KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: őszibarack, frézia virág, osmanthus, kakaó

Ár: 13500 ft , Eladó: aidanne
Állapot: Vadonat uj, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen vagy megbeszeles szerint
Ár: 9500 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: Kb. 40 ml, Helyszín: Budapest/Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után csomagként feladom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Juditka77

2018. március 14.

Az illata édes, de van benne valami fanyarság. Ezért nem az az émelyítően édes illat. Nagyon kellemes, nőies. Sajnos tartóssága kicsit gyengébb, délután biztosan újra kell fújni. De ennek ellenére megéri. Sokan megdicsérik, a polcomon az egyik állandó darab.

Juditka77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

csakmoni

2018. február 24.

Rajtam nagyon barackos, mint egy tusfürdő. Nem is tudom, hogyan fogalmazzak, kicsit karcos, hideg illat, sokáig nem lágyul, nem igazán nőies. A leszáradása finomabb, nem édesedik be nagyon, csak kicsit puhább,virágosabb lesz. Kifejezetten tartós, de nagyon bőrközeli. Az üvege szép, de az ára azért megdöbbentő. Viszont nincs benne az a zavaró gagyi szintetikus alap, amit a Boss női illatainál érezni szoktam.
Aki csak simán barackos illatra vágyik, a Roccobarocco Tre szerintem sokkal jobb ennél.

Mégis csak jár még egy pont. Az alapillat 22 órája érződik a csuklómon, fürdés, mosogatás után. Ráadásul ez az a fajta üde alap, amit úúúgy szeretnék más, illanós illatoknál, nincs benne pézsma, nem nehezül el.

ÚJ: van egy fekete üveges verzió, hűűű, az nagyon finom (szerintem).Kakaósabb, melegebb, tartós, ebben a hidegben nagyon jó.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Luna1024

2018. február 24.

Hűha és WOW! Na, ez a kis illat engem megvett kilóra, azt kell mondjam! Már eleve pole-pozícióból indult, mert a két kedvenc illatjegyemet tartalmazza - osmanthus és barack, imádok mindent, amiben benne vannak -, ehhez jön még egy kis édességet, minimális pikáns fűszerességet adó kakaóbab, plusz némi virág, bár meg nem mondtam volna, hogy frézia, és amúgy sem a virágos rész benne a domináns. Rajtam nagyon finom lédús barackillata van, édes is, ugyanakkor nagyon zaftos, légies, ha ez így mond egyáltalán bárkinek bármit is. :D A lényeg, hogy az egyik legnőiesebb illat, amit valaha éreztem! Igazi "rózsaszín" parfüm, de valahogy mégis felnőtt módon, kicsit sem tinilányos. Az édessége pont megfelelő mértékű: elég bújós ahhoz, amire nekem egy parfümben szükségem van, de a közelében sincs az émelygősség azon fokának, hogy bárki is leszédüljön mellőlem a székről, ha viselem. :D CSODÁLATOS illat, így nagy betűvel!
A Douglas eladási listáján folyamatosan az elsők között látom, ami nekik baromi jó, nekem viszont nem annyira, mert ez egyúttal azt is jelenti, hogy sokan viselik, azt pedig én - nézzetek hülyének - nem szeretem. Nekem valamiért szempont az is, hogy az illatom ne jöjjön szembe minden második nőn, ezt pedig sokszor éreztem már Budapest utcáin szaladgálva. Nyilván ez azt is mutatja, hogy nemcsak én találom finomnak, hiszen akkor nem viselnék ennyien. :) Mindenesetre, ha valaki Őt választaná illatának, számítson rá, hogy kell kompromisszumokat kötnie, egyrészt a népszerűsége, másrészt a tartóssága okán, utóbbi ugyanis enyhén szólva is hagy kívánnivalót maga után...
A névválasztást is rém fantáziátlannak tartom ("The Scent"... most komolyan? :D), de sajnálom: annyira tetszik ez az illat, hogy nincs szívem pontot levonni tőle, pedig a tartóssága miatt minimum egyet le kéne...
Nagyon nagy vágyam belőle egy teljes üveg, lehetőleg minél nagyobb kiszerelésű!!!! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

anikaa96

2018. február 3.

