Hylamide

Ár:   €15   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2019. április 30.

Ár:   €15
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Magas tudású, könnyed állagú permet-kezelés, ami hidratál, segít kiküszöbölni a vízhiányt és helyreállítani a bőr komfortérzetét, tengeri szacharidok, tasmán bors, polyfenolok és rózsavíz segítségével.

Lencseee

2019. április 27.

Ez egy mist, szoval onmagaban olyan hujdenagy hatasa nincs (lassuk be). De konnyu, szagtalan, hamar beszivodik, jol porlaszt a szorofeje (ami nagy elony sok esetben). Hat, inkabb ezt hasznalom, mint a KAP-ot. Magaban nagy dolgot nem.hiszem, hogy csinal, de nalam a Hylamide rutint enelkul nem is tudom elkepzelni. En valszeg meg ujraveszem, de csak komplett csomagban, es kulfoldrol mert akkor az ara felveszi a versenyt vegre a koreai mistekkel;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

vikica00

2018. július 8.

Reggel és este is használom,elégedett vagyok vele,szeretem,akárcsak a bőröm. Nagyon kis könnyű,frissítő cucc,a pumpás kiszerelés meg csak még könnyedebbé,egyszerűbbé teszi a használatot. Kész felüdülés az arcomra fújni. Ha tehetném egész nap csak ezt fújkálnám magamra :"D .
A bőröm rettentő gyorsan és maradéktalanul beszippantja,egyik pillanatról a másikra.
Színre kicsit mintha ilyen barnás-sárgás lenne,amivel nincs is semmi bajom,viszont az illatával már annál inkább...valahogy nem tudok megbarátkozni vele,szerintem már-már kifejezetten büdös,kellemetlen szagú...De ez legyen a legkevesebb,mert úgy tűnik teszi a dolgát,hidratál,egységes bőrképet eredményez és nem mellesleg egyáltalán nem csíp illetve irritál.
Megelőlegezem neki az 5*-ot,ha lesz változás vele kapcsolatban,úgyis updatelek^^

2018.07.08. : Immár harmadik hónapja hogy boldogítjuk egymást,hatalmas a szerelem. Napi kétszer használom,és még mindig van belőle. És még mindig ugyanúgy imádom♥. Nem kérdés,hogy újravevős cucc♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

Kokapu

2018. július 8.

Reggelente használom tonik után, SubQ előtt. Imádom! Befújom vele az arcom, és úgy érzem utána, hogy felébredtem, valahogy sokkal üdébb tőle a bőröm. Este Missha mistet használok, azt is szeretem, de annál nem érzem ezt a hatást. Komolyan, nekem jobb, mint egy reggeli kávé. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

nius

2017. november 20.

Nagyon jó kis cucc ez, de önmagában semmiképpen sem csodaszer, bár nyilván ilyet egy mist-től nem is szabad elvárni. Főleg nyáron volt nagyon hű társam, amikor a bőröm a legkönnyebb krémeket is leizzadta. Egy keveset felfújok az arcomra, megvárom amíg a nagy része beszívódik, de a még nedves arcra kenem fel a hidratálót. Így sokkal inkább érzem, hogy hidratált az arcom.
Ami a hátránya, az egyértelműen az ára. Én 3000-ért vettem itt KM zsibin egy lánytól egy szinte teli flakonnal, így megérte az árát, de a teljes árát semmiképpen nem éri meg számomra. Nagyjából minden mist-em (és van egy pár :D ) hasonló hatást produkál, harmada áron. Attól ez nem lesz egy rossz termék, de ár-érték arányban vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Amadea

2017. október 27.

Hmmm.
Már a harmadát elhasználtam, de vannak kétségeim, hogy nekem való termék-e.
Egyrészt azonnal becuppantja a bőröm, nem hagy maga után semmilyen fényes réteget, zsíros bőrűeknek szerintem reggelre és nyárra (főleg nyári reggelekre) telitalálat, de nekem, úgy érzem, kevés, a sűrűbb esszenciákat jobban kedveli a bőröm (a homlokom zsíros, a többi rész normál-száraz és sajnos mitesszerek boldogítják az életemet - vagyis vízhiányos a bőröm). Lehet, hogy 7skinezni fogok vele, próbálom majd tudatosan előtérbe helyezni a rutinomban, mert a többiek háttérbe szorítják szegénykét, és nem én vagyok a nappali rutin királynője, az biztos.
Egyelőre négy csillag, majd jövök update-elni.

