Huda Beauty

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   $25
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, hosszan tartó matt ajakrúzs.

8 árnyalatban kapható

lulley93

2020. február 9.

Jo-jo, de nem a kedvencem. A Cinco de Mayo meg a Girls Trip van meg. Nagyon pigmentalt, nem szarit, viszont megsem olvad bele ugy az ajkam borebe, mint a kedvenc ruzsaim. Ezen kivul tenyleg jo (es kiraly ez az atmenetes meg magneses csomagolas is), de nem tokeletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

bugeyes

2019. november 6.

A "Dirty Thirty" árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. A csomagolás nagyon letisztult, jópofa és a mágneses záródás csak hab a tortán. Maga ez a rúzs nekem sokkal jobban bejött, mint például a márka folyékony matt rúzsai. Nagyon pigmentált, krémes a formulája, ezáltal könnyen lehet vele dolgozni, a felvitelt követően pedig egy soft matt hatást produkál. Ami plusz pont, hogy nem szárítja az ajkakat, evés-ivást sokkal jobban bírja, mint pl. CT matt rúzsa, és nem kopik le olyan hamar. Nem olcsó mulatság sajnos, de engem meggyőzött, mert mindezeken felül még nagyon kényelmes is viselni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Madi

2019. október 8.

El Cinco De Mayo - A csomagolása nagyon tetszik, letisztult, mégis elegáns, a mágneses záródás pedig csak hab a tortán. Illata alig van, de az finom (kókuszosnak tippelem).
A rúzs maga erősen pigmentált, nem kell hatszor átmenni rajta, sőt, elég egy ecsetvonás és tökéletesen fed.
A textúrája meglepően krémes és könnyen kenhető, de mégis szépen bemattul. Nem szárít, látványra sem az a nagyon száraz matt hatású, inkább bársonyos. Evést mérsékelten bír, viszont szépen halványulva kopik. Az árnyalat első ránézésre (és netes képek alapján is) pirosabbnak tűnt, felkenve viszont inkább rubinvörös.
Mindent összevetve ez egy jó rúzs, bár nem tökéletes és kicsit drága is ahhoz képest, hogy más népszerű márkák rúzsai jó 10 dollárral kevesebbért tudják ugyanezt, de mindennek ellenére nem tartom kizártnak, hogy beszerzek más árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Csillampor26

2019. október 3.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, csodát nem művel, de rossznak sem mondanám. Nekem az interview árnyalat van meg, ami nagyon szép, csak valamiért nem rajtam. A swatchok szerint világosabb rózsaszínes színt vártam, de mindegy ez lehet az én hibám. Nekem tetszik a textúrája, matt hatású de tényleg nem szárít, kényelmes viselet. Kopni is elviselhetően kopik, nem foltokban, hanem elhalványul. A csomagolása szép, külön tetszik a mágneses záródása. Összességébe véve én leginkább a színnel vagyok elégedetlen, szóval ha olyan helyre kerülök, lehet beszerzek egy újabb árnyalatot, de szigorúan csak swatcholás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

ABarbara

2019. szeptember 30.

Nekem a Graduation Day árnyalat van meg.
Nagyon tetszik az ombre csomagolás és a mágneses záródás.
Maga a rúzs púderes érzetű, nem szárítja a számat, szépen kopik, viszont a tartósság nem az erőssége.
Ár-érték arányban csak 4 csillag, szívesen használom, de nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Nekem a Graduation Day árnyalat van meg.
Nagyon tetszik az ombre csomagolás és a mágneses záródás.
Ár-érték arányban csak 4 csillag, szívesen használom, de nagyon drága.

Amadea

2019. szeptember 15.

A Honeymoon árnyalatot rendeltem meg, annyira gusztán néznek ki ezek a rúzsok a fotókon, hogy csak nem hagytak nyugodni.
Élőben is szép, imádom ezeket a texturált felületű rúzsokat, bár a valóságban a menő, mágneses tok mellett nevetségesen kicsinek tűnik maga a rúzs. Könnyen kenhető, nem szétszárítós matt darab, de egy kicsit beleül a száj barázdáiba (más rúzsnál fel se tűnt, hogy vannak ilyenjeim...ld. UD Comfort Matte, CP Matte X formula, Jeffree Star folyékony rúzsok, Charlotte Tilbury stb.). Az illata nagyon visszafogott, kellemes. Evésnél feltűnés nélkül távozik, de nálam ez nem számít hibának, festék, persze, hogy lejön.
Szerintem lehet nélküle élni. Lehet, hogy a márka körüli hype miatt én vártam sokat, de nekem csak jóindulatú négy csillagot ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.