Huda Beauty

Ár:   £25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2018. október 1.

Ár:   £25
Kiszerelés:   9 x 1,1 g

Ametiszt ihlette paletta 6 duokróm csillámos és 3 krémes matt szemhéjpúderrel.

Huda Beauty Amethyst Obsessions
Ár: 9500 , Eladó: Daii
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, személyes átvétel
20.000 Ft feladással! Huda Beauty Amethyst Obsessions szett
Ár: 20.000 Ft feladással. , Eladó: Mancsusz
Állapot: Új, csak a kép és esetleges törés miatt bontott., Helyszín: Jakabszállás, fizetés: Utalás után ajánlott postán maradó/Foxpost csomagautomata.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsazsikus

2020. december 4.

Ez a paletta egy álom!!!
Szinte egyáltalán nem porzik, extrán pigmentált és ha primert ken alá az ember még tartós is, 9 órás munkanapot is fixen kibír. ;)
Régóta ki szerettem volna próbálni a Huda márkát mert sok jót hallottam a palettákról, és most cultbeauty-n ezek a kis 9 penesek akciósak voltak, így a zöld szemeimhez választottam ezt a lila verziót, és életem egyik legjobb döntése volt! Bátran ajánlom mindenkinek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Ez a paletta egy álom!!!

Emolliensek: Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Manganese Violet / CI 77742, Carmine / CI 75470, FD&C Red 40, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.