Egyszerűen imádom!! :)
Nagyon kellemes illata van, beleszerettem első szimatolásra. Ezt az illatot igazán a magaménak érzem, ez én vagyok! :)
Az eddig használt parfümjeimnél nem volt összesen ennyi pozitív visszajelzés másoktól mint ennél.
Biztos, hogy újra fogom venni!!

anikaa96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Egyszerűen imádom!! :)
Biztos, hogy újra fogom venni!!

Odil

2018. január 18.

Szerintem ezt valamelyik cuki csomagolású, limitált kiadású Balea tüsfürdő inspirálta.
Biztos, hogy viselhető illat, és rendben van, azonban ha parfümnek szánták, az kínoska. Bár kellemes is. Nem tudom, nem tudok ezzel mit kezdeni. Igen, van az a jellegtelen, de komfortosnak kívánt nap, amikor még viselném is.
Értelmezhetetlen és igénytelen, de abszolút jó.
Nem tudom, hogy csillagozzak. Így mondjuk, de ez nem fair.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Értelmezhetetlen és igénytelen, de abszolút jó.
Nem tudom, hogy csillagozzak. Így mondjuk, de ez nem fair.

lialiacska

2018. január 15.

Szerintem ő az a parfüm ami az embert első szimatolás után egy nagy nemre sarkallja. Na de mégis ott hagyja az illatát az emlékezetben. Velem is így történt, barátnőmmel színházban voltunk és ő még az előadás előtt gyorsan befújta magát ezzel, mivel én parfüm mániás vagyok ezért egyből kérdeztem te mit használsz? Mondta nem igazán tudja valami Boss illat, kérek e a csuklómra egy fújást? Igen mondtam, az előadás alatt csak a csuklómat szagolgattam egyszer tetszett egyszer nem, de leginkább meg győztem magam arról hogy nem. Eltelt 2 hónap és mindig mikor drogériában láttam olykor a papírcsíkra olykor még a csuklómra is fújtam belőle... Így tehát szereztem egy mintát és tettem vele egy próbát, és egyre jobban tetszett sőt még meg is dicsérték rajtam ami plusz pont volt számára. Mivel én a mélyebb vaníliásabb illatokat szeretem ez nagy váltás volt számomra a Kenzo Amour, Bvlgari Jasmine Noir, Avon Far away illatok után. De rá jöttem hogy most már valami könnyebbre van szükségem, tehát rá.
Ajánlom azoknak akik már unják a mély, fullasztó, cukorédes, tömény illatokat és szeretnének egy gyümölcsös azon belül is barackos, virágos kissé édes de mégis könnyed illatot. Sajnos tartósága nem a legkiemelkedőbb és árkategóriában is kissé túlárazott de mégis olyan illat élményt nyújt a mai trend illatok között hogy aki megszereti az ezt megbocsájtja neki.

lialiacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

vszidonia

2018. január 5.

A mi "szerelmünk" nem indult túl jól. Két Hugo Boss Parfüm közül, nos nem őt választottam. A férjem viszont meg akart lepni, és visszament megvenni. Csakhogy ezt hozta el. Amikor kibontottam, nem nagyon tudtam leplezni csalódottságomat. Nem szeretem a barackos dolgokat. Nagyon nem. De elkezdtem használni. Lassan, de biztosan megszerettem. Rajtam határozottan tartós, és szerencsére inkább a kakaó illatot érzem, némi barackkal vegyítve. Télen tökéletes. Most ő az egyik kedvencem :)

vszidonia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

tiamoitalia

2017. december 31.

