Hugo Boss

Ár:   18 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   18 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: menta, ananász, fás jegyek, labdanum

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

navyblue.km

2021. július 17.

Kifejezetten friss, citrusos illat, egész évben használom. Inkább napközbenre való, hétköznapi, rohangálós illat. Közepesen tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Audry1

2019. szeptember 17.

Nagyon jó illata volt, sajnos mostanság nem nagyon láttam sehol. Párom találta régen, ő nagyon odavolt érte, én meg még születésnapjára vettem egy üveggel. A tartóssága valóban csökkent, ezt párom tudja a legjobban, így 4 csillagot adnék rá, hogy reális maradjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Kleopátra

2018. március 17.

Párom kapta tőlem a megszokott Boss Bottled helyett, mert bár nagyon jó illat az is, a tartóssága mintha csökkent volna az elmúlt évekhez képest.
Nem bántam meg, hogy ezt ajándékoztam neki!
Annyira jól össze van rakva ez az illat, mind "annak idején" a fehér Diesel. /Nem is tudom lehet-e még kapni?/
A Diesel a fiatalabb korosztályt célozta meg, az Unlimited férfiaknak szól.
Tartósság tökéletes, egy fújással kitart egész nap.
Egyik előttem szóló a női Womanityhez hasonlította, érdekes mert az én szekrényemben is megtalálható, párom Unlimitedjével együtt. Tehát akinek az orra a Womanityvel azonosul, annak ez a fehér üveg is be fog jönni, nagyon is ;)
Abszolute újravásárlós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Nem bántam meg, hogy ezt ajándékoztam neki!
A Diesel a fiatalabb korosztályt célozta meg, az Unlimited férfiaknak szól.
Tartósság tökéletes, egy fújással kitart egész nap.
Abszolute újravásárlós!

Asianlover

2018. január 19.

Férjem signature illata. Könnyű, de férfias, inkább tavaszi-nyári. Imádjuk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Férjem signature illata. Könnyű, de férfias, inkább tavaszi-nyári. Imádjuk!

csill87

2016. október 31.

Nagyon finom és KÜLÖNLEGES illat, nekem előszőr a womanity jutott róla eszembe,igaz az egy női illat, de mégis hasonlítanak, mindkettőben érzek valami kis hideget, már ha ez lehetséges. De ez nyilván egyertelműen férfias illat. Egyértelműen kitünik a márka parfümjei közül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Pocahontas1220

2016. július 8.

Páromnak rendeltem még régebben. Én egyszerűen imádtam! Neki is tetszett, de annyira nem mint nekem. :( Pedig még a férfi ismerősei is megkérdezték tőle, milyen parfümöt használ, mert olyan jó illat. :) Nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 8.

ava

2015. október 11.

FIamnak van meg,nagyon finom illat,nem az a tipikus mindenhol visszaköszönő férfi skatulya,friss,tiszta,üde .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 11.

Timi8

2015. október 2.

Párom használta most nyáron, imádtam! Szerintem marad még jövőre is belőle, mert most elcsomagolta ahogy jöttek ezek a csùnya, hűvös napok. Az illat szuper, nem bonyi amùgy, de számomra mégis különleges! Végre egy olyan illat, ahol nem citrusokkal vagy bergamottal, vagy fanyarsággal akarják kiemelni a frissességet! Ez egy édeskés, lédùs, isteni frissìtő illat! Ajánlom kipròbálásra!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

Carlito

2015. október 2.

Jó illata van. picikét talán a Diesel Plus Plus-ra emlékeztet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Jó illata van. picikét talán a Diesel Plus Plus-ra emlékeztet .

kgergely

2015. május 9.

Határozottan gyümölcsös, kellemes illat.
Sokkal jobban tetszik, mint a Night verzió, sőt még a Bottle-nél is finomabb!

Időközben beszélgettem egy eladólánnyal a Müllerben, s tőle tudom, hogy ez most csak egy próbaszéria. Ha népszerű lesz, akkor hosszútávon is elérhető majd. Remélem így történik, mivel nagyon tetszik.

Frissítve: a korábbi 4 csillagot 5-re módosítom! Egyszerűen imádom ezt az illatot. Újra kapni a Müllerben, így, ha arra járok mindig fújuk egyet "próbaként" a csuklómra. Isteni finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Határozottan gyümölcsös, kellemes illat.
Sokkal jobban tetszik, mint a Night verzió, sőt még a Bottle-nél is finomabb!

Antioxidánsok: BHT, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lilás piros.