I Heart Revolution

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ppetru, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Az I Heart Makeup I Am Flawless Primer sminkalapjával a sminked egész nap tartós marad!

ppetru

2015. október 24.

Igaz, nem sok primert használtam még, de a többivel összehasonlítva az állaga nem csak egy sima hidratáló krémre emlékeztet. Nem tudom teljesen elmagyarázni, lehet, hogy az igazi primerek ilyen állagúak kell, hogy legyenek, de ez olyan, mintha kicsit szemcsésebb lenne, ami persze a felvitel során elmúlik, de úgy érzem, hogy a pórusaimat jobban feltölti, mintha csak egy áltagos primert kennék magamra. Nekem teljesen bevált, apró ütögető mozdulatokkal viszem fel az orrom melletti területre, mert ott tágabbak a pórusaim, és szerintem nagyon jó kis termék ez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.