Huda Beauty

Ár:   $19   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsolya72121, Módosítva: 2016. június 17.

Ár:   $19
Kiszerelés:   1,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

• Könnyen siklik az ajkakon.
  • Élénk színt és matt felületet biztosít.
  • Már egy húzással tökéletes hatást biztosít.
  • Önmagában is használható.

Ár: 3500Ft (+posta) , Eladó: Csillampor26
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Debrecen, Budapest, Miskolc, fizetés: Személyesen vagy posta/foxpost

MargitSchwarz

2018. augusztus 22.

Nekem nem tűnik úgy, mintha többet tudna, mint egy olcsóbb (neadjisten drogériás) szájceruza. Minőségileg semmi baj vele, teszi a dolgát, de nekem semmi extrát nem mutat. Az ára miatt ezt már felesleges pénzkidobásnak érzem, de lip kitben volt, így elhasználom. Tipikusan olyan termék, ahol a nevét kell megfizetni, nem a tudását. Ezért viszont nem vonok le csillagot, mert a minőségét értékeljük, nem az árát, és arra viszont nem panaszkodhatok, habár ugyanezt tudja az Essence ceruzám is, és az is öt csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

boghyca

2016. szeptember 7.

Nagyon szép színeik vannak. Én egy Trophy wife, Bombshell, és egy Trendsetter boldog tulajdonosa vagyok. Az alább említett oldalról rendeltem, és egyszerűen csodálatos. A hozzájuk színben illő lip gloss-t is beszereztem, és gyönyörűek. Van más márkájú matt szájfényem (Dose, Kylie), de nekem ez tetszik a legjobban, vékonyan elég felkenni, mert elég pigmentáltak, és száradáskor nem szárít feszít, vagy ragadna az ajkakon viselve, egyszerűen nem érzem, hogy hordom. Természetesen csók, étel ital álló. Úgy tűnik nálam nem ez a vásárlás volt az első és utolsó. Vigyázat sajnos ezt is hamisítják, akárcsak a többi hasonló kategóriájú, minőségű és méltán híres terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

vivuss87

2016. szeptember 1.

Csodálatos. Trophy wife színben rendeltem, valóban egy rétegben fed, matt, de mégsem kényelmetlen, nem szárít. Tökéletes formula, azt hiszem nem ez lesz az utolsó színem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Színezék. Piros.