I Heart Revolution

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: cyrus, az összetevőket feltöltötte: katuc77, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1290 Ft

Praktikus csomagolású, tartós és krémes szájfény.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pszabina

2018. február 25.

Ajándék volt rendelés mellé, de nem igazán jött be. Egy nude árnyalatot kaptam: 'I Woke Up Like This'. A csomagolás tényleg dizájnos, emiatt az applikátor kialakítása viszont nem túl praktikus. Fel lehet vinni egyenletesen így is, szépen csillog, de nem valami tartós max. 1-1,5 órát bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

KisHeni

2017. június 17.

Pink Pandáról rendeltem ingyenes szállítással, és talán az egyik legjobb döntés amit látatlanban rendeltem, mert ez az árnyalat 'Sunshine Today Please' valami csodaszép. Halvány barackos, rózsaszín egyszerűen gyönyörű, tökéletes. Elég pici kiszerelés, viszont ennek a cuki külsőnek nem lehet ellenállni és kis helyet foglal a táskában. Illata és íze nincs semmi, de az állaga nagyon krémes és kellemes érzés viselni, nem ül bele a szám apró ráncaiba, hanem egyenletesen fed és szép a fénye. Ha nem eszünk iszunk pár órát simán kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Kingucii

2016. április 13.

A Pinkpandáról rendeltem, szerencsére le volt árazva 400-500 Ft-ra. A WHAM! árnyalatban van meg, színe kicsit barackos-rózsaszínes, felkenve vizes hatású. Nagyon más,mint a képeken, lapos, fura tapintású, és nagyon kicsi, így a legapróbb helyekre is elfér. Az ajkaimon nem sokáig maradt fenn, max 3/4 órát bírt ki.
A szaga nem tetszik, szeretem,ha a szájfénynek/rúzsnak van valamilyen finom illata.
Számomra ez nem egy újravevős szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Számomra ez nem egy újravevős szájfény.

vadvirag919

2015. június 21.

Nekem a "sunshine today please" árnyalat van meg, ami természetesen élőben tök más mint a képeken. Tulajdonképpen, ha óvatos az ember a felvitt mennyiséggel egészen jól is néz ki. Ellenkező esetben valami borzalmas műbarack/rózsaszín/neon szín lesz a szánkon, amit elég nehéz egyenletesen eloszlatni és két perc után úgyis nagyjából az egész lekopik. A csomagolása nekem tetszik, olyan kis laposan cuki, befér az utolsó milliméternyi helyre is. Az állaga vékony rétegben kellemes, viszonylag tartós is, csak hát ilyenkor a szín nem túl erőteljes. Összességében tényleg ez az egyszer elhasználom és soha többet kategória. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

mreni876

2015. május 5.

Nekem a No Need To Panic árnyalatban van meg. A színe nagyon tetszik, eszméletlenül pigmentált, viszont nekem olyan fura érzés az ajkamon. Nekem ez már túl sok. Evést, ivást természetesen nem bírja, én csak a színével vagyok megelégedve. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

katuc77

2015. március 23.

Kb. 2 hete rendeltem a Pink Pandatol egy akciós csomag egyik tagjaként. A Too cool for school árnyalata van meg.
A csomagolása nem a megszokott, hanem egy lapos tégely, ami első körben egy kicsit fura. A fogása is fura használat közben, elsőre az volt az érzésem, hogy nem passzol a kezembe, jobban meg kell fognom, mert kicsusszan az ujjaim közül. De aztán gyorsan megbarátkoztunk.
Én nem szeretem a hangsúlyos rúzsokat, szájfényeket, ezért számomra ez a világos árnyalat pont megfelelő. Színe alig van a számon, viszont nagyon szép csillogást ad az ajkaknak. Viselése is kényelmes, mert egyáltalán nem ragad, nem érzem azt, hogy "most nyaltam volna ki a mézes bödönt". Viszont nem valami tartós, így nap közben sokszor kell újra festeni. Biztosan elhasználom, de nem valószínű, hogy újból meg fogom rendelni, akár ezt, akár egy másik árnyalatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

Antioxidánsok: BHT