Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sz. Csilla, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. január 3.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2016

Illatjegyek: őszibarack, frézia virág, osmanthus, kakaó

Ár: 3600 , Eladó: Bogika95
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott
Ár: 8000 , Eladó: Veronikan21
Állapot: 10-15 ml hiányzik , Helyszín: Győr, fizetés: Posta, foxpost vagy személyes átvétel

fanni06

2020. július 2.

Az illata mennyei, az őszibarack jól kiérezhető. Kedvenc illatom lett. Karácsonyra kaptam, az ára miatt viszont nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Nuszy

2020. július 1.

Isteni finom illata van! Mintám volt csak belőle, de anyukámnak nagyon tetszett és megleptem vele szülinapjára :) Azóta is használja és nagyon szereti. Lehetne tartósabb is, nekem ez az egy problémám van vele, pedig edp. Olvastam, hogy másnak is ez a problémája vele, pedig annyira finom illata van :) Talán a frézia, amit nagyon érzek ha kifújom és egy kicsit a barackot is. :) Csodálatos illat, mióta ezt ismerem azóta keresgélek hasonló összetevőjű parfikat, hátha van, ami tartósabb. Ennek ellenére jár az öt csillag neki, nincs szívem négyet adni, megérdemli :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Krtek1

2020. június 30.

Egy munkatársnőmön éreztem meg először és most kaptam egyet anyukámtól. Olyan magabiztos illatnak írnám le, mindenkin más, rajtam nagyon kicsit férfias-barackos-icipicit virágos kombinációként hat, amit személy szerint nagyon szeretek. Anyukámon teljesen más, rajta tompább és inkább a barack-virág kombináció dominál. A munkatársnőmön nagyon erősen a barackot éreztem, amikor megtetszett. Aki nagyon finom, nőies illatot keres, annak próba nélkül nem ajánlanám. Nekem viszont 10/10, hihetetlenül jó kedvem lesz tőle minden használattól és tetszik a tartóssága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

zsanika921222

2020. június 19.

Finom illat, rajtam nagyon szépen "elhalványul" és kellemes puha illatot hagy a bőrömön. Párom is imádja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

recike0214

2020. április 29.

imadom! regota megszerettem volna venni, de en csak nagy kiszerelesben szeretek parfumot venninugy viszont az ara kicsit huzos. Pedig annyira tetszett az illata mikor megszagoltam a Mullerben. most viszont sikerult Notinorol megrendelnem a 100ml kiszerelest akciosan es ejjel nappal fujnam ❤️
egy darabig biztos eleg lesz, de ha elfogy tuti ujraveszem ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

egy darabig biztos eleg lesz, de ha elfogy tuti ujraveszem ❤️

zita98

2020. február 5.

Anyukám totál bele volt ebbe az illatba bolondulva egy időben és szépen engem is magával húzott. Először nagyon tetszett, párszor fújkáltam én is belőle, de hiába jó az elején, sajna minél többet viseljük annál jobban elmegy tőle a kedvünk. Finom illat, de valami furcsa mégis van benne. ( Legalábbis számomra )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Viva777

2020. január 27.

Nekem az ingyenes változata sokkal jobban tetszik. Édesebb szerintem egy picit és így tartósabb nekem. Pártoktól kaptam egy 30ml-t, azóta újra vettem egy 50-eset. 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

nicolette88

2020. január 23.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Nem egy tucatillat, van benne különlegesség, ami valószínűleg a baracknak köszönhető. Nagyon tartós, több óra elteltével is édes barackos-cukorkás illatom van. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

sildi

2020. január 9.

Sajnos ár-tartósság arányban megkérdőjelezhető, de mégis imádom az illatát, szóval szívesen fújkálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

miskvx

2020. január 9.

Ritkán szeretek bele édes (nekem édes) illatba de ez telitalálat. Rajtam fűszeres - virágos lesz - a barack nem annyira dominál de frissíti az összképet. Kb bármennyit elbír belőle a bőröm (mármint fújást). Olyan 5-6 óra után bőrközeli lesz de még mindig tisztán érezhető. Irodakompatibilis, én most a januári hidgeben kaptam elő - és nagyon finom, bújós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.