Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. július 29.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Zsíros bőrre

• egyenletessé teszi a bőr textúráját
  • selymes állagú, könnyen kenhető
  • nem teszi fénylővé a bőrt
  • véd a káros napsugárzás ellen

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Cyclopentasiloxane eo I szil Titanium Dioxide / CI 77891 sz Dipropylene Glycol i Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cyclohexasiloxane eo I szil Butylene Glycol h 1 0Methyl Methacrylate Crosspolymer Silica Ethylhexyl Salicylate f Niacinamide v Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Polysorbate-60 ti I eu Borago Officinalis (Borage) Seed Oil a I eo I gy Lavandula Angustifolia (Lavender) Water Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract hLilium Candidum (Madonna Lily) Bulb Extract Iris Versicolor Extract eo Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract a I gy Rose Extract Freesia Refracta (Freesia Corymbosa) Extract Narcissus Pseudo-Narcissus Flower ExtractGlycerin h 0 0Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate f Potassium Cetyl Phosphate ti Triceteareth-4 Phosphate ti I eu Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Glycol Stearate ti I eo I eu PEG-2 Stearate eu Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Glyceryl Caprylate eo I eu Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Tromethamine Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Caprylyl Glycol eo I h Isohexadecane eo Triethoxycaprylylsilane szil Polysorbate-80 ti I eu 0 0Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Benzyl Alcohol i I ta Dehydroacetic Acid ta Parfum / Fragrance i CI 77491 sz Red 33 Lake / CI 17200 sz CI 42090 sz

Hales

2015. november 29.

Mintát kaptam belőle és az utóbbi néhány napban primerként el is használtam. Először kicsit megijedtem, mert ahogy már előttem is említették tényleg elég fehér, de szerencsére a mostani őszi/téli arcszínemhez szépen illeszkedett. A hatásával meg vagyok elégedve, tényleg szépen kiegyenlítette a bőrömet. és valamivel tartósabbá tette a BB krémemet is. Ez a púderes "cotton finish" egyedül, ami nem igazán jött be vele kapcsolatban. Összességében tetszett, de nem érzek rá kényszert, hogy nagyobb kiszerelésben is beszerezzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Krisz78

2015. június 6.

Miután egy Balcsis hétvégén +10évet adtam az arcbőrömnek (végre NYÁR!!!), gondoltam, kipróbálom.
Utoljára akkor volt ilyen ronda barna foltos az arcom, amikor az első fiamat vártam.
Először primerként próbáltam ki.Tényleg egységesít és vilàgosít is.Ez nekem most pont jól jött.BB alatt szépen viselkedett egész nap.
Másodszorra már hidratáló+BB fölé kentem és úgy púdereztem.Így is teljesen vállalható volt a fejem még délután is.
Harmadszorra pedig csak ez volt rajtam és úgy a púder.Így bírta a legtovább.
Én semmi illatot nem érzek rajta.Pórusokat nem tömítette el, irritációt nem okozott.
Tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Harmadszorra pedig csak ez volt rajtam és úgy a púder.Így bírta a legtovább.
Tetszik :)

v.szilvia789

2014. augusztus 31.

E-bayen akadtam rá, amikor olyan BB-t kerestem, ami matt finisht ad. Nem sok ilyen akadt, de ez felkeltette a figyelmemet.
A csomagolása nagyon szép, lapos, hosszúkás tubus, ezüst kupakkal. A tubuson és a dobozán lévő pillangók körvonala holografikus, nagyon szépen mutat.
Maga a krém kinyomva lilásfehér színű (először megijedtem), eldolgozva adja ki valódi színét. Erősen fehérít, csak nagyon világos bőrűeken mutathat jól, nem is értem, hogy gondolták ezt ázsiai bőrre, mert ettől minimum gésa arcuk lesz. Fedése nagyon minimális, a piros részekkel nem tud mit kezdeni. A finish viszont tényleg matt kinézetre és tapintásra is. Kis mennyiség is elég, viszont sokáig kell kenegeti, mire elfogadható bőrképet kapunk. Alapvetően világos a bőröm, mindenből a legvilágosabb kell, de nyárra ez túl fehér. Szerencsére jól keverhető más alapozókkal, így a fedésen és színen lehet korrigálni. Hosszú időn át matt marad, viszont nagyon beleül és kihozza a pórusokat. Pattanást nem okoz, nem irritált.
Az illata nekem kicsi fura, olyan nagymama budoárja, erősebb virágillat, a levendula kiérződik rajta.
Összességében jobb fedést vártam és kevésbé fehér végeredményt, így nyárra nem igazán tudom használni. Azért el fogom hordani, de nem estem hanyatt tőle.
08.30.
Felül kell írjam korábbi véleményem, ez a cucc egyre jobb. Csak ki kellett kísérleteznem, hogyan működik. Nos alapozóval is jól lehet keverni, de valóban primerként használva tökéletes. Az az igazság, hogy BB-nek néztem, amikor rendeltem. Szóval tényleg matt lesz,de nem egyből, kell egy kis időt hagyni neki. Először olyan érzés, mintha hidratáló krémet kennék, aztán púder szerű lesz a tapintása. Ha nem használok alá hidratálót, akkor a legjobb, nálam ki is váltja. Többet nem bír el a bőröm. A legjobb, hogy nap végén, miután lemostam a sminket, nem tűnik olyan nyúzottnak az arcom, kevésbé piros, tehát a nyugtató hatása érvényesül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

08.30.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Cyclohexasiloxane, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Iris Versicolor Extract, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Glyceryl Caprylate, Caprylyl Glycol, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Polysorbate-60, Triceteareth-4 Phosphate, Glyceryl Stearate, Glycol Stearate, PEG-2 Stearate, Stearic Acid, Glyceryl Caprylate, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Polysorbate-60, Potassium Cetyl Phosphate, Triceteareth-4 Phosphate, PEG-100 Stearate, Glycol Stearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Hydroxide, CI 77491, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és átlátszatlanná tevő segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Színezék. Lilás piros.