Update (2017.10.27.): Átpakoltam a reggeli rutinba, az arcmosástól húzódó bőrt szépen megnyugtatja. Jó kis termék (a pumpa is jó minőségű, meg fogom tartani a flakonját), de nem lett a kedvencem, a DECIEM többi krémje valahogy jobban tetszik. Vízhiánytól függetlenül valószínűleg nem én vagyok a célcsoport, és/vagy csak elkényeztetett a sok szuper kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Hmmm.
Már a harmadát elhasználtam, de vannak kétségeim, hogy nekem való termék-e.
Egyelőre négy csillag, majd jövök update-elni.

creamchito

2017. június 5.

Először nem tudtam hová tenni ezt a terméket. Az esti rutinom alkalmával használtam közvetlenül tisztítás után. Eltelt kb. 2 hét, mire realizálódott bennem, hogy enyhén kivörösödik az arcom, és ő érte a felelős. Így kb. 2 hónapig nem is használtam. Most, hogy a meleg napok már itt vannak, egy könnyedebb reggeli rutint állítottam össze. Arra gondoltam, hogy a színezett SPF krémem alá csak valami könnyű, tonizáló terméket fogok használni. Ezért utolsó tesztelésként őrá esett a választás. Nagyon bevált így második körben! Semmilyen irritáció nem jelentkezett. Látványos, ahogy egységesíti az arcbőrt! Ez tényleg hihetetlen! Szép és hidratált tőle az arc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

realet

2017. május 11.

Tényleg csak illendőségből vettem meg, ha már végre a londoni Deciem üzletet utamba sodorta az élet (illetve a kíváncsiságom). Már első használat után is érződik a hatása, a bőröm egész nap egyenletesen hidratált, egységes színű és a könnyen zsírosodó részeken kellemesen matt maradt. Konkrétan úgy érzem, hogy elixírként cuppantja be a bőröm és roppant hálás érte. Egyelőre ez egy magabiztos 5 csillag, de majd jövök updatelni a hosszútávú tapasztalatokról.

Update1: Eddig nem tulajdonítottam nagy misztikumot a mist-eknek, de ennek nemcsak értem, hanem imádom a funkcióját. Szuperül előkészít a következő lépésre (mint egy tonik), de közben táplál és friss élettel tölti meg a bőrt. Nem ragad, szépen és azonnal beszívódik.

Update2: Általánosan javít a bőröm állapotán hidratáltságban, telítettségben. A Hylamide Core Series részeként használom és együtt valóban döbbenetesen hatékonyak ezek a termékek (ránctalanítás, általános "bőrjólét" tekintetében).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Epigallocatechin Gallatyl Glucoside, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Gallyl Glucoside, Propyl Gallate
Hidratálók: Pseudoalteromonas Exopolysaccharides, Propanediol, Glycerin

Az ausztrál tasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata. Az összetevő a gyártó tesztjei szerint megakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnal enyhíti viszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint Rutin tartalma révén jó hatással van a töredezett, kitágult erekre és a szem alatti sötét karikákra.

A Pseudoalteromonas nevű, Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs fermentációjával nyert összetevő, melyet a hialuronsav alternatívájaként használnak a kozmetikumokban, mivel mindkettő glucuronic acid-ban gazdag. Az összetevő gyártója szerint jelentősen több vizet képes megkötni, mint a nagy molekulasúlyú hialuron sav (pedig az is a saját súlyának az ezerszeresét köti meg) és még extrém esetekben is képes növelni a nedvességmegtartást; egy -20 fokban végzett teszt során ez az arány 60% volt. Összehasonlítva a nagy molekulájú HA ugyanilyen körülmények között 11%-kal növelte a vízmegtartást.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.