Huda Beauty

Ár:   $65   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   19,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kremcica, az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   $65
Kiszerelés:   19,7 g

18 pigmentált szemfestéket tartalmazó paletta, amely ötvözi a meleg és hideg tónusú árnyalatokat. 10 matt színt, 4 csillogó gyöngyházfényű duokróm finishűt, 2 csillámos árnyalatot, 1 préselt gyöngy állagút, és 1 korrektor bázist tartalmaz.

KERESEM!!!! Huda Beauty The New Nude Palette
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Timi8
Állapot: Ùj/Ùjszerű/Használt, Helyszín: ..., fizetés: Utalást követő posta/foxpost

zsuzsoka0925

2020. szeptember 16.

Az esküvőmre ebből készült a szemsminkem. Imádtam. Azóta úgy alakult, hogy magam is sminkes lettem és beszereztem ezt a palettát. Életem legjobb vásárlásainak egyike. A matt színek erősen pigmentáltak, mégis nagyon könnyű szépen satírozni őket. A csillogós színek pedig szemhéjon egész máshogy mutatnak, mint a palettában, de lapos ecsettel fellapogatva csodaszépek. Összességében nagyon megéri a pénzt, a nude színek kedvelőinek minden igényét kielégíti: natúr/party, hideg/meleg árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

dobidori

2020. május 18.

Sokáig nézegettem, áhítoztam rá, mert igen borsos az ára. Végül megrendeltem, és milyen jól tettem! Azóta minden egyes nap használom, valahogy mindig ehhez húz a szívem. Gyönyörűek a színek, jól pigmentáltak, könnyű satírozni. Jól használható hétköznapra és alkalmakra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

molivi

2020. január 31.

Szerelem első látásra 😍 gyönyörű paletta, régóta kerestem már egy ilyen szép rózsaszínes palettát ♥️♥️♥️ nagyon szeretem a Huda termékeket, igaz túl vannak árazva, de nagyon jó minőségűek és tartósak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 31.

Diamond26

2020. január 30.

Imádom! A színek gyönyörűek, pigmentáltak, könnyen eldolgozhatóak. Hétköznapi és feltűnő smink egyaránt készíthető belőle. A csillámos színek csodaszépek 😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Czsara

Korcsoport: < 18
2020. január 5.

Eddigi legjobb palettám. A csillámos színek a kedvenceim, de minden szín gyönyörű, nagyon egyszerű eldolgozni őket és nagyon jól pigmentáltak. Az ára elég húzós, de szerintem megéri. A csomagolás is nagyon igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 5.

JDiana

2020. január 3.

Gyönyörű paletta, csodásan pigmentált, különlegesek a csillogós színek benne. Még használom aztán updatelek még

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

bianka411

2019. december 1.

Olvastam pár negatív véleményt róla, ami először elbizonytalanított, és mást vettem meg helyette... mikor végül mégis adtam neki egy esélyt, akkor jöttem rá, milyen buta voltam, hogy másokra hallgattam. Nagyon szeretem! A csillámos színek fantasztikusak, nagyon jól lehet alkalmi és hétköznapi sminket is készíteni vele, minden pénzt megér! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

vajvajszabo

2019. november 19.

Gyönyörűen pigmentált. Könnyen dolgozom vele. Tartós és a csillámos színei egyszerűen csodásak. Álom paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Laura16

2019. október 26.

Imádom! Nagyon jól kihasználható paletta. A minősége kifogástalan!✨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Imádom! Nagyon jól kihasználható paletta. A minősége kifogástalan!✨

Kissdorii

2019. október 12.

Álom ez a paletta. Nagyon szépek és pigmentáltak a színek, a fényesek és csillámosak nagyon krémesek, ujjal felvíve a legszebbek. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Caprylyl Glycol, Dimethicone, Diisostearyl Malate, Octyldodecanol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearyl Stearate, Cetyl Palmitate, Cetyl Stearate, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Glyceryl Caprylate, Squalene, Glyceryl Undecylenate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Polyhydroxystearic Acid, Stearyl Palmitate, Stearic Acid, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Zinc Stearate, Ferric Ferrocyanide, Aluminum Powder / CI 77000, FD&C Red 40 Aluminum Lake, CI 42090, Manganese Violet / CI 77742, Iron Oxides, Carmine / CI 75470

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.