Hugo Boss

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejillat: vérnarancs, mandarin, körte, feketeribizli

Szívillat: tubarózsa, hibiszkusz, gyömbér, frézia

Alapillat: Virginiai cédrus, vanília, szantálfa, pézsma

Ár: 7800 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Hugo Boss Deep Red EDP, 5 ml
Ár: 1500 , Eladó: Echooo
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: postán maradó elsőbbségi, 900 Ft (júli 1-től sajnos ennyibe kerül már)
Ár: 4000 HUF , Eladó: Odil
Állapot: A képen látható mennyiség (kb. 40 ml), Helyszín: Budapest Nagyzugló /Vizafogó, fizetés: Csak személyes átvétellel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Szanikaaa

2023. december 18.

A 20as éveim elején kaptam az első üveggel, és már akkor is imádtam. Így 37 évesen ha lehet még közelibb az illat, szexi, vad, mély, de mégis játékos valami elképesztő tökéletesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 18.

eternity

2023. november 22.

Ez az illat nekem megvolt 20 éve-akarom mondani a másolata, ami kb emlékeim szerint ugyanígy nézett ki, mint ez, szóval nem a piacos Creation Lamis terméke lehetett, hanem egy az egyben koppintása. Illatemlékeimet felidézve az sem tudott sokkal kevesebbet. Szembejött, nosztalgiára vágytam-így szert tettem rá. Hmm, anno sem volt a kedvencem, most se lesz. A Hypnotic poison-nel én kevés rokonságot érzek, nekem inkább ilyen Naomagic/ Naomi Campbellek jutnak eszembe, ha nem is a konkrét illatjegyek hasonlósága végett, hanem az érzés miatt, amit keltenek bennem. Próbálgatom még, hátha tartósabban is érzem majd-vagy csak szagvak vagyok rá egy idő után. (De akkor a Naomikra meg miért nem?!-az élet nagy kérdései)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 22.

Juditszb0314

2023. október 28.

Hosszú évek óta a legkedvencebb parfümöm. Sima hétköznapra vagy egy alkalomra is kitűnő választás. Az illata rajtam tartós, reggel befújva még este is érezhető. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 28.

Pannamenoni

2023. március 16.

Nagyon nagyon finom az illata, azonban én a mindennapokra soknak érzem, olyankor inkább a friss, könnyed illatokat kedvelem. Ennek ellenére megvettem, és nem bántam meg, mert tényleg különleges. Amit viccesnek tartok, hogy néha ha viselem elkezdek izgulni, hogy mi van ha büdösnek éreznek az emberek :D
Amit nem szeretek, hogy az üveg formája szinte követeli, hogy kiejtsem a kezemből miközben befújom magam.
Összességében jó kis illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 16.

Összességében jó kis illat :)

ziadrienn

2022. december 14.

Nagy kedvencem volt ,de sajnos megváltozott és kb egy órát érezni csak :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 14.

Nagy kedvencem volt ,de sajnos megváltozott és kb egy órát érezni csak :(

Norikanorika1010

2022. november 19.

Tartós és kellemes. Maszkulin kicsit de mégis nagyon nőies, mély és ellazít, de mégis izgalmas! Nagyon illik hozzám, inkább vagányabbaknak ajánlom, mert ez nem egy ròzsaszín masnis hanem inkább egy bőrdzsekis illat. Drága de néha notinon akciós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 19.

Barbara2021

2022. november 15.

Gimis koromban kisirtam. Nagyon drágának számított. Egy üveg kitartott a fel gimi es a fél egyetem alatt. A maradékot még mindig őrzöm. Korszakos illat volt számomra. Még mindig jónak tartom. Bár manapság már nem fujom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 15.

Pici2011

2022. augusztus 8.

Nekem az örök alkalmi illatom. Nem találtam még ennél jobbat. Sosem használom hétköznapra, csak alkalmakra, vagy hétvégén. Ha használom, már kifújáskor jó kedvem lesz. Mióta megjelent, mindig tartok otthon, még sosem voltam nélküle. :)
Ráadásul extra tartós az illat, még fürdés utáni is érzem. A pasik is mindig megjegyzik, hogy milyen jó az illatom. Én csak ajánlani tudom. Nálam 10 pont

Igen, azóta is mindig lapul otthon ilyenem. Ő miatta várom az őszt, mert az igazi őszi, hűvös idős parfümöm lett. :)) Tavasszal, nyáron nem használom szinte soha, még alkalminak sem. Azóta is kapom a bókokat mikor viselem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

sabrirory

2022. március 18.

Eleinte csodás,bogyós,igazi piros illat, aztán előbújik a virágos-vaníliás mellék szál, ami csak fokozza az élményt.Lassan egy nagy kiszerelés végére érek, de tuti veszek még belőle. Nagyon tartós!
Többen kérdezték a munkában mit használok, mert imádják az illatát.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

Többen kérdezték a munkában mit használok, mert imádják az illatát.:D

blondiebunny

2022. március 16.

Vakon rendeltem, megjött, gyorsan rá is fújtam a csuklómra. Azóta percenként szimatolgatom, és sóhajtozok, hogy "aaah de krva jó" :D úristen de jó ez... 100%, hogy megy az alapillatok közé. Kicsit az Ange ou Demonra emlékeztet, csak nem olyan flegma :))) picit lehetne tartósabb, de akkor is 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Eugenol, Geraniol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Az Evernia Furfuracea (angolul: Treemoss Lichen) a csapadékos területek fenyőféléin megtelepdő zuzmó. Kivonata illatanyagként használatos a kozmetikai iparban. Hasonlóan az Evernia Prunastri kivonatához allergiás reakciót, fényérzékenységet okozhat az arra érzékenyekben. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.