Huda Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: force, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2024. január 19.

Kiszerelés:   10 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   online, Douglas

Illatjegyek: bergamot, málna, fekete cseresznye, damaszkuszi rózsa, sambac jázmin, heliotróp, praliné, tonkabab, gujakfa, palo santo, perubalzsam, pacsuli, ambrettolide, haiti vetiver

5ml/10ml 🧪🎀Huda Beauty Kayali Lovefest Burning Cherry 48
Ár: 5ml vagy 10 ml megegyezés szerint , Eladó: ZaFi
Állapot: üveg parfümszóróba kiadó, Helyszín: --, fizetés: számlára utalás, csak FOXPOST automata (vevő állja)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

LillaLilla

2024. május 4.

Kifújástól a leszáradásig megmarad a gyümölcsös cherry illata. Kifújáskor édes málna, szirupos meggy ...nagyon ínycsiklandó.
Leszáradáskor a pralinés -gyümölcsös jegyekhez különleges kontrasztot adnak a fás balzsamos jegyek.
Kis fekete ruhához passzoló csábító, randiparfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 4.

Kis fekete ruhához passzoló csábító, randiparfüm.

beautifullife

2024. április 22.

Sajnos nagyon gyenge a minősége.

Az elején lehet csak ténylegesen érezni a meggyet, de inkább az alkoholos, vagy buggyant fajtát. Nekem ez nem probléma, mert ilyen minőségben is szeretem a meggyet, de maximum ez 5 percig érezhető ki, utána átvált fás-édes illatba, amiből nagyon nehezen érezhető már ki a meggy. Ez a fás illat is kedvemre való, de ezért az árért ez lapos. Sokkal különlegesebb és erős illatot vártam egy kis füstöséggel, de ez inkább csak a Zara meggyének az idősebb, cinikus testvére kevesebb bájjal és tartósággal. Egy icipicit az egykori J. del Pozo in Black parfümjére emlékeztet.

Ehhez szerintem borzasztóan túlárazott. Biztos vagyok benne, hogy a Zara Cherry-jének egy fás illattal való rétegezésével hasonló, de tartósabb illatot lehet elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Sajnos nagyon gyenge a minősége.

Shenzi

2024. április 10.

Ohh, mein Gott, ez az illat valami mennyei! Egy nagyon kedves krémmániás lánytól sikerült beszereznem egy majdnem érintetlen, 100 ml-es példányt. Mivel sok illatom van, általában mindegyikből úgy 50 ml-t hagyok magamnak, többit el szoktam osztogatni fújósként. Na ebből egy kortyot sem fogok...
Számomra a legszebb, legropogósabb, likőrös cseresznye, amit valaha kóstoltam. Hasonlít a LC-re, viszont az füstösebb, téliesebb, ez az illat rajtam kicsit pitésen édeskés, de nem szirupos, négy évszakosnak gondolom, de én valószínűleg a melegebb hónapokban fogom használni.
Rajtam most 6 órás illat, szóval már itt le is körözte a LC-t, aminek 2-3 óra múlva már hűlt helye volt, és más friss megjelenésű, horror árkategóriájú designer illatot is. Nyilván EDP lévén én egész napos tartósságot várnék, de ha komplexen nézem a mostani parfüm felhozatalt, én már elégedett vagyok. Ez idő alatt nem változott rajtam, végig megmaradt ez a cseresznyepités boldogság.
Az üvege pedig hihetetlenül gyönyörű, olyan, mint valami ékkő egy gyémánt kupakkal.

Up:
Tartóssága rajtam példaértékű, a reggeli fújásomat délután 3-4 körül is éreztem, sőt, kimentem a melegre, kicsit megizzadt a bőröm, és ekkor konkrétan úgy felerősödött az illat, mint ha frissen fújtam volna. Szerintem a tartósságán az is sokat dob, hogy én reggelente mindig bőségesen aláhidratálok.
Nálam kiérdemelte a maximális csillagozást így.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 10.

Up:
Nálam kiérdemelte a maximális csillagozást így.

Lavandante

2024. január 25.

Rajtam brutál tartós, 6-8 óráig simán érzem magamon, pláne ha a ruhámra is fújok belőle. Imádom a cseresznye illatokat és amikor ez kijött, csak 10ml-es verziót rendeltem, hogy biztosra menjek. Hát amint elfogyott, rendeltem is az 50ml kiszerelést, annyira beleszerettem. A cseresznye a legintenzívebb az első 20 percben, utána intenzívebbek lesznek a fás jegyek benne, de a cseresznye DNS nem múlik el, csak átalakul. Nekem nagyon tetszik, jól bevált őszi/téli illatom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 25.

Veronika8614

2024. január 19.

Kedvenc meggyes parfumom, miatta kezdett erdekelni a Kayali marka.
Probaltam a Tom Ford lost cherryt, a Zaras cherry Smoothiebol a regi es az uj valtozatot is, hasonloak, viszont nekem nagyon tetszik ebben a fassag, rajtam igy kremesebb, frissebb, de ugyanugy benne van a buggyant megy, vagy konyakos meggy? Szoval engem teljesen elbuvolt, be is szereztem egy kayali mini szettet, es mas kedvencet is talaltam, nekem nagyon tetszik ez a marka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 19.

Kedvenc meggyes parfumom, miatta kezdett erdekelni a Kayali marka.

NinIM

2024. január 4.

Black Friday alkalmával jó áron jutottam egy 100ml-s üveghez, vakvásárlás volt. Nem kellett csalódnom, egy kellemes cseresznyés illat, valóban hozza a Tom Ford Lost Cherry vibeot, de sajnos még gyengébb is, mint a Lost Cherry tartósság szempontjából, maximum 2-3 óra, utána alig lehet érezni. Lost Cherryvel szoktam rétegezni, úgy extrább mindkettő.
Maga az illat 4*, a tartóssága 2*, így összesen 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

Maga az illat 4*, a tartóssága 2*, így összesen 3 csillagot adok neki.

Szandi1018

2023. április 8.

Nekem szerencsére a leszáradása jobban tetszik, mint a Lost Cherry-nek. Árban húzósabb, mint a Zarás változat (Cherry Smoothie), így azt mondom nem éri meg. Főleg, hogy csak külföldről rendelhető. Egyébként tényleg viselhető, kellemes, cseresznyés, virágos, vaníliás illat. Tartóssága gyenge-közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 8.

Annaakiss

2022. augusztus 31.

És megérkezett hozzám is. Tom ford lost cherry érzés de sajnos ugyanolyan gyenge😞 Egyébként finom cseresznyés őszi illatnak gondolom, a leszáradása puha vaniliás fás.
Ilyen illatjegyekkel többet is ki lehetett volna hozni. Viszont az invite only amberrel együtt bombasztikus rétegezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 31.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.