Hylamide

Ár:   €17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Ár:   €17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Növényi és tengeri alapú permet formula, amely segít csökkenteni a pórusok méretét és a túlzott faggyú aktivitást.

Ayase

2021. július 9.

Egynek abszolút elment, de nem rohantam újravenni. Teszi a dolgát, de összességében nem vettem észre nagy változást ahhoz képest, mint amikor nem használtam. Az összetevők rendben, viszonylag sokáig elég volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

okroseva

2020. szeptember 4.

Klassz volt fújkálni, bár nem tudom, hogy hatott-e :D Csípett picit, és hűsített.
Lehet élni nélküle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Lehet élni nélküle :)

HCHB11Cl11

2020. augusztus 24.

Kellemes frissítő permet, aminek még az illata is nagyon finom virágos (pedig nincs benne illatanyag). Szereti a bőröm, mert alapvetően zsírős és tág pórusú a T-vonalam. Aki hasonló problémával küzd próbálja ki, az ára sem vészes. Én arcmosás után használom reggel. Csodát csak ettől nem szabad várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

sildicow

2020. július 30.

Nyáron, különösen a melegebb napokon használom reggel, hogy nappal ne folyjon le az arcomról, amit rákenek. Van, hogy TO C-vitamin port is keverek bele, elvileg nincs ütköző összetevő. A célra nekem tökéletesen bevált, teljesíti azt, amiért tartom, már a második flakont fogyasztom belőle.
Az is igaz, hogy nem ettől az egy terméktől várom, hogy a bőröm ne zsírosodjon és a pórusaim is rendben legyenek - ezekre a problémákra egy jó rutin kell BHA-val, niacinamiddal, megfelelő hidratálással és fényvédelemmel. Nyári melegben szimplán ezt viseli jól az arcom, de nem mondanám, hogy önmagában csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Többször nekifutottam, de még mindig harmadig van a flakon. Sem póruscsökkenést, sem zsírosodás mérséklődést nem tapasztaltam, sőt mintha utóbbin még rontott is volna.
Az egyetlen előnye számomra a spray kiszerelés és a kellemes növényi illat.
Itthon töltött napokon szoktam elfújkálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Az egyetlen előnye számomra a spray kiszerelés és a kellemes növényi illat.
Itthon töltött napokon szoktam elfújkálni.

wasp

2019. május 7.

Az arcápolási rutin reggeli első, esti második lépése nálam. Nagyon szeretem, nem irritál, kellemes az illata, szépen előkészíti az arcot a hámlasztáshoz vagy hidratáláshoz, napszaktól függ. Mivel sok más arcbőr kiegyensúlyozó termékkel együtt használom, nem tudom pontosan megmondani, hogy mekkora része van sikerben, mindenesetre nem szívesen hagynám ki a rutinomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

Alice83

2019. március 7.

Tisztább lesz tőle a bőr a pattanások kialakulását mérsékli és gyógyítja őket..igaz én a niod sanskrit sapoinnal együtt kezdtem el használni szóval nem tudom melyik az amelyik gyógyítja a pattanásokat..ami miatt nem fogom venni h drágállom mert bizony gyorsan fogy.
Aki nem engedheti meg magának annak ajánlom a wich hazel vizeket, mert ennek a terméknek a fő hatóanyaga a wich hazel kivonat ami köztudottan bőrtisztító és gyógyító hatóanyag, és olcsón beszerezhető..érdemes iherbről rendelni.
pl ezt: https://www.iherb.com/pr/Thayers-Witch-Hazel-Aloe-Vera-Formula-Alcohol-Free-Toner-Rose-Petal-12-fl-oz-355-ml/6792

Update: már nem használom..amire nagyon jó a kinyomott pattanásra de nekem már egyre kevesebb van belőle..már a szappant sem használom..zsíros bőrre viszont nagyon jó lehet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

adra

2019. január 3.

Több, mint 6 hete használom, így már úgy érzem írhatok róla velősebb véleményt. Először is kezdeném azzal, hogy az első néhány alkalommal már csodát vártam és hát.. elmaradt.. Alapvetően a kis buksim 3 óra elteltével 3-4 blotting paperre való zsírt termel.
Ennek használatával a fejem 4 óra után ugyanúgy úszott a zsírban, 2-3 rántott sajtot is ki lehetett volna sütni benne. Viszont 2 hét használat után kezdtem észrevenni, hogy nem tocsogok a zsírtól, és egész kellemes és hasznos a használata. Most ott tartok, hogy segít 2-3 órával eltolni a végzetes zsírtócsát, de eszméletlen , világmegváltó csodának nem nevezném. Egy erős 3,5-esnek mondanám, de a nagy kiszerelés miatt inkább 4.. legyen 4 és majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

babyface

2018. október 4.

nem igazán hiszek abba, hogy bármi is csökkentené a tág pórusokat egy jól megválasztott primeren kívül, így ettől sem várom a csodát. :) reggelente használom és azt kell hogy mondjam eddig szépen mérsékli a zsírosodást, pórusokra meg talán ráfoghatjuk, hogy hatásos, ha nagyon győzködöm magam... :D pórusok szempontjából túlárazott lehet, de ha valaki extrém zsírosodással küszködik érdemes kipróbálnia, hosszú távon hogyan mérsékli a problémát. nálam a frissítő gyógynövényes illata plusz pont! :)

update: sajnos ahelyett, hogy javított volna a bőröm helyzetén, csak rontott. :( vagyis igazándiból semmit nem csinál, de mostanában miután áttörlöm vele az arcom látványosan több zsírt termel a bőröm. ezt a flakont még elfujkodom, de sajnos nem lesz újravevős, nem csodaszer az ultrazsíros bőrömre. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

sztinke

2018. szeptember 17.

Komolyan nem tudom, hogy az én bőröm hogy működik, de valamiért nekem ez a termék sem lett csodaszer. Igaz, hogy nyáron kezdtem használni, mikor tényleg komoly kihívásnak volt kitéve a zsírosító meleg és izzadás miatt, de nekem még jobban zsírosította a bőröm, mintha nem is használtam volna. Próbáltam fújva, próbáltam kézből feltapogatva, kisebb és nagyobb mennyiséggel is, többféle krémmel rétegezve, de sehogy nem hozta a várt hatást, se pórusösszehúzás, se mattítás terén. Egyébként kellemes használni, jó az illata, és frissítőleg hat a bőrre. Irritációt sem tapasztaltam mellette.
Most éjszakára használom. Ár-érték arányban nem rossz vétel egyébként, úgyhogy ezt mindenképp elhasználom, aztán meglátom, hogy újravenném -e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Hidratálók: Pseudoalteromonas Ferment Extract, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Lásd Tripeptide-32