Holika Holika

Ár:   $70   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lazybutterfly, Módosítva: 2019. április 16.

Ár:   $70
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rendkívül hidratáló és tápláló prémium minőségű kaviárt, aranyat, magnéziumot, káliumot, kalciumot, omega-3-mat és vitaminokat tartalmazó esszencia. Segít meggőrizni a bőr feszességét és tónusát.

lazybutterfly

2019. április 13.

Egyik utazásom alkalmával leptem meg magam ezzel a kapszula krémmel. Az üzletben kipróbálhattam és már akkor is nagyon tetszett. Ettől függetlenül rendkívül drágának találtam de végül megvettem és még jól is jártam mert 2-t kaptam egy áráért. Mivel ennyire drága csak ritkán vettem elő, bár az üzletben azt ajánlották, hogy reggel és este is használjam. Így is azt kell mondjam ez a legjobb kozmetikum ami valaha is a birtokomba került. Már a csomagolás is csodálatos de a hatásáról ódákat tudnék zengeni. Ha este használom a hidratáló hatását még másnap is lehet érezni, feltölti a bőrömet és egészségesen ragyogó lesz tőle. És még az illata is jó. Ha mindenképpen valami negatívumot akarnék keresni benne akkor azt mondanám, hogy egy kicsit ragacsos és nehéz a kis golyókat rendesen összenyomni de ezek eltörpülnek amellett mennyire klassz ez a termék. Nem hittem volna, de újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Peptidek: Acetyl Heptapeptide-9
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.