Best of Beauty 2019

Huda Beauty

Ár:   $27   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovexti, Módosítva: 2018. május 30.

Ár:   $27
Kiszerelés:   9,9 g
Lelőhely:   online külföldről

9 erősen pigmentált, fémes és duokróm szemfesték, amit a drágakövek gazdag csillogása ihletett.

Ár: 9000,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
lulley93

2018. október 10.

Gyonyoru, nagyon pigmentalt, imadom minden szinet.
Pici, igy utazashoz is kivalo.

update: hát nem. amikor írtam a véleményt, akkor még azt hittem, hogy 5 csillagot érdemel, mivel nem az összes színt próbáltam akkor még.
kb az összes huda szemhéjpúderhez leírtam: megdöbbentő, de a huda beauty az első márka, aminél azzal találkozom, hogy a fényes, csillogós színek nagyrésze nem pigmentált.

Update2: nem tudom mi volt velem azokban a hetekben, hogy a Huda szemhejpudereket rossznak ereztem. Azota meg tobbszor hasznaltam, es megint tetszik. De 4 csillagnal tobbet nem adok, mert nagyon draga, valamint nincs meg egy olyan marka, ahol ilyen hullamzo a velemenyem egy termeknel. Ezt az update2-t odairom a tobbi Huda velemenyemhez, mert mindre vonatkozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Gyonyoru, nagyon pigmentalt, imadom minden szinet.
Pici, igy utazashoz is kivalo.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.