Hylamide

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7990 Ft

Egyedülálló, elasztikus technológiát alkalmazó finisher, ami akár 12 órán át matt bőrt biztosít. Puha, matt finish 12 órán át. Megakadályozza a zsíros bőrcsillogást. Speciális technológia, ami vonzza az olajat, de taszítja a vizet, így nem szárít. Primerként és magában is használható.

Ár: 7990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
3000Ft- Hylamide Matte 12
Ár: 3000 Ft , Eladó: katt
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapest belvárosában, előreutalás esetén postázom is. Az ár a postaköltséget nem tartalmazza.
Pomelo

2019. szeptember 14.

Nagyon szeretem, nekem ez a mattító vált be legjobban. Tartósan mattít, látványosan kevésbé fénylik ki a bőröm délutánra, ha ezt használom. Egyáltalán nem szárítja a bőrt, kellemesen bársonyos a textúrája.
Nehéz rá sminkelni, valamelyik alapozóval "összeveszik", így nekem az a használat vált be legjobban, hogy az alapozó felvitele után, picit várva, ütögetve, óvatosan viszem fel a bőrre, főleg a kritikus területekre koncentrálva. A mennyiséggel is érdemes óvatosan bánni.
Kétségbe voltam esve, hogy a skinsmart nem forgalmazza már, a Tinamu-nál szereztem be végül. Az ára is megfelelő számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

sueberry

2018. augusztus 10.

Érzékeltem mattító hatást és szeretem az enyhe bársonyos érzést amit a bőrömön hagy. Óvatosan kell bánni a mennyiséggel, mert nehéz eloszlatni és ha sok sikerül felrostozódik. 12 órás matt hatást nem tud, olajos kombi bőrön legalábbis nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

hanita

2018. március 28.

Sok remenyt fuztem ehhez a primerhez, de az ara sokaig visszatartott a vasarlastol. Szerencsere egy Black Friday akcios csomagban volt, igy nem akkora fajdalom, hogy ez a primer totalis penzkidobas.
Egyszeru muanyag tubusban van a rugalmas, nyulos szilikonmassza, igy nem egyszeru eltalalni a kello mennyiseget. Ha sok kerul az arcra, akkor lemorzsalodik a rakerulo alapozo es undorito szilikonkukacokat kell eltavolitani a borrol es a hajrol. Hogy ez ne tortenjen meg, nagyon kicsi adagot kell eloszlatni az arcon, ami viszont nem hoz SEMMIT a mattito igeretbol. Nem erzem, hogy tartosabba tenne a sminkem. Oriasi csalodas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

NorkaEchelon

2017. november 11.

Nagyon nagy csalódás volt. :( Én nagyon zsíros bőrű vagyok, szóvak tudom miről beszélek amikor azt mondom, hogy nem használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Vica75

2017. augusztus 10.

Sajnos annyit sem ér,hogy szofisztikált véleményt írjak róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Sajnos annyit sem ér,hogy szofisztikált véleményt írjak róla.

creamchito

2017. május 9.

Nagyon meglepett, hogy tényleg nem szárítja a bőrt. /Az eddigi összes általam használt matt hatású krémnél (primernél és finishernél is egyaránt) észrevettem, hogy van kisebb, nagyobb szárító hatás, ami egy olajos bőrnél nem probléma, de mostanában inkább kombinált a bőröm, így pár részen ezek a krémek kiszárítják a bőröm./ Ez a termék inkább hidratálva mattít. Nagyon finom a textúrája és az arcbőrt puhává varázsolja. Egész nap tart a matt hatása, önmagában is használható. A pórusok méretén optikailag nem halványít annyit, mint társai. Nagyon hasznos kis termék, bátran ajánlom bárkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Caprylyl Glycol

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.