I Heart Revolution

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. szeptember 1.

Kiszerelés:   1,25 g
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 690 Ft

Fémes fényű vízálló szemceruza mely tökéletes szemhéjpúder alapnak is.

Ár: 690 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

pszabina

2018. április 22.

A pigmentáltsága remek, de a kiszerelése teljesen alkalmatlanná teszi a használatra, felvinni óvatosan tudod, vagy fokozatosan ecsetet, esetleg az ujjaidat használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

pixxie94

2017. január 25.

Rendelésem mellé ajándékba küldték, de annyira puha, hogy számomra használhatatlan, olyan, mint egy zselé, ráadásul műanyag a csomagolása, de hegyezni kell (hacsak nem én vagyok a béna), ami szerintem lehetetlen lesz ilyen kemény műanyagot, a hegy benne pedig össze vissza fog kenődni. A színe és a pigmentáltsága szép, de összességében használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Paraffin, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol