Huda Beauty

Ár:   £25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: draculina, Módosítva: 2018. október 1.

Ár:   £25
Kiszerelés:   9 x 1,1 g

A topáz inspirálta paletta 4 duokróm csillámos és 5 krémes matt szemhéjpúdert tartalmaz.

Ár: 5000 , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, MPL csomagautomata, v postán maradó

Bius05

2021. február 6.

Fantasztikusan pigmentált paletta eszméletlenül csodás, különleges színekkel!
Urban Decay Primer potionnal (original) használom, így szépen lehet satírozni, nem foltos, nem kopik, este is épp olyan szép, mint reggel (nem tudom, hogy ez milyen arányban írható a primer vagy a paletta számlájára, nélküle nem próbáltam soha). Ha ezt használom, mindenki dicséri a sminkem, elég feltűnő színei vannak, vibráló kék lesz a szemem tőle.
Én le szoktam ütögetni az ecsetet, így alig potyog a szemem alá (bár tény, hogy kicsit így is). Egyszerre kis mennyiséget teszek az ecsetre, szépen lehet építeni. A mattok valóban porzanak, de ezzel a technikával szépen fel lehet csipegetni az ecsettel a kialakult porszemeket, így nem vész kárba semmi és nem lesz maszatos a paletta használat után. A csillámos textúrákat ujjal kell felvinni. Kicsit bosszankodom emiatt, de elfogadtam, hogy így szebb és könnyebb is.
Összességében kicsit se bántam meg, hogy beszereztem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 6.

Fantasztikusan pigmentált paletta eszméletlenül csodás, különleges színekkel!
Összességében kicsit se bántam meg, hogy beszereztem :)

Lolychan

2019. december 29.

Sajnos én is csalódtam. :/ A csillámosakat próbáltam, de sajnos pár óra elteltével foltokban kopik. Egyáltalán nem tartósak. :/ Pedig csodaszép színek. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Lina14

2019. november 29.

Én ettől jobbra számítottam. A mattok foltosak és ugyan nehezen de el lehet dolgozni, azért nekem nagyon nem tetszett, hogy egy ilyen árkategórájú palettával ennyit kell bajlódni. Plusz sajnos rajtam máshogy állnak a színek is, sokkal sárgábbak, mint a palettában. Megmenti a dolgot a csillámos része, de így csak a fele használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Emolliensek: Tridecyl Trimellitate, Ethylhexyl Palmitate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77400, CI 77400, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, Carmine / CI 75470, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol