Huda Beauty

Ár:   $65   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   19,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   $65
Kiszerelés:   19,7 g

18 pigmentált szemfestéket tartalmazó paletta, amely ötvözi a meleg és hideg tónusú árnyalatokat. 10 matt színt, 4 csillogó gyöngyházfényű duokróm finishűt, 2 csillámos árnyalatot, 1 préselt gyöngy állagút, és 1 korrektor bázist tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lolliheya

2021. április 16.

Megéri az árát, az egyszer biztos. Kellőképpen pigmentált, ezek a kristályszerű fénylő árnyalatok egészen egyediek, és mindennapra is tökéletesen kihasználható. Az online képeken hidegebbnek tűnnek az árnyalatok, mint a valóságban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

mis6lauren6

2021. február 15.

Nagy vágyam volt ez a paletta hiszen nem egy olcsó. Szépen lehet vele dolgozni,pigmentáltak, gyönyörű színek vannak benne. A csillogó színeket ujjal szoktam felvinni, hogy intenzívebbek legyenek cserébe kilométerekről észre lehet venni :) A glittereket nem szoktam használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Bius05

2021. február 6.

Sokáig nézegettem ezt a palettát, először úgy voltam vele, hogy a Revolution Pro dupe-ot rendelem meg, de egy sminkes csaj meggyőzött, hogy ha van rá pénzem, akkor vegyem csak az eredetit. Azt mondta, hogy 5000 körüli összegért (most akciósan 3000 alatt van) nem rossz a New Neutral, de a Hudától el fogom dobni az agyamat.
Igaza lett!!!
Ezt a palettát nekem találták ki. Urban Decay Primer Potionnal használom, egész nap a helyükön vannak a csodásan pigmentált színek! Álom satírozni, pár mozdulat az egész (átlagos minőségű ecsettel) és mesés átmenetet lehet vele készíteni.
A mattok tényleg porolnak, le kell ütögetni, de engem ez nem zavar túlzottan, ahogy azzal is megtanultam együtt élni, hogy a fényes színeket ujjbeggyel érdemes felvinni. A két glittert nem nagyon használom, mert nincs hozzá ragasztóm, nélküle meg még a párom is csillog egy idő után..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Igaza lett!!!

csengenagy1

2021. január 21.

Mikor megláttam ezt a palettát a trendmood oldalán azonnal tudtam, hogy ezt be kell szereznem. Legtöbbször rózsaszín árnyalatokat használok a szemhéjamon, ezért azt gondoltam tökéletes lesz számomra ez a paletta. Nagyon pigmentáltak a színek, a vajpuha árnyalatok és a glitterszerű színek gyönyörűek. Úgy csillognak, hogy a szavam is elállt. Azonban a mattok nagyon porolnak, az ecsetet mindig le kell ütögetni mielőtt felviszem a szemhéjamra. A csillogós árnyalatok pedig nagyon potyognak, célszerű alapozás előtt elkészíteni a szemsminket. Ha nem használok alapozót és lepotyognak ezen árnyalatok szinte semmivel sem tudom leszedni a bőrömről, egész nap csillámban úszik az arcom. Ecsettel képtelenség felvinni, szivacsos applikátorral viszont tökéletes a végeredmény. A matt színek elég sötétek, azokból kb. 4-5-öt használtam már. Szerintem inkább a sötétebb arcbőrön mutatnak jól. A beépített szemhéj primer kuka, jobb lett volna még egy metált tenni helyette. Az Urban Decay primer potion terméke fényévekre van tőle, én csak azt használom.
Összességében, ha mindezekre odafigyelek egy tökéletes paletta, bár szerintem ennyi pénzért sokkal jobb is lehetne. Remélem hogy idén ennek is kijönnek a remastered változatával, mert az újabb palettáknál már nincs jelen a porolás és a potyogás ugyanilyen vajpuha és matt árnyalatokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

misshkitty701

2020. december 1.

Nagyon vágytam egy jobb minőségű, minden nap használatos rózsaszínes palettára, így erre esett a választásom, amint megláttam.
Inkább hidegebb árnyalatok vannak benne, aminek kifejezetten örülök.
Bár a mattok egy kicsit porolnak, és kompenzál a pigmentáltságuk, és hogy remekül satírozhatók, egy élmény velük dolgozni.
A bázist mondjuk egy sötétebb barnára kicseréltem volna, de utazáskor ha ezt viszem magammal, akkor majd hasznát fogom venni.
A csillogós színekkel szintén nagyon jó dolgozni, nem peregnek, nem csúszkálnak, rettenetesen pigmentáltak.
A csillámok glitter primer nélkül is megállják a helyüket (persze jobb a biztonság), így arra is megy a plus pont.
Összességében: tökéletes, nag,on meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 1.

Inkább hidegebb árnyalatok vannak benne, aminek kifejezetten örülök.
Összességében: tökéletes, nag,on meg vagyok vele elégedve.

saripaisley

2020. november 6.

Ha csak egy palettát használhatnék egész életemben, ez lenne az. Kiváló minőségű és tartós szemhéjpuderek. Jól satirozható matt árnyalatok és vibráló csilló színek. Rengeteg különböző szemsminket lehet vele készíteni. Jól áll minden bőrtípushoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

Dius12

2020. október 9.

Kedvenc palettám. Ami kritika lehet vele szemben, hogy sok benne a hasonló szín. Reggelente mégis mindig ezt fogom meg pedig aztán van egy pár. Szerelem már lassan egy éve tart

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 9.

zsuzsoka0925

2020. szeptember 16.

Az esküvőmre ebből készült a szemsminkem. Imádtam. Azóta úgy alakult, hogy magam is sminkes lettem és beszereztem ezt a palettát. Életem legjobb vásárlásainak egyike. A matt színek erősen pigmentáltak, mégis nagyon könnyű szépen satírozni őket. A csillogós színek pedig szemhéjon egész máshogy mutatnak, mint a palettában, de lapos ecsettel fellapogatva csodaszépek. Összességében nagyon megéri a pénzt, a nude színek kedvelőinek minden igényét kielégíti: natúr/party, hideg/meleg árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

dobidori

2020. május 18.

Sokáig nézegettem, áhítoztam rá, mert igen borsos az ára. Végül megrendeltem, és milyen jól tettem! Azóta minden egyes nap használom, valahogy mindig ehhez húz a szívem. Gyönyörűek a színek, jól pigmentáltak, könnyű satírozni. Jól használható hétköznapra és alkalmakra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

molivi

2020. január 31.

Szerelem első látásra 😍 gyönyörű paletta, régóta kerestem már egy ilyen szép rózsaszínes palettát ♥️♥️♥️ nagyon szeretem a Huda termékeket, igaz túl vannak árazva, de nagyon jó minőségűek és tartósak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Caprylyl Glycol, Dimethicone, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearyl Stearate, Cetyl Palmitate, Cetyl Stearate, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Caprylate, Squalene, Glyceryl Undecylenate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Polyhydroxystearic Acid, Stearyl Palmitate, Stearic Acid, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Zinc Stearate, Ferric Ferrocyanide, Aluminum Powder / CI 77000, FD&C Red 40 Aluminum Lake, CI 42090, Manganese Violet / CI 77742, Iron Oxides, Carmine / CI 75470

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.