Hugo Boss

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 3.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1985

Aromás - Fougere illat

Fej : citrom, bergamott, levendula és zsája,
Szív : jázmin, rozmaring és rózsa
Alap : cédrus, a moha és a ceyloni árvacsalán

Hugo Boss 👨‍⚖️ Boss No.1 10 ml fújós
Ár: 1.800,- plusz postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Örök klasszikus, örök kedvenc! Mézes-dohányos-bőrös-citrusos, nehéz-bombázó a G.Gentleman vonalon, azzal a régifajta férfias frissességgel ami annyira ellenállhatatlanná teszi ezeket a retró fougére-eket... Imádnivalóak! Mai, fiatal orrnak furcsa és kellemetlen lehet egy határozott és karakán férfiillat abból a korból, amikor még: "...férfi volt a férfi és nő volt a nő..." - ez ma már szinte abnormális és elviselhetetlen... Kedves fiatalok! Ne vásároljatok próba nélkül régi típusú illatszereket, mert nem azt fogjátok kapni, mint ami manapság általánosan "elfogadott" ! (trendi, menő, stb.) de azért csak próbálkozzatok, hátha mégis... :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Laci73

2015. február 7.

Egy tökéletes régi illat !!!!!! Sajnos itthon ritkán kapni!!! Van aki szereti,és van aki nem annyira, egy biztos egyedi erős jó illata van !!!! Szerintem inkább a 40 feletti korosztály kedveli, bár én 23 évesen találkoztam vele először és megszerettem elsőre! Nekem volt hogy évekig állt a szekrényben, mert csak akkor használtam mikór jobb helyre stb.mentem, mivel itthon nem lehetett kapni, és nem ment tönkre !!! Ez is bizonyítja jó minőség !!!! Nem véletlenül gyártják még ennyi év után is mivel sokan szeretik!!!!!! Persze itthon kevésbé ismert, mivel inkább külföldön lehet kapni!!!!! És nem is tartozik az olcsó márkák közé !!!!! De szerintem is ez a legjobb férfi illat a Hugo Boss termékek közül!!!!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 7.

kgergely

2015. január 24.

Az előző (és egyben első & eddig egyetlen) vélemény alapján próbáltam ki oly lelkesen ezt az illatot.
Magyarországon nem is láttam sehol (talán nem véletlenül), de a napokban Bécsben összefutottam vele.
Sajnos teszter-csík helyett közvetlenül a csuklómra és a kabátujjamra fújtam, hadd illatozzak csak a "No.1"-tól!

Leírhatatlanul borzalmas volt!
Fanyar, kellemetlen, szörnyű... ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni.

A gyümölcsös, citromos illatokat szeretem, de ebben nem sikerült felfedeznem egyiket sem.
Kár, mert a Hugo Boss-nak többnyire remek illatai vannak, de ez nagyon félresikerült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

Leírhatatlanul borzalmas volt!
Fanyar, kellemetlen, szörnyű... ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni.

Joe38

2013. július 27.

Érdekes,hogy mintha visszafelé gondolkodott volna a Divatház, hogy elsőre megcsinálta a "tökéletest",az "egyetlent",a "Number One"-t és ezután jött a többi..............Pedig hát sokszor az idő,a tapasztalat és a technológia szokta tökéletesíteni az első ötleteket, gondolatokat.Volt már pár Hugo ill.Boss illatom is és személyes véleményem az ,hogy bizony azóta sem tudta überelni az elsőt és egyetlent a Német Divatház!Már írtam hogy szerintem a 85-86-os év nagyon különleges évek voltak parfümgyártás terén ,mert nagyon egyedi illatok születtek akkor szinte a világ minden táján és azóta sem tudtak ilyen sok különleges parfümmel előállni a divatházak!Emellett a név is nagyon találó :A "Főnök",az "első számú",a "Vezető" és ez mind -mind ott van az illat mögött!Sajnos látom,hogy a Frag-on sokkal több összetevőt írnak mint, amit én idemásoltam ezért muszáj kiegészítenem a lemaradtakkal mint pl. az üröm, zöld alma, boróka, bazsalikom, grapefruit, kömény, méz, levendula,muskátli,szantálfa , borostyán, pacsuli, fahéj, pézsma és dohány.Lehet ezek együttese teszi ilyen különlegessé ezt a parfümöt,mert bizony a citrusosság és fűszeresség mellett a fás jegyek és a keserédes visszhangok, mint a méz és dohány komoly és összetett illatot eredményeznek!Visszafogottan akár nap mint nap viselhetővé válhat ez az erőteljes burok, amit okaznak az illat akkordjai, de könnyen túlzásba is lehet vinni, akkor viszont tolakodóvá és elnyomóvá válhat viselőjének és környezetének is!Nálam az 5* most annyit jelent,hogy egy örök klasszikus, ami beírta magát a parfümök történelmébe és nem kívánok pálcát törni a divatház más nagyszerű illatai felett!Nem vagyunk egyformák és lehet ,ami nekem tetszik az másnak nem és fordítva...............
Egy biztos ,ez az illat a "Number One"!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

Egy biztos ,ez az illat a "Number One"!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.