Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegy: boysenberry, mandarin, fű,

Szívjegy: jázmin, fekete tea, szilva, írisz,

Alapjegy: ámbra, szantáfa, cédrus

Ár: 5000ft+pk , Eladó: Kyttana88
Állapot: 75ml/kép, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés utan posta

nagylina

2019. július 15.

Kissé hektikus a kapcsolatom ezzel a parfümmel, hol tetszik a citrusos édessége, hol túl tolakodó rajtam a lecsengő fanyarsága. Most épp túl sok nekem, de aki szereti ezt a kis fanyar csavart benne, szeretni fogja. Akit érdekel lapul nálam egy ilyen parfümöcske.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Kyttana88

2018. augusztus 14.

Imádom ezt az illatot! Ősztől-télig használom és számomra tökéletes. Van még más parfüm is a polcomon, de elég gyakran nyúlok ez után. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

adri0419

2017. december 31.

Imádom ezt az illatot. Egész nap lehet érezni. Főként télen használom, nyáron túl sok lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Alba1123

2017. október 13.

Nagyon fimom puha illatnak mondanám. Biztonságos parfüm ami kicsit édeskés, leszáradáskor picit puderesebb, Szerethető, de felejthető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. szeptember 21.

Finom, puha, a tartóssága közepes, jobb, mint amit a Boss-tól eddig szagoltam. Édesebb, mint ami mostanában jólesne, de kellemes illat, nem gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Seahorse82

2015. május 8.

A régi Hugo Boss woman volt életem első parfümje. Törökországból hazafelé vettünk a vámmentesben:) Nagyon szerettem, múlt évben meg is vettem ismét nosztalgiából. Még mindig jó, hétköznapi szaladgálós friss illat. Nagyon kíváncsi lettem, amikor elkezdték hirdetni ezt az új HB illatot. Elég jó áron vettem is egyet. Hát szerintem a régi jobb és tartósabb is. Ez nyomokban emlékeztet az elődjére, de sokkal lágyabb frissebb illat. Nagy kánikulában eltudom képzelni. Olyan hétköznapi szaladgálós parfüm. Ne várjunk tőle nagy dolgokat. Az üveg szép, az illat semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

nyarigabi

2015. február 4.

Ez az illat egyszerűen csak jó. Emlékeztet a régi kerek üveges edt-re, mintha annak lenne egy modernebb változata. Egy próbát mindenképp megér szerintem, még ajándékba is merném venni, keveset kockáztató, hétköznapi kellemesség.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.