Hugo Boss

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejillat: vérnarancs, mandarin, körte, feketeribizli

Szívillat: tubarózsa, hibiszkusz, gyömbér, frézia

Alapillat: Virginiai cédrus, vanília, szantálfa, pézsma

Ár: 7800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 4000+pk , Eladó: Csilike79
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Gyömrő, Kispest, fizetés: Személyes átvétel Gyömrőn, Kispesten. Előreutalás után posta lehetséges.
Hugo Boss Deep Red EDP fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

angelina69

2021. augusztus 29.

Most, hogy hűvösebb szelek járnak, valami átmeneti illat után nézegettem a fiókom rejtekében. Aztán a kis minták között egyszercsak a kezembe akadt ez. Már el is felejtettem, hogy van nekem ilyenem is. Elkezdtem használni. Meg is babonázott. Egyszerre friss, virágos, édeskés, gyümölcsös, és a végén a vanília fás alapon. Nem fullasztó, nem tolakodó, nem kedves, nem szexi, inkább kicsit pimasz, orrbamászó, delejező. Elvarázsolt, melegített és szebbé tette a napomat. Érdemes volt kutatni a fiókban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

anita763

2021. január 4.

Szépséges, mély, fűszeres illat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 4.

Szépséges, mély, fűszeres illat. 5*

lacrymosa88

2020. október 24.

Rettentően szexi illat: lelki szemeim előtt megjelenik egy szenvedélyes éjszaka egy olyan szobában, melyben a sötétítő függönyök mélyvörösek, az ágynemű színe szintén. :-) Abszolút nőies, kellemesen édes, bőrközeli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

SGabriella

2020. október 22.

Vélemények alapján szagoltam meg,hát jézusom!!!! Örök darab marad.Édes,elegáns,mega női

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

Chirory

2020. szeptember 20.

Vadóc és nőies illat. A nővérem tini kora óta ezt használja, rajta imádtam mindig is, ezért vettem egyet magamnak. Hozzá jobban illik, pont a szinte tolakodó, szexi érzet miatt, amit maga után hagy. Kevés is elég belőle, hogy igazi vadmacskának érezze tőle magát az ember. :) Pont olyan, mint amilyen a neve is. Mélyvörös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Erikaaida

2020. január 8.

Fűszeres, gyümölcsös, különleges, dögös, valóban kicsit maszkulin illat. Valószínűleg a gyömbér és a vérnarancs teszi izgalmassá. A Boss illatok közül szerintem kiemelkedő. Igaz, ez sem mai darab, legalább nem agyoncukrozott édes lötty, sem túltolt rózsaillat, mint a mai trend. Pont ez a jó benne...ha tartósabb lenne megérdemelné az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Puffin

2019. november 6.

Ajándékba kaptam és nem értettem, hogy miiért épp ezt kellett, annyira nem én vagyok. Tolakodó, nehéz illat, számomra elviselhetetlen. El is ajándékoztam, annyira utáltam, hogy ingyen odaadtam valakinek, csak vigye :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 6.

Yeticica

2019. október 1.

Ooooohhhh... 20-as eveim es a Nagymezo utca. Osszeforrt ez a ket jelenseg , o volt ugyanis sokaig A party-illatom. Nem sporoltam vele soha, es valami elkepeszto szexi dogos illatfelhot (=kondenzcsikot) huztam magam utan 😃 De sikere volt a pasiknal, az mar biztos.
Eroteljes, buja illat amaga kulonleges modjan.
Ujra vettem 2 eve, bo 15 ev kihagyas utan de abszolut nem az enyem mar.
Illatjegyeire nemigen tudom bontani, rajtam eroteljesen fuszeres, gyumolcsos csoda eeos szilazzsal de kozepes tartossaggal.
Senkin nem erzem soha, de ha ereznem,azonnal tancolatnekom meg dzsintonikozhatnekom tamadna 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

Eroteljes, buja illat amaga kulonleges modjan.
Ujra vettem 2 eve, bo 15 ev kihagyas utan de abszolut nem az enyem mar.

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 23.

Sajnos nekem ez nagyon nem tetszett magamon. El is adtam pàr ève, pár napig volt csak meg.

Kellemetlen, zavaró, szúrós, vérnarancsos-kesernyés, virágos-öblítős, fàs illat.

Kifejezetten a vérnarancs, ribizlihéja, gyömbèr, szívillat virágai, a cèdrus, szantàl, pèzsma èrezhető, de mind erősen, töményen.
Nem èdes, nem szirupos, de van gyümölcsös jellege persze.
Rajtam katyvasz, szúrós.
Üvege színe, alakja mutatós, de nem illik hozzà szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nem èdes, nem szirupos, de van gyümölcsös jellege persze.
Rajtam katyvasz, szúrós.
Üvege színe, alakja mutatós, de nem illik hozzà szerintem.

Sziszilady

2019. szeptember 3.

Érdekes illat. Nagyon nem én vagyok, de mégis tetszik. Rajtam borzasztóan édessé alakul. Azt gondolom, nem egy munkába járós illat, oda túl sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Eugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.