KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: őszibarack, frézia virág, osmanthus, kakaó

Ár: 9500 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: Kb. 40 ml, Helyszín: Budapest/Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után csomagként feladom
Fújós /Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
Ár: 2000.-Ft +postaköltség , Eladó: Andyca
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Budapest XVIII.kerület , fizetés: Előre utalás után foxpost vagy posta, személyes átvétel

Tinus96

2018. július 1.

Ajándékba kaptam, nem igazán tudtam mire számítsak, de tudtam, hogy csalódn nem fogok, mivel már van egy illatom a Bosstól, amit szintén szeretek.
Az illat tartósságával van egy pici problémám, de az illata nagyon különleges, nem a megszokott átlag.

Tinus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

tiamoitalia

2018. június 24.

Parfumériás kalandtúráim alkalmával szaglásztam még hónapokkal ezelott és akkor dontottem el, hogy nekem ez márpedig kell. A parfumériában a teszter minden egyes alkalommal maximálisan ki volt fujva, de uvegbol annyira isteninek tunt, hogy be is szereztem egy 50 ml-eset. Az élmények vegyesek: tetszik, de mégsem A parfum számomra. Sokkal szexibb, elegánsabb illatra számitottam, ellenben rajtam nagyon barackos. Ami nem mondom, hogy rossz, mert kellemesen édes, de valahol akkor is csalódás. Nem érzem, hogy egy igényes illat lenne, számomra olyan tucit édeskés, simán osszetéveszteném egy Avonossal. Nappali tavaszi - nyári parfumnek el tudom képzelni, de ezzel biztos nem fogok hóditani. :D Arra a Gucci Guilty Intense -t használom. :D Ez also Hugo Boss parfumom, hát annyira nem ájultam el tole, mint vártam. Lepontozni nem fogom, mert alapjában véve jó illat, de mégsem ujravevos. Nekem olyan egy a sok kozul illat.

Update:
Muszáj vagyok levonni töle két csillagot, mégpedig azért mert sajnos nagyon hamar elillan az illata. Kb egy óra a tartóssága rajtam sajnos. Pedig nappali illatként tudnám szeretni...de igy?! Köszi, nem.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Update:

kissenikor

2018. június 21.

Nagyon finom, gyumolcsos, edes illat. En tisztan erzem a barackossagat. Oszinten szolva nem ez a legtartosabb parfum, amit probaltam, de nagyon jo aron vettem itt egy lanytol, nem bantam meg. Nap kozben is gyakran frissitem az illatot. Nem tolakodo, nem gejl. En a hajamra fujom.

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Heine

2018. június 14.

Méltatlanul hamar elmegy az illata, egy röpke óra, és volt -nincs: pedig én annyira, de annyira, de annyira akarom érezni! Majd kísérletezek testápolós bőrön, vagy akár vazelinnel, mert tűrhetetlen, hogy ennyi pénzért fújjak magamra naponta 5ml-t, csak hogy érezzem. Annyira bőrközeli, hogy nem talál el az orromig.
Ha locsolom magamra, akkor viszont hozza a bókokat.
Az első illat, aminél megfontolom a replika vásárlást, csak azért, hátha úgy hosszantartóbb (mint a replikák általában).

Maga az illat: könnyű, friss barack, tusfürdő, gyümölcskoktél. Izzadt bőrön viszont savanyodik (nettó izzadtságszagú lesz), úgyhogy csak óvatosan, kétélű a savanyú gyümölcs. Én narancsvirágot érzek benne, de úgy tűnik, az osmanthust nem ismeri fel (még) az orrom.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Ha locsolom magamra, akkor viszont hozza a bókokat.

sztinke

2018. június 11.

Nem is tudom, hogy maradt ki a sok-sok parfüm-kereső túrám során ez a darab. Most szaglásztam csak meg pár nappal ezelőtt, teljesen véletlenül, míg két másik illat között vaciláltam. És valami frenetikus! Épp azt az érzést váltotta ki belőlem, amit kerestem! Nyarat idéző, jókedvre derítő, nőies illat. Úgyhogy a másik kettő helyett, a surranó pályán, ő lett a befutó. :) Rajtam a barack dominál, mint valami hűs, nyári gyümölcs-koktél, amit kicsit megédesít a méz (bár ez lehet, hogy inkább a kakaó, minden esetre rajtam mézes feelingje van). A hatósugara és a tartóssága valóban lehetne nagyobb, de már meg sem lepődöm, hogy újra kell fújni a parfümöt napközben. (Egyébként megmarad elég hosszan, csak annyira bőrközeli, hogy mások tuti nem érzik rajtam.)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

lenochka

2018. június 7.

