I Heart Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Ehssty, az összetevőket feltöltötte: csilla.noemi88, Módosítva: 2014. november 11.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A primer matt arcbőrt és biztos alapot biztosít a sminkednek.

csilla.noemi88

2014. november 14.

Bátran ajánlom mindenkinek. Gyorsan szárad, zselés állaga van. A tág pórusaimat tényleg elfedi és az alapozónak biztosít egy sokkal simább, egyenletesebb felületet. Teljesen meg vagyok vele elégedve, viszont azért adok négy csillagot, mert a tubus elég kicsi és fele konkrétan levegővel van tele, tehát eléggé kispórolták belőle a terméket, illetve az árát kicsit drágának találom (2600 ft körül van, de én nyereményjáték formájában jutottam hozzá:)).
Ettől függetlenül egy nagyon jó kis termék, bár viszonyítási alapom nincs mert ez az 1. primerem, de csak dicsérni tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.