Histoires de Parfums

Ár:   8900-48 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   14 ml, 60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   8900-48 500 Ft
Kiszerelés:   14 ml, 60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Histoires de Parfums egyik nagy bestsellere.

Woodstock, diáklázadások, és szexuális forradalom. Főként az erotika forradalma utóbbi ihlette az 1969 meleg, érzéki illatát. Egy orientális gourmand, melyet egyszerre szokatlan, bizsergetően erotikus és játékos.

Eredetisége ebben rejlik: Barack, csokoládé, kávé és mósusz.

Fejillat: barack
Szívillat: fehérvirágok, kardamom, rózsa, szegfűszeg
Alapillat: csokoládé, kávé, mósusz, pacsuli

Histoires de Parfums 1969 Revolte minta eladó
Ár: 650 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Histoires de Parfums 1969 Révolte
Ár: 2400 Ft, 4000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

myscent

2020. április 8.

Valamikor télen vásároltam meg ezt a parfümöt, először csak egy kis mintát próbáltam ki otthon, ami szépen teljesítette az elvárásaimat. Nagyon tetszett az illat, ezért másnap rohantam és vettem egy üveggel. Aztán értetlenül álltam az első néhány kifújás után, mert szinte semmit, de semmit nem éreztem az illatból (nem voltam megfázva hozzáteszem) és az is fél óra múlva eltűnt a bőrömről. Kolléganőmön is teszteltem, csak én nem érzem, vagy ez tényleg ennyit tud. Sajnos úgy tűnt vettem egy üveg illat nélküli löttyöt. Ma azonban ismét előkerült, két fújásnyit tettem a karomra és valószínűleg a melegebb idő miatt, de megkérdezték tőlem kb. 1,5 órával a fújás után, hogy mi ez a nagyon finom illat amit húzok magam után. Most boldogság van, mert már 4 órája érzem én is az illatot, pedig nagy csalódás volt eleinte. Erőteljesnek továbbra sem mondanám, de ez így már az igencsak gyenge kezdés után bizakodásra ad okot. A kompozíció 5-ös lenne, de levonok egy csillagot, mert úgy tűnik csak melegben van értelme hozzányúlnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

magyaredina

2019. április 6.

Nagyon friss, azonnal üt. Nem citromos frissesség, édeskés barackos. Nagyon erőteljes illat, talán egy picit sok, de én csípem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Scara

2019. március 1.

Nagyon lelkesen mentem megvenni, próba nélkül, illatjegyei alapján. 1x próbáltam csak, de még a hideg időben is túl erősek éreztem magamon.
Isteni fűszeres sárgabarack-csoki illat, terápiás célra tökéletes, de sajnos hordani nem tudom, mert engem teljesen elnyom :( Mintha külön életet élne rajtam, nem tud velem eggyé olvadni. Ez nem az illat hibája, egyszerűen nem működik a kémia köztünk a legnagyobb bánatomra.
Őrizgetem 1-2 hónapja már, de inkább új gazdát keresek neki, ahelyett hogy a szekrényben tárolnám tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

kvin

2019. január 25.

Elolvastam a véleményeket, mintha nem is ugyanaz a parfüm lenne. Mindenki olyan szépeket írt róla, csoki, kávé, fűszerek... én vártam, és vártam, csak vártam, de nem történt meg a csoda. Rajtam ez közel sem egy kellemes illat, amit őszintén sajnálok, mert nagy reményeket fűztem hozzá.
Már fújósában megszimatolva is orbitális illatnak ígérkezik, de kifújás után konkrétan úgy éreztem magam, mintha arcon löttyintettek volna egy jó adag házi barackpálinkával! És jó páleszhez mérten, nem is lehet a jellegzetes szagától szabadulni, folyamatosan kipárolog a barackos alkohol.
Idővel ez hiába csillapodik, az agyamba beférkőzött ez az illatélmény és akkor is ott marad az a fránya barack és a rózsán kívül mást nem is nagyon érzek. Fűszereket, csokit, kávét... pont amik miatt szeretni tudnám. Akárhányszor megszimatolom a bőrömön fel-felkavarodik a gyomrom ettől a rózsaillatú barackpálinkától...
Sajnos ez nem nyerő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Sajnos ez nem nyerő.

Heine

2018. október 19.

Egy tíz millis fújóst kaptam ebből, de azon morfondírozok, hogy lehet, más illatot kaptam? Semmi barack, semmi csokoládé... semmi kávé, semmi rózsa, se az itt lévő, se a fragranticás véleményekkel nem tudok egyetérteni.
Kifújáskor erős rum illat, ami nagyon tetszik, szó szerint alkoholszag, de a vince camuto-féle finom rumból, ez maradhatna, de öt percen belül elillan. A leszáradása nekem szappanos, fűszeres finom virágillat, kellően halovány ahhoz, hogy senki ne vegye észre, szegfűszeg, ha azt rá tudom fogni a fűszerekre.

