Huda Beauty

Ár:   £67 és £84   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   £67 és £84
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: virágos - gyümölcsös

Illatjegyek: rózsaszirmok, pacsuli, piros alma, szambak jázmin, pézsma, vanília

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

malvada

2021. január 13.

Ez az egyetlen Kayali parfüm, amit próbáltam. A hypenak köszönhetően szereztem be a 10 mls változatát, mivel sokak szerint ez a kollekció legjobb darabja. Valóban különleges, még nem szagoltam hasonlót, pedig nagy parfümrajongó vagyok. Édes, erős, keleties illat. Érzem benne az almát, bár néha szőlős, boros illat csap meg. Örülök, hogy nem egy egész üveggel vettem belőle, mert azért ez nem én vagyok. Én az egyértelműen nőies illatokat szeretem és ebben - amellett, hogy nőiesbe hajlik inkább - van némi maszkulin. Paulina Schar úgy jellemezte, hogy ez Jázmin hercegnő nappali parfümje és egyet kell értenem vele. Amellett, hogy egyértelműen van benne keleties beütés és jó a tartóssága, nem zavaró az illata, én például a munkahelyemen használom. Értékelem az egyediségét, de a 10 ml elhasználása után nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 13.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.