Huda Beauty

Ár:   £25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2018. október 1.

Ár:   £25
Kiszerelés:   9 x 1,1 g

A zafír inspirálta paletta 5 duokróm csillámos és 4 krémes matt szemhéjpúdert tartalmaz.

Sushi

2020. november 25.

Most vettem meg ezt a palettát. Csodaszép színösszeállítás, igényes kivitelezés. Sminket még nem készítettem vele, csak az ujjammal nyúlkáltam bele. Nekem elsőre úgy tűnik, hogy a matt színek nem jól pigmentáltak...de később még írok a véleményemhez, hogy hogy működik élesben...
Nos: azóta már jópárszor előkaptam a sminkesbatyumból és mindenki el volt ájulva mikor meglátta...viszont számomra nem elég jó a minősége. Az ezüstöt például sem szárazon, sem nedvesen nem lehet szépen felapplikálni. Nem vagyok megelégedve úgy alapjában véve az egésszel. Ha szép kéket akarok használni, aminek jó a minősége, olyan mint a vaj, akkor a JUVIA'S PLACE THE MASQUERADE EYESHADOW PALETTE kékjei verhetetlenek!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 25.

lulley93

2020. február 9.

Csak a matt szinekig jutottam, mert fel ora utan sem sikerult pigmentaltsagot kifacsarni beloluk, es ami veletlenul latszott a boromon, az is foltos volt. Ez a paletta egy vicc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

ZaFi

2019. december 12.

Kedvenc Huda Beauty termékem.
Szuper intenzív, sötétkék/türkiz smink készíthető vele... plusz színben passzló csillámok...imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Kedvenc Huda Beauty termékem.

Emolliensek: Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.