Huda Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $20
Kiszerelés:   3,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, krémes folyékony rúzs szatén finish-sel, ultra nőies színekben. A mentol révén átmeneti hűsítő és bizsergető érzést nyújt, s teltebbé teszi az ajkakat.

15 árnyalatban kapható

Huda Beauty Demi Matte Cream Lipstick - Game Changer
Ár: 7000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 6500 , Eladó: SchmitterBettina
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalással, posta , foxpost, személyes átvétel lehetséges.

MaFa

2018. november 17.

Még mindig nem tudom hová tenni ezt a rúzst, pedig már egy jó ideje használom. Nekem egy piros árnyalat van meg belőle. Nagyon gyönyörű színe van,szuper fényes, nem szárít. Tényleg nagyon kevés elég belőle, mert szuper pigmentált. Viszont bármennyire keveset viszek fel belőle, nem szárad a számra semennyire, ezért ha egy kávét iszok összefogja a csészét és a számon alig marad. Még majd próbálgatom, de többet vártam ettől a terméktől.

Update: Használat előtt tettem az ajkamra korrektort, hátha jobban fent marad és így is lett. Ettem, ittam és 4 órán keresztül fent maradt. Nem kenődött el, nem folyt be a kisebb redőkbe a szám körül. Oké kopott persze, de nem igazán észrevehetően. Tévedtem, tényleg szuper ez a termék. :D Most már megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Massacre

2018. augusztus 27.

Egyszerűen imádom, sőt azt merem állítani hogy jobban mint a matt társát. Két árnyalatban van meg: Passionista, ami egy kicsit merészebb élénk pink, és Shero ami egy barackos nude. Igazából nekem a színek nem tűnnek annyira másnak mint képeken, bár én tisztában voltam vele hogy ezek valószínűleg illeni fognak az arcomhoz. Igazam is lett, imádom a formulát, nem szárít, nagyon kevés elég belőle hogy teljesen befedje az ajkakat, én meg az applikátorról is le szoktam húzni a felesleget mert annyira kevés kell belőle (jó mondjuk elég kis szám van). Eléggé tartós is, szerintem simán van olyan tartós mint egy matt rúzs mert amikor kopik akkor az ajkad többi részéről egyszerűbb eloszlatni a rúzst mivel nem szárad meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

lulley93

2018. augusztus 15.

Imádom. A Provocateur árnyalat van meg. Sok rossz vélemény van róla, mert a színek nem úgy néznek ki mint a képeken/videókban/swatchokon. Ez igaz. Emiatt jó is, hogy nem egy nude színt vettem, mert az túl sötét barnás, narancssárgás lenne, azt olvasom másoktól.
Az én színem képen egy hideg, fakó lila. Élőben sötétebb, és egyáltalán nem fakó. Nekem nagyon tetszik, de egy nude (pl. Day Slayer) miatt biztos mérges lettem volna, hogy más élőben.

Nagyon krémes, extra pigmentált. Szép fényes, ami sokáig megmarad. Aztán mikor (sokára) lekopik a fényessége, krémessége, akkor matt lesz belőle.
Imádom, ajánlom, de a színekkel vigyázni kell. Nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Imádom, ajánlom, de a színekkel vigyázni kell. Nem szárít.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1

Kaolin 0 0

Felületi hártya képző anyag.

Színezék. Piros.