Histoires de Parfums

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Gindir, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

1740-ben született az a párizsi úriember, akit Donatien-Alphonse-Francois-nak neveztek, de az utókor Sade márkiként emlékezik rá. Szabados, kicsapongó életmódja többször börtönbe juttatta. E szabadon gondolkodó író kétségtelenül örömét lelte volna ebben a pimasz fűszeres-fás illatban, ami bergamottal és Davana Sensualis-szal nyitja ki az immortelle-pacsuli szív kapuját.

Histoires de Parfums 1740 Marquis De Sade fújósok
Ár: 2.000 Ft/5 ml, 3.500 Ft/10 ml , Eladó: Gindir
Állapot: frissen fújva saját parfümből, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, utalás után postán maradóként
5 ml Histoires de Parfums 1740 Marquis De Sade
Ár: 1.900 Ft + posta vagy CSERE , Eladó: Mango36
Állapot: 5 ml, próbált, Helyszín: --, fizetés: postával küldöm
Laurencia

2019. október 30.

Hiába szánta férfiaknak őt a Histoire ház, a Márki tudom egyetértene velem ha olvasná: fás, fűszeres, dohos, poros felhőjéhez nem kell semmi, csak meztelenség és akkor kvázi teljesen mindegy ki viseli.
Nem tudok illatjellemzést írni, most még nem, s vélhetően később sem, de már nem is akarok.

Át kellett írnom a korábban írtakat, sokkal többet tud rólam ő mint amit megérdemlek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 30.

kvin

2019. február 2.

Második illatélményem a márkától és az eddigiek alapján úgy tűnik, újabb Niche parfümháztól menekültem meg.
A másik (1969) nagyon nem nyerő, ő egy fokkal jobb, de... de ott van az a de.
Értem én, hogy mit írnak a többiek, illetve miért, de rajtam ez nem bontakozik ki ennyire szépen, papíron megvan benne minden, de nem ugrik össze a gyomrom, nem érzem, hogy nekem ez kell!
(Az immortelle-t is sokkal jobban szeretem az AC parümökben, azok gyönyörűen csilingelnek rajtam)
Részletezhetném, hogy bőr és fa, stb., - a végére szépen összeérik egy nem túl markáns füstölő-illattá -, mindezt előttem már többen leírták, olyanok, akikre tervezték ezt az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

A másik (1969) nagyon nem nyerő, ő egy fokkal jobb, de... de ott van az a de.

Kardvirág

2018. december 26.

Juj nehogy elvegye a nők kedvét a próbától az előző vélemény. Én nőként nagyon szeretem. Magamon. Első néhány próbálkozásnál úgy voltam vele-hogy jó-jó, de ritkán tudnám elviselni magamon. Az a fajta illat, ami folyamatosan foglalkoztat. Túlingerel. 24+ órás tartóssággal. Én pedig nem szeretem az ilyet. De mostanra valahogy megszelidült, nem zavaró. Kifújáskor alkoholszag, de hamar elillan, marad egy klasz bőrös illat. Abszolút uniszex. Próbára fel lányok-asszonyok(is)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

SPARXS

2018. december 25.

Egy nagyon szép bőrös illat, amiben van egy nagyon jellegzetes szilvás/cefrés akkord! Leginkább idősebb férfiakon tudom elképzelni hűvösebb időre! Ha van egy Harley-d, vagy bármilyen nagy motorod + egy bőrdzsekid,akkor nem kell keresned tovább a tökéletes illatot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Parfuwoman

2018. december 14.

Hmm,ez igen... Niche ország újabb kincse tárult fel előttem ,Palo Santóhoz kértem belőle egy adaggal és milyen jól tettem ! Általában havonta legalább kétszer térek be a Neroliba,s jelen illat már egy éve a látókörömbe került ,mégse próbáltam még ki. Na de ma,ebben a gyönyörű hóesésben végre sort kerítettem rá.
A dohány az egyik kedvenc illatom,gyerekkorom óta imádom ,akárcsak a kávét ,de mégsem találtam még olyan parfümöt ,amiben szívesen hordanám. Az eddigi top dohányos illatom Tom Ford Tobacco Oudja volt,amit élvezettel elhasználtam,de ez szerintem annál is jobb. Az egy 50+-os,ez pedig 40+-os illat. S ez nagyon-nagyon szexi! Dohány és bőr,s kis fahasábos füstösség... Akinek szerintem bagyon jól állna ; már kicsit deres hajú,szeme sarkában nevetőráncokkal rendelkező férfiembernek,akinek a szemében még ott csillog a huncut,gyermeki öröm és nem engedi,hogy a hétköznapok monotóniája bedarálja a lelkét.
Mivel én ízig -vérig csaj vagyok és még “éretlen “ ehhez az illathoz,ezért nem került fel a listámra,nem érzem úgy,hogy az én illatom lenne. De nagyon örülök ,hogy végre tesztelhettem,csakis 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 14.

lazolkov

2017. december 15.