Lenyűgöző, tartós, könnyű illat!

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Lenyűgöző, tartós, könnyű illat!

Juditka77

2018. március 14.

Az illata édes, de van benne valami fanyarság. Ezért nem az az émelyítően édes illat. Nagyon kellemes, nőies. Sajnos tartóssága kicsit gyengébb, délután biztosan újra kell fújni. De ennek ellenére megéri. Sokan megdicsérik, a polcomon az egyik állandó darab.

Juditka77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

csakmoni

2018. február 24.

Rajtam nagyon barackos, mint egy tusfürdő. Nem is tudom, hogyan fogalmazzak, kicsit karcos, hideg illat, sokáig nem lágyul, nem igazán nőies. A leszáradása finomabb, nem édesedik be nagyon, csak kicsit puhább,virágosabb lesz. Kifejezetten tartós, de nagyon bőrközeli. Az üvege szép, de az ára azért megdöbbentő. Viszont nincs benne az a zavaró gagyi szintetikus alap, amit a Boss női illatainál érezni szoktam.
Aki csak simán barackos illatra vágyik, a Roccobarocco Tre szerintem sokkal jobb ennél.

Mégis csak jár még egy pont. Az alapillat 22 órája érződik a csuklómon, fürdés, mosogatás után. Ráadásul ez az a fajta üde alap, amit úúúgy szeretnék más, illanós illatoknál, nincs benne pézsma, nem nehezül el.

ÚJ: van egy fekete üveges verzió, hűűű, az nagyon finom (szerintem).Kakaósabb, melegebb, tartós, ebben a hidegben nagyon jó.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Luna1024

2018. február 24.

Hűha és WOW! Na, ez a kis illat engem megvett kilóra, azt kell mondjam! Már eleve pole-pozícióból indult, mert a két kedvenc illatjegyemet tartalmazza - osmanthus és barack, imádok mindent, amiben benne vannak -, ehhez jön még egy kis édességet, minimális pikáns fűszerességet adó kakaóbab, plusz némi virág, bár meg nem mondtam volna, hogy frézia, és amúgy sem a virágos rész benne a domináns. Rajtam nagyon finom lédús barackillata van, édes is, ugyanakkor nagyon zaftos, légies, ha ez így mond egyáltalán bárkinek bármit is. :D A lényeg, hogy az egyik legnőiesebb illat, amit valaha éreztem! Igazi "rózsaszín" parfüm, de valahogy mégis felnőtt módon, kicsit sem tinilányos. Az édessége pont megfelelő mértékű: elég bújós ahhoz, amire nekem egy parfümben szükségem van, de a közelében sincs az émelygősség azon fokának, hogy bárki is leszédüljön mellőlem a székről, ha viselem. :D CSODÁLATOS illat, így nagy betűvel!
A Douglas eladási listáján folyamatosan az elsők között látom, ami nekik baromi jó, nekem viszont nem annyira, mert ez egyúttal azt is jelenti, hogy sokan viselik, azt pedig én - nézzetek hülyének - nem szeretem. Nekem valamiért szempont az is, hogy az illatom ne jöjjön szembe minden második nőn, ezt pedig sokszor éreztem már Budapest utcáin szaladgálva. Nyilván ez azt is mutatja, hogy nemcsak én találom finomnak, hiszen akkor nem viselnék ennyien. :) Mindenesetre, ha valaki Őt választaná illatának, számítson rá, hogy kell kompromisszumokat kötnie, egyrészt a népszerűsége, másrészt a tartóssága okán, utóbbi ugyanis enyhén szólva is hagy kívánnivalót maga után...
A névválasztást is rém fantáziátlannak tartom ("The Scent"... most komolyan? :D), de sajnálom: annyira tetszik ez az illat, hogy nincs szívem pontot levonni tőle, pedig a tartóssága miatt minimum egyet le kéne...
Nagyon nagy vágyam belőle egy teljes üveg, lehetőleg minél nagyobb kiszerelésű!!!! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

anikaa96

2018. február 3.

Egyszerűen imádom!! :)
Nagyon kellemes illata van, beleszerettem első szimatolásra. Ezt az illatot igazán a magaménak érzem, ez én vagyok! :)
Az eddig használt parfümjeimnél nem volt összesen ennyi pozitív visszajelzés másoktól mint ennél.
Biztos, hogy újra fogom venni!!

anikaa96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Egyszerűen imádom!! :)
Biztos, hogy újra fogom venni!!

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.