Grrr, összetörték a postán a fújósomat, hogy lehetnek ilyen figyelmetlenek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

Grrr, összetörték a postán a fújósomat, hogy lehetnek ilyen figyelmetlenek :(

Yeticica

2018. július 17.

Kedves lazolkov, légy nem is tudom, hogy aldott-e vagy atkozott 😉! Kaptam ugyanis a vasarlasom melle ket kis kostolot is, az egyik egy seattle-i csokicsoda, a masik pedig ez az ILLAT. Hat, ez gyonyoruseges! A legeslegszebb rozsa illat rajtam, raadasul ra vagyok gyogyulva a fuszeres, elsosorban szegfuszeges illatokra - hat kerem, revbe ertem.
Komolyan nem talalok szavakat!
En annyira akartam szeretni illatokat (pl Elie Saab alkotasait), hogy kepes volta evekig ujra es ujra venni oket, aztan eladni, mivel megsem voltam maradektalanul elegedett. Nem volt enyem az illat. Nagyon sokszor fellelkesultem a rozsa miatt, (Marley, Peoneve), de vegul mindegyiknek mennie kellett.
Most azt erzem, hogy az en borommel ez az illat egybeolvad, es gyonyorusegesen, mintha tangot tancolnanak osszefonodott csipovel lejtik illatos tancukat. Rozsa, csokolade, szegfuszeg, csipetnyi pacsuli.... fantasztikus!
Paffff vagyok.
A feher viragos csodaim utan vegre egy mas illat, ami ezt muveli a boromon. Halleluja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Komolyan nem talalok szavakat!
Paffff vagyok.

Verona5

2018. február 18.

Esti update a tartósságról: reggel 9 körül fújtam és most este hét után is itt lengedezik a csokoládé illatfoszlánya a bőrömön. Nagyon finom! :)

Minta teszt: Kifújáskor az erősen lédús barack szinte gyümölcsözönnek érezhető, később szépen összekeveredik a rózsa-dominálta virágok illatával. A háttérben egyfolytában érezni a fekete édes csokoládé illatát (szinte az ízét is), fűszeres a szegfűszegtől és bepuhul a kardamomtól. Egy ici-picit kávés is, de igen haloványan. Finoman kidolgozott, szaglászni és ennivaló illat jó hatósugárral és megfelelő tartóssággal. Számomra nem annyira érzéki és szexi, mint ahogy többek véleményében olvastam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

Palomita

2017. augusztus 19.

Minden elvetemült parfümán ismeri azt a fajta megkönnyebbülést, amit akkor érez, ha egy ígéretesnek érkező illat nem működik rajta. Csalódott is, persze, de azért örül, hogy erre legalább most nem kell pénzt áldozni (lehet is nézni egyből másikat, amire elköltheti ennek az árát!). Sajnos az 1969 esetében nem ez a helyzet. Őrá bizony költeni fogok, mégpedig most őszre tervezem a beszerzését.
Mintát kaptam belőle az 1804 mellé tavasszal, és most került a kezembe. Pont jókor, mert vége lesz lassan a nyárnak, és végre újra lehet tobzódni a gourmand és orientális parfümcsodákban! Mintából tesztelve is elég tartós, és a hatósugara is korrekt, aminek köszönhetően sanszos, hogy sok rajongót szerez magának vele az ember lánya-fia, ugyanis az 1969 mocsok mód buja, vágykeltő illat. Ennek tudatában a beszerzése is megfontolandó, mert könnyen lehet, hogy nemcsak azt sikerül meghódítani vele, akit szeretnénk, hanem olyanok is "ránk gyógyulnak", akik elől hanyatt-homlok menekülnénk. No de annyi baj legyen!
A fejjegyben csak barackot érzek, konkrétan sárgabarackot, az igazi lédús, zamatos fajtából, aztán jön a fűszeres, száraz csokoládé a kávéval, rózsával, pacsulival, és tényleg egy rendkívül komplex erotikus remekművé forrja ki magát, ahogy múlik az idő.
Azt hiszem, érdemes lehet megismerkedni a HdP többi alkotásával is, ez a kettő kapásból szerelem lett. Nagy taps nekik, hogy kis kiszerelés is elérhető náluk, a többi parfümház is igazán példát vehetne róluk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Antioxidánsok: BHT, Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.