Buja, mély, sötét érzéki illat. Szubjektiv módon három izgalmas jegyzetét emelném ki:
a bőr, a pacsuli és az aszalt szilva harmonikus játékát. A pacsulinak van egy csokoládészerű (keserű, sötét csokoládé) minősége,
ami szokatlanul ínycsiklandó hátteret ad a bőrnek, izgalmas olajos közegben. A névből eredően az ember egy izzadtan lángoló,
hatalmas szaftos fenevadat várna előtörni az üvegből, bőrmaszkban, ehelyett egy váratlanul udvarias az ősz hangulatát idéző alkotással szembesülünk,
fűszerek, erdők, bőr, dohány és immortel csípősen lágy keverékét. Mámorító, garantált függőséget okoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 15.

TFerenc

2016. november 8.

Végre hozzá jutottam egy fújós mintához. Még nagyon új az élmény, de muszály írnom. Annyi jót olvastam róla, és ábrándoztam :) Az olvasott vélemények fülledt szextől, és a másik véglet, hónalj szagig csapongtak. Kupakot levéve megszimatolva a szórót pont olyan illata van, mint egy üres boros üveg nyílásának. Alkohol, de nem a fertőtlenítő fajta.Kifújáskor nagyon elragadó a nyitás. Alkoholos, talán rumos szilvalekvár, mazsola, cukorka illat üt meg. Poros és "ragacsos" egyszerre. Valahol olvastam, hogy legszívesebben megnyalnád a bőröd utána, hát jaja, akár :) Ahogy telnek a percek kevésbé marad édes, és tör elő a bőr a nyitó elemek mellé, elé. Elsőre nekem úgy tűnik gyorsan bőrközeli lesz, ezt nagyon sajnálnám ha így maradna, de néhány nap hordás után kiderül. jelenleg a No.1 niche illatom, az Amouage -jubilation 25-öt nem előzte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

jodocus

2016. január 11.

Ez egy igazi átalakuló művész az illatok között. Iszonyú dekadens, bűnbe csábító, maszkulin afrodiziákum !
Soha ilyen kaméleont nem láttam (szagoltam) még. Skandalum, de nem szabadulhatsz tőle !
A használt, cserzett bőr dominanciáját, és az érett pacsulit emeli fel a szikár szalmarózsa, a labdanum és a gyanta füstös, bűnre csábító illata.A nagyzenekari alapot adja meg a cédrus, a nyírfa, és lágyítja mindezt a vanília.
Hihetetlen mestermű, ezer arca van: brutális, filozofikus, maszkulin és gyengéd.
Ha első szippantást veszel, az üröm csábít el, de átad tíz percen belül a felsoroltaknak. Nem besorolható illat, egyszerűej behúz a tizennyolcadik századi francia kastélyba, ahol az este leszálltával erotikus álmok szállnak meg. Veszélyes és hódító, de első "áldozata" a viselője lesz. A többiek meg sorban állnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 11.

Rainy

2014. december 1.

Még évekkel ezelőtt ismertem meg amikor senki még nem is hallott róla :) Amióta a neroliba is bejött az itthoni niche közönség is megkedvelte nem ok nélkül. Szelíd cefreszag bőrrel, amelyet az immortella tesz édessé és kerekké. Viszonylag egyszerű és könnyen szerethető niche, kezdőknek ajánlott!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

x

2014. augusztus 30.

Ez mocskosul gyönyörű. A papírcsíkon csak a vad állatias bőr jön elő (enyhe mogyorós-fás-füstös körítésbe olvadva), a többi jegyet nem érzem, de megremegnek tőle a lábaim rendesen. Sok illatba szerettem már bele, de ilyen instant afrodiziákumként még semmi nem hatott rám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Antioxidánsok: BHT, Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.