Hourglass

Ár:   $56   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nina 69, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 9.

Ár:   $56
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

• Az erősen koncentrált formula azonnali teljes lefedettséget biztosít.
  • Az innovatív bevonatú pigmentek simává varázsolják arcát, és hosszú ideig viselhető a bőr kiszáradása nélkül.
  • Könnyű fénytörő mikrogömbökkel kialakítva, hogy lágy fókuszú arcszínt hozzanak létre.
  • Fakulásbiztos, 24 órás viselet egész nap tart.
  • Víz-, transzfer, és verejtékálló.
  • Nem komedogén formula.

Alkohol, parabén, ftalátok, szulfátok, és talkum mentes.

32 árnyalatban kapható

bobekecske

2020. január 16.

Lehet csak nem én vagyok a megfelelő célközönsége ennek az alapozónak, de nekem nem vált be. Valóban nagyon kevés kell belőle, annyira, hogy azt már nehéz jól eltalálni és eloszlatni. Nagyon hamar "megköt", de a végeredmény nem olyan szép, mint a stick verzió esetében. Igazából a kettő formulának semmi köze egymáshoz. Nekem sajnos macerás volt a használata, nincs is szükségem ilyen erős fedésre, és rajtam nem szépen kopott a nap folyamán. Biztos van, aki pont őt keresi, de elég specifikus bőrtípusnak, igényeknek lesz szerintem igazán megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.