Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Virág-os, az összetevőket feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Sminkek szájra

Enyhén színezett, vidám csomagolású ajakápolók, ápoló összetevőkkel

7 féle változatban kapható

inimini

2016. november 19.

Nagyon régóta megvan ez a kis cukiság (az epres fajtája), régen imádtam, mostanában ilyen meeeh érzésem van tőle. Ragad a számon akármennyit teszek rá, viszont nagyon jól hidratál...eltűnt vagy elpárolgott az illata de a színe még mindig odavág (enyhén piros-rózsaszín), úgyhogy nem tudom mit gondoljak róla. A csomagolás és a mennyiség miatt 4 csillag egyedül

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

AgnesBor

2016. október 12.

Nagyon nagyon cuki a csomagolása, az illata is nagyon fincsi! Hétköznapokon mindig rúzs van rajtam, ezért ennek inkább csak az ápoló hatását használom ki itthon vagy ha csak el kell ugranom valahova gyorsan. Így egyáltalán nem zavar, hogy csak enyhén színezett és hogy fényes az ajkaimon. Szerintem annyi tud, amire kitalálták; egy igazán cuki szájfény, ami könnyen felvidít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

birdnerd

2016. július 15.

Rózsaszínt vettem, a csomagolás tényleg nagyon aranyos, de sajnos nekem túl "szájfényes". Hiába használok kevesebbet, akkor is megmarad az a mázos érzés, így inkább visszatértem a hagyományos ajakápolókhoz. Ettől függetlenül 4/5-öt megérdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

scisneros

2016. június 12.

Én anno a brownie cupcake-t kaptam ajándékba és nagyon szerettem. Annyira jópofa és praktikus minden koreai kozmetikum csomagolása!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

Mower

2016. május 6.

A barátnőmnek vettem ajándékba, aki cukrász és imádta. Hihetetlen klassz a csomagolása. Az epreset kapta, finom az illata. Nagyon szereti, rendszeresen használja, jól hidratál. A színe se túl hivalkodó. Már le is adta a következőre a rendelését. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

vador

2016. január 12.

Az epres van meg, még az itt is látható régebbi csomagolásban.
Kiemelkedően jó hidratáló és a színe is csodaszép. A csomagolás szerencsére lehetővé teszi, hogy egy jól irányzott csücsörítéssel applikálhassam kicsi számra az anyagot, így a koszos kézzel belenyúlkálás elkerülhető.
Kissé gyorsan fogy, de ez inkább a lelkesedésemnek és nem a termék mennyiségének róható fel. Szerintem újravétel lesz belőle, hacsak nem találok valami még cukibb koreai mütyürt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Az epres van meg, még az itt is látható régebbi csomagolásban.

gyik

2014. december 15.

Nekem a rózsaszínű van meg, ami dinnyés. Nagyon finom az illata, tündéri a csomagolása és még szuperül hidratálja is az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

erikah

2014. szeptember 11.

egy red cupcake tulajdonosa vagyok. A csomagolás nagyon aranyos, és csajos, ha elfogy tuti rakok bele valami mást. :) A szájápoló is nagyon jó, enyhe piros színe van, és szépen hidratál. Kedvenc ajakápolóm, pedig volt már néhány. Labello-t nálam simán lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Oraculum

2014. március 6.

#02 Pink Cupcake ma érkezett meg, imádom a csomagolását és az illatát, nagyon enyhe színe van, páromnak is nagyon tetszik rajtam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol