Huda Beauty

Ár:   $65   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   25,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   $65
Kiszerelés:   25,2 g

18 részes paletta 8 matt, 6 gyöngyházfényű, 3 duo-chrome és 1 glitter textúrájú szemhéjfestékkel.

Mica Zea Mays Starch Silica Zinc Stearate sz 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cyclopentasiloxane eo I szil Caprylyl Glycol eo I h Dimethicone eo I szil 1 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz FD&C Red 40 sz 2 2Manganese Violet / CI 77742 sz CI 77492 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0CI 77499 sz Mica Synthetic Fluorphlogopite Zea Mays Starch Silica Zinc Stearate sz 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Caprylyl Glycol eo I h Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Manganese Violet / CI 77742 sz Ultramarines sz 0 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Mica Isohexadecane eo Cyclopentasiloxane eo I szil Steareth-21 ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Steareth-2 ti I eu 2 2Zinc Stearate sz 0 0Caprylyl Glycol eo I h Octinoxate f 0 0PPG-15 Stearyl Ether eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0CI 77491 sz Synthetic Fluorphlogopite Mica Silica Isohexadecane eo Cyclopentasiloxane eo I szil Steareth-21 ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Steareth-2 ti I eu 2 2Zinc Stearate sz 0 0Octinoxate f 0 0Caprylyl Glycol eo I h PPG-15 Stearyl Ether eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0CI 77491 sz Mica Synthetic Fluorphlogopite Isohexadecane eo Zinc Stearate sz 0 0Cyclopentasiloxane eo I szil Steareth-21 ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Steareth-2 ti I eu 2 2Caprylyl Glycol eo I h Octinoxate f 0 0PPG-15 Stearyl Ether eo Tin Oxide Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0CI 77491 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Ferric Ferrocyanide sz CI 77499 sz Mica Isohexadecane eo Calcium Sodium Borosilicate Cyclopentasiloxane eo I szil Polyethylene Terephthalate Steareth-21 ti I eu Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Synthetic Fluorphlogopite Steareth-2 ti I eu 2 2Octinoxate f 0 0Caprylyl Glycol eo I h PPG-15 Stearyl Ether eo Tin Oxide Polyurethane-11 Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz FD&C Red 40 sz 2 2Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Mica Isohexadecane eo Cyclopentasiloxane eo I szil Steareth-21 ti I eu Zinc Stearate sz 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Polyethylene Terephthalate Steareth-2 ti I eu 2 2Caprylyl Glycol eo I h Octinoxate f 0 0Polymethyl Methacrylate PPG-15 Stearyl Ether eo Polyurethane-33Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0CI 77491 sz Mica Synthetic Fluorphlogopite Isohexadecane eo Cyclopentasiloxane eo I szil Zinc Stearate sz 0 0Steareth-21 ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Steareth-2 ti I eu 2 2Octinoxate f 0 0Caprylyl Glycol eo I h PPG-15 Stearyl Ether eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77499 sz Synthetic Fluorphlogopite Silica Isohexadecane eo Mica Aluminum Calcium Sodium Silicate Calcium Aluminum Borosilicate Cyclopentasiloxane eo I szil Zinc Stearate sz 0 0Steareth-21 ti I eu Dimethicone eo I szil 1 0Steareth-2 ti I eu 2 2Octinoxate f 0 0Caprylyl Glycol eo I h Tin Oxide PPG-15 Stearyl Ether eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Ultramarines sz 0 0Polyethylene Terephthalate Glycerin h 0 0Polymethyl Methacrylate Polyurethane-33Polyurethane-11 Caprylyl Glycol eo I h Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters eo I h Helianthus Annuus Seed Cera Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Acacia Decurrens Flower Wax eo Polyglycerin-3 h Mica CI 77491 sz FD&C Red 40 sz 2 2Ferric Ferrocyanide sz Aluminum Powder / CI 77000 sz

Ár: 15000+pk , Eladó: ayxvj7
Állapot: Érintetlen, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Paypal fizetés vagy utalás után postázom, illetve személyesen is átvehető.
DUPE Huda Beauty Desert Dusk Palette
Ár: 1200 , Eladó: simbenz
Állapot: hasznàlt, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Személyes àtvétel, előre utalàs utàn postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

misshkitty701

2020. december 8.

Szeretem ezt a palettát, a színek nagyon különlegesek benne, a csillámos színek textúrája nagyon selymes, bársonyos, élmény hozzá érni is. A matt színek nagyon szárazak, porzanak is. Ennek ellenére az összes szín pigmentált, nap végén is mintha frissen raktam volna fel. Akik inkább hétköznapokra keresnek palettát, azoknak nem ez a legjobb választás, de ha valaki kicsit bevállalósabb, vagy szeretne egy jó palettát, amit alkalmi sminkekhez tud használni, azoknak nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

vmarti

2020. október 31.

Szeretem, mert olyan színek vannak benne amik a drogériában nem tallálhatóak viszont.....a minősége nem jó az árához képest..tényleg vannak olyan színek amik csak úgy eltűnnek a szemhéjról (pedig ezek nem natúr színek) és vannak amik fel sem mennek a szemhéjra....mindenképp nedves ecsetet használok ha ehhez a palettához nyúlok,mert úgy lehet velük dolgozni,de az árát messze nem éri meg... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 31.

molivi

2020. január 31.

Első Huda palettám volt, nagyon tetszett, alig vártam, hogy megérkezzen. Csodaszép valóban, de nekem valahogy nem vált be. Zsírosodásra hajlamos a bőröm így rajtam nem tartós, akit viszont sminkeltem vele reggel ugyanazzal a sminkkel kelt fel, nem kopott le. Engem is zavar hogy egyes színek nem annyira pigmentáltak és borzasztóan porol,száraz a textúrája. Nem tudom, valahogy az Obsessions paletták jobban tetszenek, puhább a textúrája könnyebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Maria2n

2019. október 4.

Egy szó mi elmondhatná: GYÖNYÖRŰ! Mind színeiben, mind állagában, mind finishben. Egyszerűen imádom. 1 évvel ezelőtt egy New York-i Sephora-ban sikerült megvásárolnom, és a szerelmünk azóta is töretlen. Több mint 1 éve már napi szinten használom és csak ajánlani tudom mindenkinek aki gondolkodik rajta. Igazán tartós színei vannak ami nap végén is ugyanúgy mutat mint reggel amikor “feltettem” 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

mlover

2019. március 18.

Életem első Huda terméke ezért is nagyon közel áll hozzám.
Viszont sajnos minden napra nem tudom használni a sötét és a feltűnő színei miatt, kivéve a Musk, Eden és az Angelic színeket. Ezeket elég natúrnak mondanám és szerintem teljesen megállják a helyüket egy mindennapi sminkben. Alkalmi sminkekhez rengetek szín variációt elkészítettem már amit sokan meg is dicsértek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Életem első Huda terméke ezért is nagyon közel áll hozzám.

Anne74

2019. március 14.

Csodálatos paletta,csodálatos színekkel...
Nagyon szép összhatás, megfelelő pigmentalas.
Minőség felsőfokon... 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Csodálatos paletta,csodálatos színekkel...
Nagyon szép összhatás, megfelelő pigmentalas.
Minőség felsőfokon... 🙂

Vanessza0420

2019. február 14.

Nagyon megeri az arat, gyonyoru, tartos! Imadom a szineket. Eddigi egyik legjobb palettam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Csodálatos paletta! Igazi kis luxus darab. Tökéletes színvilág, gyönyörű csomagolás, maximális minőség! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

bonitabalazs

2018. november 29.

Imádom! A legszebb palettám, nálam a Rose Gold Remastered sem ugrotta meg eddig, alig várom hogy beszerezzem a New Nude paláttát hátha abba még szerelmesebb leszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

lulley93

2018. október 10.

Imadom. Miota megvan, mindig hasznalom valamelyik szinet, mikor sminkelek. Must have.

update: na, ez jó. ez volt az első palettám tőle, és azt hittem, hogy a többi is jó lesz (nem).
ez pigmentált, tartós, szeretem. olyan, amilyet ezért az árért elvárhatunk, ezért ódákat sem fogok zengeni, mivel alap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Polyglycerin-3

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Acacia Decurrens Flower Wax
Emulgeálószerek: Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2
Fényvédők: Octinoxate, Octinoxate, Octinoxate, Octinoxate, Octinoxate, Octinoxate, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2, Steareth-21, Steareth-2
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, FD&C Red 40, Manganese Violet / CI 77742, CI 77492, Carmine / CI 75470, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Zinc Stearate, CI 77491, Zinc Stearate, CI 77491, Zinc Stearate, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ferrocyanide, CI 77499, Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000, Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, CI 77491, Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Carmine / CI 75470, Ultramarines, CI 77491, FD&C Red 40, Ferric Ferrocyanide, Aluminum Powder / CI 77000

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.