Huda Beauty

Ár:   £24   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   £24
Kiszerelés:   2 x 2 ml

Duo végű krém szemhéjfestéket tartalmazó termék. Az egyik végén matt a másik végén fémes hatású krém található hasonló színárnyalatban.

bugeyes

2020. június 14.

Egyszerűen zseniális! Cashmere robe-penthouse suite árnyalatban rendeltem meg, de biztos fogok még belőle más árnyalatot vásárolni. Egyrészt sajnos hétköznap reggeleken nincs időm feltétlenül a “melyik palettámat használjam” szindrómára, éppen ezért a szemfestés általában kimarad. Ennek a terméknek azért is örülök, mert gyorsan kész vagyok, viszont a végeredményt nehéz elrontani. Azért az fontos, hogy gyorsan is kell vele dolgozni, mert hamar szárad. A pigmentációra sincs okom panaszkodni, a matt szín is szép, a fényes pedig egyenesen brutàl, és valóban nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

MoHajnalka

2020. április 28.

A legjobb szem festék amit életemben használtam! Kb. 7-8 éve festegetem a szememet, mindig is odvaoltam a csillogós szemhéjakért. Külföldön futottam bele egy Huda standba, és végül ebből a termékből vettem meg egy rózsaszínes árnyalatot. Hát milyen jól tettem! Először furcsának tartottam, hogy krémes, vajon, hogy fogom eldolgozni. Először az ujjammal satíroztam el, és remek végeredménye lett. Könnyű eldolgozni, és nagyon pigmentált mind a matt, mind a csillogós része. De a csillámos festék az maga az álom! Nem kopik le! Nem csúszik el! Ha odakented, és megszárad, csak a micellás víz oldja le. Egyszerűen zseniális! Én hétköznapokra is használom, mert tartós és gyönyörű, de nem lehet vele túlzásba esni sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

molivi

2020. január 31.

Félve rendeltem meg, eddig nem voltak jók a tapasztalataim a folyékony szemhéjfestékekkel,megálltak a redőkben. Örülök, hogy adtam neki újra egy esélyt, mert ez valami csoda. Erősen pigmentált, óvatosan kell vele bánni. Nagyon gyorsan kész van vele egy látványos smink kb 2 perc. Nem mozdul el, nem kopik és hajnalban még mindig a helyén volt, ami nekem csoda, mivel zsírosodásra hajlamos a szemhéjam bázis ide vagy oda le szokott sajnos jönni a sminkem, hát ezzel meg sem mozdult 😊 Bombshell árnyalat van még, tervezek még két árnyalatban beszerezni 😊
Ma megjött a Bubble Bath árnyalat is szuper jó nude szín a matt része, tervben van még a Vipink is ♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

nellik

2019. március 30.

Nagyon-nagyon tetszik. Elég érzékeny a szemem, de ettől nem lesz piros!
Felteszem reggel, este ugyanúgy a helyén van.
Kevés is elég belőle, de építhető.
Izgi színekben kapható.
Az ára magas, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Nagyon-nagyon tetszik. Elég érzékeny a szemem, de ettől nem lesz piros!
Felteszem reggel, este ugyanúgy a helyén van.
Kevés is elég belőle, de építhető.
Izgi színekben kapható.
Az ára magas, de szerintem megéri.

Hidratálók: Xylitol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.