KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: őszibarack, frézia virág, osmanthus, kakaó

Boss The Scent For Her EDP Gift Set
Ár: 13000 Ft, ysl black opiumra csere lehetséges , Eladó: bartazoe
Állapot: A parfümből 3 fújás, a testapoloból nem hiányzik., Helyszín: Eger, fizetés: --
Ár: 10000 , Eladó: Mimi0411
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

alizee

2018. október 13.

fiatalos, kifújáskor nagyon gyümölcsös, pár perc múva előjön a virág is, pár perc múlva már ott sincs semmi. ahogy látom többen is írták és én is azt tapasztaltam (mint az összes boss illatnál) nagyon kellemes illatok de maximum fél óra és lehet újra fújni. tisztelet a kivételnek: deep red.

alizee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Lilly92

2018. szeptember 25.

Alapvetően ez egy kifejezetten kellemes illat, de engem túlságosan emlékeztet az avonos Far Away parfümre. Ha azt nem ismerném, akár a kedvencem is lehetne ez az illat, mert nagyon nőies, meleg és bújós, de nem tudok nem a Far Away-re gondolni, mikor megérzem, úgyhogy emiatt csak 4 csillagot kap tőlem.

Lilly92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Sundiboszi

2018. szeptember 19.

Kell, nem tudom megmagyarázni, de az illat visszarepít fiatalkorom szép emlékeihez, fogalmam sincs hogyan és miért pláne hogy kevés szép emléket hordozok, de érzem, hogy ez az illat hívogat engem, olyan megnyugtató beleszippantani! :)

Imádom! A kedvencem, kellemes, nem tolakodó, igazán nőies komfortos illat, bárhol bármikor!
Elsőre barackos illatot érzek, majd a frézia kerül előtérbe és mikor igazán megpuhul enyhén ki lehet érezni a kakaót is!

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

fanncsix

2018. szeptember 18.

Ajándékba kaptam, imádom az illatát, tipikus kellemes nyári barackos illat, nem tolakodó. Viszont nagy hátránya, hogy sem a bőrömön sem a hajamon nem marad meg az illata pár óránál tovább. Emiatt csak 4 csillag jár neki.

fanncsix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Tinus96

2018. július 1.

Ajándékba kaptam, nem igazán tudtam mire számítsak, de tudtam, hogy csalódn nem fogok, mivel már van egy illatom a Bosstól, amit szintén szeretek.
Az illat tartósságával van egy pici problémám, de az illata nagyon különleges, nem a megszokott átlag.

Tinus96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

tiamoitalia

2018. június 24.

Parfumériás kalandtúráim alkalmával szaglásztam még hónapokkal ezelott és akkor dontottem el, hogy nekem ez márpedig kell. A parfumériában a teszter minden egyes alkalommal maximálisan ki volt fujva, de uvegbol annyira isteninek tunt, hogy be is szereztem egy 50 ml-eset. Az élmények vegyesek: tetszik, de mégsem A parfum számomra. Sokkal szexibb, elegánsabb illatra számitottam, ellenben rajtam nagyon barackos. Ami nem mondom, hogy rossz, mert kellemesen édes, de valahol akkor is csalódás. Nem érzem, hogy egy igényes illat lenne, számomra olyan tucit édeskés, simán osszetéveszteném egy Avonossal. Nappali tavaszi - nyári parfumnek el tudom képzelni, de ezzel biztos nem fogok hóditani. :D Arra a Gucci Guilty Intense -t használom. :D Ez also Hugo Boss parfumom, hát annyira nem ájultam el tole, mint vártam. Lepontozni nem fogom, mert alapjában véve jó illat, de mégsem ujravevos. Nekem olyan egy a sok kozul illat.

Update:
Muszáj vagyok levonni töle két csillagot, mégpedig azért mert sajnos nagyon hamar elillan az illata. Kb egy óra a tartóssága rajtam sajnos. Pedig nappali illatként tudnám szeretni...de igy?! Köszi, nem.

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Update:

kissenikor

2018. június 21.

Nagyon finom, gyumolcsos, edes illat. En tisztan erzem a barackossagat. Oszinten szolva nem ez a legtartosabb parfum, amit probaltam, de nagyon jo aron vettem itt egy lanytol, nem bantam meg. Nap kozben is gyakran frissitem az illatot. Nem tolakodo, nem gejl. En a hajamra fujom.

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Heine

2018. június 14.

Méltatlanul hamar elmegy az illata, egy röpke óra, és volt -nincs: pedig én annyira, de annyira, de annyira akarom érezni! Majd kísérletezek testápolós bőrön, vagy akár vazelinnel, mert tűrhetetlen, hogy ennyi pénzért fújjak magamra naponta 5ml-t, csak hogy érezzem. Annyira bőrközeli, hogy nem talál el az orromig.
Ha locsolom magamra, akkor viszont hozza a bókokat.
Az első illat, aminél megfontolom a replika vásárlást, csak azért, hátha úgy hosszantartóbb (mint a replikák általában).

Maga az illat: könnyű, friss barack, tusfürdő, gyümölcskoktél. Izzadt bőrön viszont savanyodik (nettó izzadtságszagú lesz), úgyhogy csak óvatosan, kétélű a savanyú gyümölcs. Én narancsvirágot érzek benne, de úgy tűnik, az osmanthust nem ismeri fel (még) az orrom.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Ha locsolom magamra, akkor viszont hozza a bókokat.

sztinke

2018. június 11.

Nem is tudom, hogy maradt ki a sok-sok parfüm-kereső túrám során ez a darab. Most szaglásztam csak meg pár nappal ezelőtt, teljesen véletlenül, míg két másik illat között vaciláltam. És valami frenetikus! Épp azt az érzést váltotta ki belőlem, amit kerestem! Nyarat idéző, jókedvre derítő, nőies illat. Úgyhogy a másik kettő helyett, a surranó pályán, ő lett a befutó. :) Rajtam a barack dominál, mint valami hűs, nyári gyümölcs-koktél, amit kicsit megédesít a méz (bár ez lehet, hogy inkább a kakaó, minden esetre rajtam mézes feelingje van). A hatósugara és a tartóssága valóban lehetne nagyobb, de már meg sem lepődöm, hogy újra kell fújni a parfümöt napközben. (Egyébként megmarad elég hosszan, csak annyira bőrközeli, hogy mások tuti nem érzik rajtam.)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

lenochka

2018. június 7.

Lenyűgöző, tartós, könnyű illat!

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Lenyűgöző, tartós, könnyű illat!

Antioxidánsok: BHT

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.