Hugo Boss

Ár:   18 300 Ft, 31 110 Ft és 43 760 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   18 300 Ft, 31 110 Ft és 43 760 Ft

Alapjegyek: vetiver, vanília

Ár: 10500 postával , Eladó: aitha
Állapot: 50 ml új , Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázom
Ár: 2000 ft/5 ml, 3500 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 2.

A The Scent EDP mellett ez is nagy szerelem lett. 🥰 Ez a verzió a bőrömön iszonyatosan tartós, lassan 8 órája fújtam a kezemre és már tusoltam is, de még mindig egészen érezni az alapjegyeiből (férjem is érzi)! Milyen lehet akkor ruhàn + bőr együtt, hmm.
Üvege és színe illik hozzá, mert egy melegebb, édes illat, simogató, puha, selymes téli finomság.
Rajtam szuperül kijönnek az illatjegyek, szerencsés vagyok, indításban szirupos barackos, de kis krémes kàvéval, vaníliával vegyülve a vetiver, vagy vmi nem említett további virágos-pikánsabb illatjegy teszi kicsit szikràzóbbá, különlegesebbé.
Kakaót nem írnak illatjegyeként, rajtam nem is érződik (The Scent EDP-ben jobban érezni és a Private Accord-ban meg nagyon erősen).
Nagyon tetszik, lágyabban barackos, krémesen kávés és mint a vaníliás cukor, úgy hat a vanília rajtam (nem úgy,mint a tipikus vaníliajegy). Érdekesebb kompizíció, nagyon kellemes viselet, jó a zsillázsa is. A végefelé a barackot én màr nem tudom kivenni, de ilyen tartósság melett nem csoda. Szuper illat, szeretem, nőies, kihívóbb rajtam. Az anyaillat ennél erősebben barackos és az oszmantusz jegye a kitűnőbb jegye szerintem. Az anyaillat szerintem kortalanabb, mint ez a verzió, ehhez nőnek kell lenni, tiniknek nem való. 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Erika80

2020. július 30.

Édes, krémes, gyümölcsös, kakaós, mély, őszies. Egy kellemes, meleg illat, mégis haloványan ott rejlik egy kis fűszeresség benne. Valóban hasonlít a Black Opiumra, csak még egy kicsit gyümisebb verzióban. Kellemes, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 30.

umarti

2020. március 4.

Parfümöket illatolva véletlenül futottam bele, és nekem ő AZ illat!! Minden összetevője tökéletes arányban és összhangban van. Édes, de nem az a tömény émelyítő fajta. Kellemes, nem tolakodó, de tartós. Napokig érzem a ruháimon. Szeretés van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Kittx44

2020. január 24.

Nagyon megtetszett egyszer ennek a férfi valtozata amit megvettem paromnak, nagyon szeretem rajta ezt a keleties-fűszeres édes illatot, mondhatni elég tartós.

Én mivel évek óta Chanel coco mademoiselle használok nem akartam mást mellé, de ez akciós volt és megvettem magamnak, ami a vaníliás kávés fűszeres illatával mindent visz, viszont nem összehasonlítható egy Chanellel pedig az ára hasonló.
Tartósság nalam sajnos nulla,1-2óra elteltével csak vaníliát érzek belőle ennyi pénzért sokkal többet várnék tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Jule

2019. december 13.

Zamatos barack, puha vanília, sok-sok meleg kávé.. Igazi téli-őszi bújós illat.
Nagyon illik az üveg színéhez, viszonylag tartós, nem harsány.
Egy régi, bordó-fekete üveges óta, ami sajnos rég megszűnt, az első Boss amire beruháztam.
Nagyon megérte, szívből ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

Zamatos barack, puha vanília, sok-sok meleg kávé.. Igazi téli-őszi bújós illat.
Nagyon illik az üveg színéhez, viszonylag tartós, nem harsány.
Nagyon megérte, szívből ajánlom mindenkinek.

lenochka

2019. november 27.

Keleties, mély és elegáns illat.
Szívből ajánlom őszre és télre egyaránt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Keleties, mély és elegáns illat.
Szívből ajánlom őszre és télre egyaránt.

Vaslady

2019. november 4.

Kávés,őszi téli illat.
A kellemesebb fajta.
Édes,de egyben fűszeres.
Az anyaillat barackossága,jellemző illata is kiérződik.
Ysl-Black opium,D G-Only One akik eszembe jutnak róla.
Sajnos egyenlőre csak papircsikon van kipróbálva,nem tudom még bőrön melyik arcát mutatná,de fogom még tesztelni.
Az 5 csillag megy neki :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Kávés,őszi téli illat.
A kellemesebb fajta.
Édes,de egyben fűszeres.
Az anyaillat barackossága,jellemző illata is kiérződik.
Ysl-Black opium,D G-Only One akik eszembe jutnak róla.
Az 5 csillag megy neki :).

Svetlana

2019. október 12.

Nagyon finom és tartós barack illat, mivel tömény ezért télre ajánlom. Végre egy elegáns és eredeti illat, azok közül, amik ami mostanában jelentek meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 12.

Zsazsmazs

2019. szeptember 12.

Az Only one mellett ő a kedvencem! Abszolút impulzus vásárlás volt. Mézes barack, de olyan finoman. Rajtam inkább a méz dominál és csak finoman erződik ki a barack. Majd egyértelműen jön az incsi-fincsi kávé. A leszáradás rajtam egy finoman füstös, bőrös, meleg illat. Őszi-téli parfüm. Nagyon kicsi a hatósugara, viszont tartós! Mondjuk én fürdenék benne legszivesebben kb. Megadom neki az 5*-ot is, még is igy, hogy a szillázsa kicsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.