Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: kencecica, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018-as megjelenésű, orientális-vaníliás illat Louise Turnertől.

Fejjegy: mandarin

Ár: 6000 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
lenochka

2019. november 28.

Magadra fújod... becsukod a szemed... szép lassan veszel mély levegőt és újra és újra szerelmes leszel! Isteni! Ajánlom mind hétköznapi, mind alkalmi viseletre is évszaktól független. Biztos siker! Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Feketehattyú

2019. február 14.

Volt egy limitált kiadású Yves Rocher kézkrém, kakaós-narancsos. Alig hidratált valamit, de zselés szaloncukor illata volt, amit imádtam :)
Na ennek a parfümnek pont ugyanolyan illata. Szívem szerint megenném. Jónak jó, de nem biztos ,hogy ennyi pénzért szaloncukor illatú akarok lenni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Yeticica

2019. február 8.

Hinnye! Ez aztan a szintetikus darab! Felfujaskor 10 mp-ig narancsos etcsokiszag, aztan szintetikus parfumnek tuno valami, ami ek szaga van. A sima scentet is rettentonszintetikusnak erzem, egyszeruen mu, de nagyon. Azt hiszem meg sosem adtam egy pontot parfumre, taan most sem fogok. De hogy ezt kar volt megalkotni, az is biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

pomme

2019. január 30.

Frissen fújva imádat, tejszínes mogyorókrém illata van, gondoltam a Chocolovers helyett szuper lesz. Szerencsére nem ma kezdtem a tesztelgetést parfümök terén, úgyhogy "kivártam a végét". És sajnos elég gyorsan elillan ez a finomságos rész, utána előjönnek a szokásos The Scent illatjegyek, amiket nagyon megutáltam azóta :( Aki szereti az anyaillatot meg az ilyen ehető édességeket parfümben, az mindenképp vegye meg. Én még futok vele egy kört, de nem fűzök hozzá sok reményt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Nina1205

2019. január 25.

Én tényleg nem így gondoltam...csak úgy beleszippantottam a boltban, kb. már ezredik parfümként, miértisne alapon. Mutogattam barátnőknek, jót nevettünk, mégis ki az a hülye, aki kapucíner csoki, meg kávékrémes süti szagú akar lenni egész nap. Itthon megnéztem a reklámját, a férfi verziónak a mamipornó királya, Jamie Dornan az arca, hát ezzel se nőtt nagyot a szememben.
De csak nem hagy békén ez az illat, tudom, hogy gejl, meg kakaós tusfürdő, de az a baj, hogy már tudom, hogy kell. Ha más nem - mert a tartóssággal kapcsolatos problémák azért ilyen árnál eléggé visszatartó erőnek számítanak - akkor másolatban, vagy ilyesmi.
Szóval azt hiszem én vagyok az a hülye...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Szóval azt hiszem én vagyok az a hülye...

Parfuwoman

2019. január 6.

Up: Azóta Mariannak hála enyém lett,nagyon megszerettem ,azokon a napokon kapom elő ,amikor egy melengető finomságra vágyom,amit nem jelent kihívást viselni ,nem szükségeltetik hozzá elegancia,de igenis jól passzol hozzá. Tartóssága is javult 6 -7 óra rajtam. Megy az 5*

Az illata nagyon-nagyon tetszik, bár rajtam sajnos nem bújik elő az olyannyira vágyott kávéillat... Sajnos se a Coffee and cardamomban nem érződik rajtam igazán, se ebben. Ez egy kellemes, finom, kakaós-csokis illat, naranccsal "higítva", hogy se unalmas ne legyen, se túl tömény. Nekem egy az egyben a karácsony jut róla eszembe, a szaloncukorhoz hasonlít leginkább az illata, amiben narancsos zselé van. Egyetértek abban Dormirral, hogy a Fa kakaós tusfürdőjére hajaz leginkább.
Tartóssága még tesztelés alatt, de egyelőre sajnos nem szerepel túl jól, kb 3 óra.
Várok, amíg kedvezőbb áron beszerezhető lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 6.

Várok, amíg kedvezőbb áron beszerezhető lesz.

TUN1988

2019. január 6.

Szerintem nagyon jó illata van, nyílván aki nem szereti az édes illatokat, annak nem fog tetszeni..... Tartóssága is rendben..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Nigea88

2018. december 11.

Valamiért a Boss parfumok közül kizárólag a Scent fog meg, annal minden kiadása. Ennek a kakaóssága már nagyon-nagyon erős, de nekem abszolút tetszik, azonban a Scent Intens-hez képest szerintem kevésbé én vagyok, ill. a karakteressége nem olyan tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Dormir

2018. november 27.

Nem is tudom, mit mondjak. Egyszerűen nagyon felidegesítettem magam.
Azonnal meg akartam venni. Isteni finom, vajas, kakaós, picit gyümölcsös illat. A Fa kakaós tusfürdő illatára nagyon hasonlít, és az nagy kedvenc. Így télen nekem ínyencfalat lett volna. De 10 perc után eltűnt rólam. Semmi nem maradt. Azt hittem, kiugrik a szemem. Próba után pár órával, egy halovány édeskés, fincsi alapillat ugyan megmarad, de két óra kiesik. Ez meg már hogy???!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 27.

Nem is tudom, mit mondjak. Egyszerűen nagyon felidegesítettem magam.

senskin

2018. november 15.

Előrebocsátom, hogy nem szeretem a kávét. Ennek ellenére az illatot tesztelve, azt kell mondjam, aki szereti szeretni is fogja. Nekem túlságosan presszóillat, de attól még jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.