Best of Beauty 2019

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: őszibarack, frézia virág, osmanthus, kakaó

Hugo Boss Boss The Scent For Her másolata
Ár: 1000 , Eladó: Orsi77
Állapot: A képen látható mennyiség, kb 100/80 ml, Helyszín: Budapest XXI. Kerület, fizetés: Személyes átvétel Budapest XXI, XX.kerület, Boráros tér
Ár: 7000 Ft , Eladó: biondi
Állapot: néhányszor próbált, akár csere: Chloe Nomade vagy Thierry Mugler Alien Flora Futura, Helyszín: Budapest / Vác és környéke, fizetés: leginkább személyes átvétel, de megegyezhetünk :)
roczeir

2019. június 15.

Nagyon szeretem, de nem túl tartós rajtam sajnos, így elég gyorsan elfogy... :) tipikus kedves, barackos, őszi illat

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

kxm

2019. május 28.

Én szeretem a barack illatát, ezért nekem bejött. Ősszel próbáltam ki és egész télen használtam. Most már felváltottam egy könnyebb, citrusos illattal, de újra fogom használni. Tartósnak valóban nem mondanám, de ezt leszámítva nagyon jó kis parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

pennylane69

2019. május 27.

Ajándékba kaptam, egy szóval össze tudom foglalni; barack, se több se kevesebb. Aki szereti ezt a gyümölcsöt, annak nagyon ajánlom, én sajnos semmi mást nem érzek ki belőle, ilyen árkategóriában picit többet várnék. Tartóssága közepesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

silence

2019. február 14.

1,5ml-es gyári mintát teszteltem. Nem lesz emlékezetes illat számomra.
Leginkább az őszibarack illata érezhető, némi virágillattal keveredve...... a kakaót kutatva sem érzem magamon, pedig emiatt lettem kíváncsi erre a parfümre.
Könnyed, tavaszi napokra laza kis komfortillat, nekem olyan érzés viselni, mint amikor frissen tusoltam és kijövök a fürdőből.
Sajnos az illata sem sokkal tartósabb, mint egy tusfürdőnek, rólam nagyon gyorsan elillant, talán másfél órát ha velem volt, aztán huss, elszállt.
A Boss illatok eddig sem nyűgöztek le túlságosan, most sem dobtam hátast.
Összességében nem rossz illat ez, de nem is kiemelkedően jó, számomra egy olyan gyenge és fantáziátlan semmiség.
Maga az illat nekem egy jó közepes (se nem jó - se nem rossz), így először 3-asra értékeltem volna, de mivel a tartóssága szinte semmi, így levontam egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

1,5ml-es gyári mintát teszteltem. Nem lesz emlékezetes illat számomra.
A Boss illatok eddig sem nyűgöztek le túlságosan, most sem dobtam hátast.

Lilu003

2019. február 13.

Nagyon erős barack illat, pici virággal keverve. Nem igazán nyűgözött le. A Deep Red akkora szerelem, hogy azóta is kitartóan próbálgatom a Boss illatokat, hátha rábukkanok egy hasonló kincsre. Nekem ez nagyon egysíkú és unalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Kitts

2019. január 28.

Illat alapján én választottam magamnak, aztán az itteni vélemények a tartósságáról kicsit megijesztettek. Az illat nekem bejön, egyszerűen, sallangmentesen, tisztán szép illat. Tényleg nem tartja magát túl jól, magamon nem érzem a nap végén, viszont a ruhámon, kabátom nyakán, sálon mégis gyakran előbukkan az első próbakor érzett meglepetés illat. Furcsa, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Gabriella1992

2019. január 20.

Körülbelül 1,5 éve találtam rá, elsőre nagyon tetszett. Aztán még szagolgattam a parfümériákban, de soha nem vettem meg. Így aztán idén télen elhatároztam, hogy a tömény Lancome Trésor la Nuit-t lecserélem valami könnyedebb illatra, a több jelölt közül rá esett a választás. Ambivalens érzéseim vannak vele szemben. Annyira nem tetszik magamon, mégis illik hozzám ez az illat. Fiatalos, friss, bohókás illlat. A tartóssága hagy némi kívánni valót maga után. Elfújkálom, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Kyttana88

2019. január 18.

Szeretem ezt az illatot. Én inkább őszi-kora tavaszi illatnak használom, illetve most télen is-mivel nincsenek olyan hidegek. Egyszerűen szép ez az illat. Valóban lehetne tartósabb,de maga az illat lenyűgözöt. Egyszerűen szeretem használni, jókedvre derít.
Update: Jöttem lepontozni. Az illat továbbra is csodálatos, de a tartóssága csapnivaló. Szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Malnachantalle

2019. január 17.

Igazán lágy, kellemes női illat de ezen felül tartós is.
Számomra a tavaszt idézi elő a virágos beütése és az édessége miatt. Szóval ilyenkor télen, ha csak egy kis tavaszt akarok csempészni a mindennapjaimba, egyszerűen előkapom ezt a parfümöt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Igazán lágy, kellemes női illat de ezen felül tartós is.

biondi

2019. január 3.

Nagyon kellemes illat. Karácsonyra kerestem magamnak ajándékba parfümöt, ami nagyon sok időbe telt. A Notinóban végül az egyik eladófiú segített, mikor leírtam, milyen illatot szeretnék. Elsőre nagyon-nagyon tetszett, egy könnyed, nőies, beburkolózós illatot éreztem. Ahogy viszont elpárolgott egy kicsit, kiéreztem belőle az egyik virág illatát, ami viszont megtalálható egy Gucci parfümben, amit nagyon sokszor éreztem valakin, de nagyon nem szeretem (az illatot), mert olyan furcsa érzést kelt bennem. Sajnálom, mert mindennapi illatnak nagyon szívesen elhasználnám (a Chloe Nomade-ja megóvása érdekében :) ), érdekesnek találom az egészet, de így sajnos nem szeretném elhasználni, meg is találjátok az eladó parfümök között. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.