember 24.

Még csak egy hónapja használom, és még a terhességem elején vagyok, szóval teljes véleményt még nem tudok mondani. Mindenesetre az illata nagyon kellemes, és bár lassan szívódik be de 24 óra elteltével is puha, hidratált a bőröm, és nem viszket a pocakom!

Szerk.: Félidőn túl vagyok, még nincsenek csíkok (le is kopogom gyorsan!) pedig 22 héthez képest Nagyon nagy a pocakom (ez nem csak önkritika!:o) ) és sokat is híztam.Még mindíg elégedett vagyok!:o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak