Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: őszibarack, frézia virág, osmanthus, kakaó

Ár: 10000 , Eladó: TothCsenge97
Állapot: Alig használt, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1000/5ml 2200/10ml + posta , Eladó: BTimi81
Állapot: üveg fújósban, Helyszín: Alsónémedi, fizetés: átutalás után postán maradó levélben

reeka1

2021. május 4.

Ez most a mindennapi parfümöm, nagyon kellemes, mindenhová hordható nőies illat, de sajnos valóban nem tartós, rajtam 2-3 óránál tovább nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Barbara2021

2021. március 16.

Nekem tetszik. Szerintem nem lehet ezt az illatot gyűlölni. Nyárra szerintem jó választás. Virágos-gyümis. A barack nem a kedvencem. Alapvetően utálnám, de nem nagyon masszív, a virágok finomitják, nincs túltolva. Fiatal nők illata. Fiatalos es van benne elegancia.
Szívesen elhasználnám, ha csak úgy kapnám. De venni nem fogom. Van amire jobban vágyom. Hangulatában, stílusában szerintem Marc Jacobs Daisy-hez hasonló. Kedves, szép illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

vanillacaramella.sweet

2021. március 6.

Update: Hasznàlattal kiderült,hogy a bőrömről mégiscsak hamarabb kopik,mint szeretném,de ruhàn ígyis sokórás marad. Nem csak az orrom szokja meg,sajnos tényleg csak pár óràn àt tart. Ennek ellenére is szeretem, szupperfinom illat, de az àràt nem éri meg, marad az elternatívàja. 4.5*!

Dátum: 2020. július 27.:
Csodás illat, a barackosok között eddig nekem a legkellemesebb nyárra! Nagyon friss, ropogós barackos, szépen mellé bújik az osmantusz, nagyon pici poros kakaó. Édeskés,de nem tipikus-szirupos barack, hanem friss! A frézia lehet, ami még virágossàg benne, nem rossz. Bájos, nőies, selymes, lágy, tiszta, üde. Rajtam legalábbis. Egyszerű, kissé lineáris, de 4-5órát erősen kitart rajtam,utana lágyan még pár órát! Árát drágàllom, hiába a màrka stb, de nagyon szívesen hasznàlnàm. Annyira finom! Nekem nagyon tetszik!! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 6.

Dátum: 2020. július 27.:

Szasza002

2021. március 3.

Első kipróbálás után megtetszett, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy rajtam nem tartós..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

tami9898

2021. február 16.

nagy kedvenc évek óta ezt használom, nagyon kellemes illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

nagy kedvenc évek óta ezt használom, nagyon kellemes illata van

cicafun

2021. február 15.

Kellemes, könnyedén viselhető, gyümölcsös-virágos illat, sajnos hiányzik belőle az a bizonyos extra. Rajtam tömény édes barack, a virágos jegyek kevésbé érvényesülnek az én bőrömön. Tavaszi-nyári illatnak mondják, bár én előre félek magamra fújni, nehogy a méhecskék azt higyjék, hogy egy beporzásra váró delikvens vagyok...A tartóssága sajnos nem az igazi, rajtam max.4 óra. Ebből a szempontból csalódás, mert az Absolute változata lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

Wolf7

2021. január 10.

Kedvenc. Az ára is megéri, elég 2 fújás és egész nap érezni. Mindenki dicséri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

d.anett89

2020. december 29.

Nagyon be jött. Lovebrands oldalról rendeltem, mivel doboz illatom volt véleményt írtam róla. Illetve volt 25% kódom is. Mondjuk minden parfümöm onnan veszem. Imádom. Tartós,oda.meg vissza vagyok érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

SBianca0824

2020. december 22.

Már évek óta kinéztem magamnak a Müllerben, úgy gondoltam ez az én illatom, ezt kerestem, nem találtam más illatot ami ennyire illett volna hozzám. Beszereztem pár illatmintát és a lelkesedés nem akart szűnni. Idén végül rászántam magam és megvásároltam nagyobb kiszerelésben is. Alapvetően nem sajnálom magamra költeni a pénzem de ez a beruházás kicsit szíven ütött. Az illatmintákkal ellentétben ez már nem volt olyan tartós de az illata ugyanolyan csoda. Az ára és a "tartóssága" miatt 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

bdorci92

2020. december 22.

Egy megbízható webshop-ból rendeltem 30 ml-es kiszerelésben ezt az illatot, de nem egészen egyezik azzal az illattal, amit a Douglas-ban próbáltam magamon... Kellemes illat, amikor kifújom akkor frissebb, gyümölcsös-virágos, majd kis idő leteltével édesebb lesz, és alig lehet érezni... Amire én számítottam, az egy sokkal tartósabb és intenzívebb illat, ami édesebb, és jobban dominál benne a kakaó. Nem tudom, hogy hamis e, vagy rossz parfümöt rendeltem és az intense illatot próbáltam-e ki az üzletben, vagy egy mas verziót... Kár, hogy annyira hasonlóak az üvegek és a színek... :( Ez most kicsit csalódás, de megprobálom ezt is megszeretni. Ti jártatok már így?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.