Parfumériás kalandtúráim alkalmával szaglásztam még hónapokkal ezelott és akkor dontottem el, hogy nekem ez márpedig kell. A parfumériában a teszter minden egyes alkalommal maximálisan ki volt fujva, de uvegbol annyira isteninek tunt, hogy be is szereztem egy 50 ml-eset. Az élmények vegyesek: tetszik, de mégsem A parfum számomra. Sokkal szexibb, elegánsabb illatra számitottam, ellenben rajtam nagyon barackos. Ami nem mondom, hogy rossz, mert kellemesen édes, de valahol akkor is csalódás. Nem érzem, hogy egy igényes illat lenne, számomra olyan tucit édeskés, simán osszetéveszteném egy Avonossal. Nappali tavaszi - nyári parfumnek el tudom képzelni, de ezzel biztos nem fogok hóditani. :D Arra a Gucci Guilty Intense -t használom. :D Ez also Hugo Boss parfumom, hát annyira nem ájultam el tole, mint vártam. Lepontozni nem fogom, mert alapjában véve jó illat, de mégsem ujravevos. Nekem olyan egy a sok kozul illat. Ami viszont a tartossagat illeti, az rajtam 5 csillag. Reggel fél 8- kor fújtam magamra és még 5-kor is ereztem magamon.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Vaslady

2017. december 29.

Nálunk a parfümériában,van egy top 10-es lista,és ki vannak állitva a női és férfi legjobb ,legnagyobb példányszámban eladott illatok.
Ugyanez a parfüméria a neten is árul,és ott is megtalalható ez a lista.
Első helyen szinte a megjelenése óta,ez az illat szerepel a női top 1.
Ez a lista pár havonta változik,vannak állandó lakói,akik néha lecsusznak az 5-dik helyre,majd visszamásznak a harmadikra stb.
Ő állandó.
Hm...
Talán hugo boss illatom nem is volt eddig,férjemnek igen,de a női parfümjeikkel le vagyok maradva,ideje lesz elkezdenem a tesztelésüket.
Karácsonyra kaptam eme illatot,szép világos matt diszdobozban a testápolójával együtt.
Idén annyi parfüm,annyi parfüm szerelem került a fa alá,hogy valahogy csak ma jutott rá időm,hogy őt kipróbáljam.
Mit tudhat,ha ekkore hatalmas nagy rajongó tábora van?
Az bár biztos hogy nem egy-két nőn,lányon éreztem már.
Sajnos rajtam nem túl jól teljesit,olyan ...őszintén?
Semmilyen.
Kicsit barack kicsit virág,tavaszi nyári ....
Olyan beállok a Salvador Dali illatok, gyümölcsös illatok közé,ha nem tudnám hogy boss illat,oda sorolnám,simán.
Tartóssága csapnivaló,pedig németországból érkezett,nem hamisitvány.
Elhasználom,de nem veszem újra,vannak sokkal de sokkal jobb nyári illetve tavaszi illatok,legalábbis nekem.
Elismerem,nekem ez csalódás....

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Ugyanez a parfüméria a neten is árul,és ott is megtalalható ez a lista.
Első helyen szinte a megjelenése óta,ez az illat szerepel a női top 1.
Ő állandó.
Hm...
Mit tudhat,ha ekkore hatalmas nagy rajongó tábora van?
Az bár biztos hogy nem egy-két nőn,lányon éreztem már.
Sajnos rajtam nem túl jól teljesit,olyan ...őszintén?
Semmilyen.
Kicsit barack kicsit virág,tavaszi nyári ....
Tartóssága csapnivaló,pedig németországból érkezett,nem hamisitvány.
Elismerem,nekem ez csalódás....

Frézia

2017. december 28.

Kellemes illat, a tartóssága viszont csapnivaló.
Az Intense változata jobban tetszik, kicsit mélyebb, bársonyosabb, egy kicsit jobb tartóssággal.

Frézia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 28.

Kellemes illat, a tartóssága viszont csapnivaló.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citral, Geraniol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.