Hugo Boss

Ár:   18 300 Ft, 31 110 Ft és 43 760 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   18 300 Ft, 31 110 Ft és 43 760 Ft

Szívjegy: kávé

Alapjegyek: vetiver, vanília

Fújós🍂☕🍑🍯Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP
Ár: 2400 Ft , Eladó: eheiszki
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest - IX. kerül, fizetés: Fizetés banki utalással, foxi/ postával küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eheiszki

2021. szeptember 17.

Nos kérem szépen The Scent for Her Absolute! Tavaly októberben egyszer úgy jöttem el a Notinobol hogy igen igen, kis papírcsíkomon meg csuklómon tesztelem és visszajövök érte. Aztán nem mentem, majd el is felejtettem. Most újra elővettem a kis mintámat és azon gondolkodtam miért nem hoztam el akkor? Azért mert nem 100% évis, pedig nagyon tetszik a kávé-kakaó-méz-vanília koncepció talán ebben kakaó nincs, viszont hálistennek ostmanthusz sem amit olyan mértékig utálok hogy elmondani is nehéz. Ez a Scent igazi gyöngyszem, puhán édes komoly de nem sötét illat. Minden illatjegyet érezni, de tökéletesen well blended, úgyis hogy a három fázis szépen elkülöníthető. Rajtam bőrön fél nap, hajamon ruhámon napokig érezhető. Szóval tartós, a szillázsa közepes, viszonylag irodabarát. Bekuckózós illat, egyáltalán nem egy dög. Nekem a leszáradása a kedvencem, szép fás vanília kicsi mézzel, kávéval és barackkal. Mint egy barackos piskótás sütemény egy tejes kávéval egy novemberi vasárnap délután a téli konyhában. Nagyon szép illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Dorka96

2021. június 1.

Az egyik ÉN illatom!🥰
Aki szereti a “mély” és “meleg” illatokat annak teli találat.
Téli kedvencem a Good Girl anyaillatával együtt!
Valamiért a kávés, kakaós illatjegyek szerelmesei vagyok😍
Lehetne egy fokkal tartósabb is az én bőrömön. De ennek ellenére 10/10!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Az egyik ÉN illatom!🥰
Aki szereti a “mély” és “meleg” illatokat annak teli találat.
Téli kedvencem a Good Girl anyaillatával együtt!
Valamiért a kávés, kakaós illatjegyek szerelmesei vagyok😍
Lehetne egy fokkal tartósabb is az én bőrömön. De ennek ellenére 10/10!!!!

Vivien94

2021. május 21.

Szeretem, mindennapos használatra tökéletes. Már a 2. üveggel használom. Nem valami tartós, bár én minden parfümből egyet fújok csak magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Yvaine

2021. február 12.

Ajándékba kaptam. Nekem nem ő a nagy Ő, de nagyon finom, nőies illat. Édes, de nem hivalkodó. Nem a legegyedibb, de nem is semmitmondó. Meleg hangulatot áraszt. Őszi/téli időben tökéletes. Rajtam tartós, egész nap érzem magamon. Komolyabb nőknek ajánlanám ezt az illatot. Az üvegcse nagyon szép, exkluzív.
Ami eszembe jutott még róla, hogy számomra egy kicsit a Guess Seductive Noir illatára emlékeztet (azt is hasonlóan tudnám jellemezni). Gondolom a vanília alap miatt. :-)
De ebben a parfümben a kávé, méz, őszibarack egy nagyon nagyon kellemes, igazán nőies összhatást kelt.
Csak amiatt 4 csillag, mert számomra van "igazibb". De nem kizárt, hogy ezt is beszerezném. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

ziza27

2021. február 10.

Azért nem véletlenül nem a németek a parfümkészítés nagymesterei... :) Érdekes, finom és sejtelmes illat, azzal nincs is semmi gond, de a tartóssága kritikán aluli. Azért ennyi pénzért többet várna az ember. Első Boss parfümöm, de szerintem az utolsó is, inkább maradok az olasz és a francia márkáknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

cicafun

2021. február 2.

Valami isteni illat! Régóta szemeztem már valami kávés parfümmel, az YSL Black Opiumja és a D&G The only one -ja volt még esélyes, de annyian panaszkodtak a tartósságuk hiányáról, hogy ez eltántorított tőlük. Végül hosszas keresgélés után találtam rá erre az illatra. Ez az első Boss parfümöm, valahogy mindig inkább a francia márkák vonzottak. Maximálisan elégedett vagyok a minőségével, kiváló a tartóssága, a hatósugara. Édeskés őszi-téli barackos-kávés-vaníliás csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 2.

nikosz90

2020. november 20.

AZTAMINDENIT! Elképesztően kellemes, meleg illat. Én nem kedvelem az édeskés illatokat, de ez teljesen rabul ejtett. Meg is vettem és imádom! Van jó pár parfümöm, amire azt mondom, hogy jó, jó, de nem egy hűha. Hát erre viszont azt mondom, hogy HŰHA! Tudom, hogy ez olyan, mint egy reklám szlogen, de sokkal magabiztosabbnak érezem magam valamiért, amikor ezzel vagyok befújva, pedig ez nem egy hétköznapi, irodába való illat véleményem szerint. Mégis szívem szerint ezzel fújnám magam minden nap. De nem teszem, mert félek, hogy túl megosztó ez az illat és esetleg zavaró mások számára. Bár negatív megszólást nem kaptam még emiatt, csak pozitívat. :) Nekem nagyon őszi-téli illat, nyárra biztosan nem tudnám elképzelni magamon, de most egy pár hónapig legjobb barátnők leszünk az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 2.

A The Scent EDP mellett ez is nagy szerelem lett. 🥰 Ez a verzió a bőrömön iszonyatosan tartós, lassan 8 órája fújtam a kezemre és már tusoltam is, de még mindig egészen érezni az alapjegyeiből (férjem is érzi)! Milyen lehet akkor ruhàn + bőr együtt, hmm.
Üvege és színe illik hozzá, mert egy melegebb, édes illat, simogató, puha, selymes téli finomság.
Rajtam szuperül kijönnek az illatjegyek, szerencsés vagyok, indításban szirupos barackos, de kis krémes kàvéval, vaníliával vegyülve a vetiver, vagy vmi nem említett további virágos-pikánsabb illatjegy teszi kicsit szikràzóbbá, különlegesebbé.
Kakaót nem írnak illatjegyeként, rajtam nem is érződik (The Scent EDP-ben jobban érezni és a Private Accord-ban meg nagyon erősen).
Nagyon tetszik, lágyabban barackos, krémesen kávés és mint a vaníliás cukor, úgy hat a vanília rajtam (nem úgy,mint a tipikus vaníliajegy). Érdekesebb kompizíció, nagyon kellemes viselet, jó a zsillázsa is. A végefelé a barackot én màr nem tudom kivenni, de ilyen tartósság melett nem csoda. Szuper illat, szeretem, nőies, kihívóbb rajtam. Az anyaillat ennél erősebben barackos és az oszmantusz jegye a kitűnőbb jegye szerintem. Az anyaillat szerintem kortalanabb, mint ez a verzió, ehhez nőnek kell lenni, tiniknek nem való. 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Erika80

2020. július 30.

Édes, krémes, gyümölcsös, kakaós, mély, őszies. Egy kellemes, meleg illat, mégis haloványan ott rejlik egy kis fűszeresség benne. Valóban hasonlít a Black Opiumra, csak még egy kicsit gyümisebb verzióban. Kellemes, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

umarti

2020. március 4.

Parfümöket illatolva véletlenül futottam bele, és nekem ő AZ illat!! Minden összetevője tökéletes arányban és összhangban van. Édes, de nem az a tömény émelyítő fajta. Kellemes, nem tolakodó, de tartós. Napokig érzem a ruháimon. Szeretés van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.