Best of Beauty 2019

Hugo Boss

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejillat: vérnarancs, mandarin, körte, feketeribizli

Szívillat: tubarózsa, hibiszkusz, gyömbér, frézia

Alapillat: Virginiai cédrus, vanília, szantálfa, pézsma

Ár: 7800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Hugo Boss Deep Red EDP 30ml
Ár: 3000 Ft+foxpost , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Miskolc, fizetés: Foxpost
Ár: 5000 , Eladó: rami0816
Állapot: Tobb mint félig, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, szemelyes atvetel
Lilu003

2019. június 4.

Igazi téli, dögös illat. 20-as éveimben sokszor újravettem a Black XS mellett. Virágos,gyümölcsös, enyhén púderes. Főleg esti viseletnek használtam, de néha irodában is Őt választottam. Sajnos a tartóssága nem a legjobb, de ennek ellenére még mindig nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

anyujobbantudja

2019. április 12.

Legeslegkedvencebb parfümöm. Nagyon karakteres és erős illat, könnyű megjegyezni egy életre. Jó tartós is, "nyitja előtted az ajtót" mégsem zavaróan tolakodó. Meleg hónapokra túl sok, nem ajánlom könnyed nyáresti randikra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Lanett

2019. január 2.

Furcsa a kapcsolatom ezzel a parfümmel. Először egy 5mls N-s mintát használtam el belőle sok éve, melyet tengerparti nyaraláshoz vittem magammal. Tetszett-tetszett, de egynyári kaland volt. Aztán tavaly a duty freeben a leárazottak közt megláttam és nem bírtam otthagyni. Jelenleg ez a szaladgálós illatom. Néha kimondottan tetszik rajtam, néha pedig a hányinger kerülget az édessége miatt. Két fújás egész nap kitart, extra tartós rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Panatta

2019. január 1.

Kb. 15 éve kaptam, akkor utáltam.

Most viszont én vettem meg. :) kifejezetten téli illat, nehéz, határozott, kicsikét talán férfias (de nem zavaróan) jelleggel.
Valószínűleg az ára (+ az egyébként a többi parfüm közt nem tucatillata miatt) sokak számára hozzáférhető, épp ezért buliban akkor érdemes használni, ha szeretnél az illattal elvegyülni azok közt, akik ugyanezt használják.

Én kevésbé vidám napokon szeretem használni, mert szerintem ad egy kis önbizalmat és pluszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Kb. 15 éve kaptam, akkor utáltam.

Jeanne

2018. április 24.

Az első gyakorlati helyemen egy kolléganőn éreztem először a Hugo Boss Deep red parfümöt, s annyira megtetszett ez az illat, hogy pár évvel később már én is megvettem magamnak s kimondottan kellemes, egésznap tartó, nagy hatósugarú volt rajtam is; nőies és sportos stílushoz is nagyon illik ez a finomság. Hiszen egyáltalán nem fejfájdítós, én folyton tudnám szaglászni az illatát. Több üveggel elfogyasztottam már, sose tudom megunni, mindig újravevős. 😊 Szeretem. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

kviki0305

2018. április 10.

Milyen érdekes az előttem szóló vélemény. Ugyanez a helyzet. 20-as éveim elején ez volt a kedvenc parfüm. Nagyon kellemes illat és elképesztően tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Luiselotte

2017. szeptember 10.

Húszas éveimben rendszeresen ez volt az őszi parfümöm és ma is nagy szeretettel gondolok rá, a mai napig a kedvencem a Boss háztól.
Rajtam nem volt dög, inkább egy melengető puha illat, narancsos vaniliás szantálos finomság.
Bőven elég volt 50 millit venni belőle , mert nagyon tartós , 2 fújás egész napra elég volt.
Kacérkodok a gondolattal,hogy újraveszem ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Kacérkodok a gondolattal,hogy újraveszem ...

Aleysa

2017. március 21.

Valamikor több, mint 10 éve kipróbáltam, de akkor még túl fiatalkának éreztem magam hozzá. Már a nőiesség megjött mellé azóta, gy most nosztalgiából újráztam. Nem bánom, mert sok édes illattal ellentétben, ez belesimul a bőrömbe, nem hivalkodó, de szexi. Nekem teljesen az az illat, amitől azt gondolom, hogy bezsong egy pasi. Mivel mostanában a régi szeretett illatok csak elvétve működnek rajtam, mert a legtöbbtől hányingert és vagy fejfájást kapok, ez most életmentő dögös illat :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

shiningstar

2017. február 5.

Évekkel ezelőtt kaptam. Néhány centiliter volt az alján. Akkor azonnal megimádtam az illatát. Tetszett a szantálfa, a körte és a ribizli benne. De most, hogy két üveggel vettem egy Mülleres akció során két éve, most már elmúlt a rajongás. Abszolút nem marad meg a bőrömön. Alig egy óráig marad meg teljesen a bőrömön és aztán semmit nem érezni. Még egy kicsit sem. Az illata még mindig tetszik, de nem éri meg az árát a tartósság hiánya miatt. Jó volt amíg volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

WTundi

2017. január 2.

Fülledt csábító illat, de még sem feltűnő belesímul a bőrbe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Fülledt csábító illat, de még sem feltűnő belesímul a bőrbe

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Eugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol