Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 5.

A Magic Pole szempillaspirál továbbfejlesztett változatai, 2 féle kapható:

• #01 Volume & Curl
  • #02 Long & Curl

Az első változat dúsít, a második változít hosszít, mind a kettő fajta rostokat tartalmaz. Mindkét spirál "Magic Ball" golyócskában végződik, a dúsító keféé nagyobb, a hoszabbító keféé kisebb. Nem kenődnek, nem morzsolódnak, meleg vízzel könnyedén lemoshatóak.

Szemészetileg tesztelt, érzékeny szeműek is használhatják.

Vanília

2017. február 12.

Nekem is a 02-es long&curl van meg, mint az előttem szólóknak. Eddig hasonló ún. tube vagy termoszenzitív technológiás spirálok közül csak a Clinique lash power-t próbáltam, azzal tudom összehasonlítani. Előrebocsátom, hogy a bőröm miatt nekem csak ezek a spirálok működnek, minden más egy órán belül mindenhol van az arcomon, csak a pillámon nem - igazi pandaszemes típus vagyok... Szóval lelőve a poént a drágább-olcsóbb összehasonlításból nem kerül ki rosszul a koreai termék, mert 2000 Ft-ért hasonló a teljesítménye, mint a 7000 Ft-os tesónak. Szépen kiemeli a pillákat, intenzív fekete a színe, a kis extra kugli az ecset végén az apróbb pillákat is eléri és egész nap nem kenődik el. Csomók sem keletkeztek a pillákon felvitelkor. Viszont durván hosszító hatást nem észleltem (bár nem szoktam rétegezni, lehet, hogy az extrém hatáshoz kellene...), ugyanolyan inkább szerényen kiemelő és színező hatása van, mint a Clinique-nek. Az egyetlen, amiben nekem kellemesebb a Clinique használata, a lemosás, ahol is a drágább spirál inkább apró darabokban távozik és simán letörölhető, míg a Holika lemosás után elkenődik a szem alatt, szétmaszatolódik és a meleg vizes lemosás után még kell valami extra sminklemosó, hogy a szem körüli fekete maszatot el lehessen távolítani. Szóval nekem kissé meggyötri a szem körüli bőrt a lemosási procedúra. De ettől eltekintve ha az árat nézzük, nem rossz alternatíva...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Mundow

2016. november 7.

A 02-es long&curl van meg.
Szép és hosszú fekete szempillákat fest, de sajnos napközben elkenődött a szemem körül a festék. Lehet, hogy selejtes darabot fogtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

A 02-es long&curl van meg.

v.szilvia789

2015. június 17.

A 02 long&curl változata van meg, de nem estem tőle hanyatt. A hosszítás megvan, a mikro rostokkal még ki is békülnék (ebből nem hullanak a megszáradt rostszálak, mint más hasonló megoldású termékből), de göndörítést nem tapasztaltam. Ez inkább a hosszítás során kiegyenesíti a pilláimat, így nem lesz látványos a végeredmény A kefe végén lévő gömb alakú résszel jól elérhetőek a belső, rövid pillák, de a festék nagyon ragaszkodik a keféhez, sokat kell ügyeskedi, hogy átkerüljön a szempillákra. Nagy előnye valóban, hogy nem maszatolódik, nem hullik, de érzésre kicsit olyan, mintha műszempilla lenne rajtam, folyton érzem, hogy van valami rajtam. A színe szép, intenzív fekete, nem irritál, könnyű lemosni, bár nem úgy jön le mint egy hagyományos spirál, azaz nem feloldódik, hanem olyan, mintha műanyag réteget mosnék le, apró darabkákkal van tele a vatta. Emiatt óvatosabban kell eljárni a lemosásnál. A csomagolás ötös, az ára már nem annyira 2300-2700 Ft között mozog, én aukción fogtam ki olcsóbban, de ezért az árért találok sokkal jobb spirált is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

Oraculum

2014. június 2.

#02 Long & Curl
Ma megérkezett hozzám, a csomagolása valami meseszép és a keféje is fantasztikus.
Rengeteg micro-rostot tartalmaz, nagyon tetszik, hogy könnyen, gyorsan lehet vele dolgozni és a végeredmény igen látványos.
Nem maszatolódik és könnyű lemosni is, bár Én kétfázisú lemosót szoktam használni.
Árban is verhetetlen, simán kenterbe veri a high-end spirálokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

#02 Long & Curl
Árban is verhetetlen, simán kenterbe veri a high-end spirálokat is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.