Huda Beauty

Ár:   £27   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 24.

Ár:   £27

Mini paletta 9 narancstónusú neonszínben pompázó árnyalattal.

arizona07

2020. január 4.

CSODÁS!
Röviden így tudnám jellemezni. Kompakt, jól záródó csomagolás, van benne tükör és persze a lényeg: extrém pigmentáltságú gyönyörű színek, megfelelő állagú, alig porzik és nagyon tartós! Általában a matt színeket kedvelem, de ebben a kis palettában olyan ragyogóak a csillogós formulák hogy szívem szerint azt használnám minden nap. :D Aki szeretne egy kis napsütést csempészni a hétköznapokba nagyon ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

CSODÁS!

Regi23

2019. szeptember 1.

Tökéletes nyári paletta, csodás színekkel. Ez az első Huda Beauty szemhéj palettám, már régóta szerettem volna beruházni egyre, de nem tudtam dönteni. Aztán Sephorában megláttam ezt a palettát es szerelem lett első látásra. A matt színekkel nagyon könnyű dolgozni, szépen egymàsba satírozhatók, nagyon szép színátmenetes sminket lehet csináln. A csillogó színek pedig egyszerűen csodásak, apró glitterek vannak bennük, így ha direkt fény éri őket akkor csillognak ezerrel :D én úgy szoktam felvinni őket, hogy előtte korrektort teszek a szemhéjamra,így lesz egy viszonylag nedves alap, és arra nagyon szépen tapadnak, nem potyog le az arcomra a csillám. Azt figyeltem meg, hogy akkor a legpigmentáltabbak, ha az ujjammal viszem fel őket, de Fixáló spray-vel befújt ecsettel is szuperek.
Nagyon elégedett vagyok a palettával, egész nyáron ezt használtam, abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Barnás sárga.