I Heart Revolution

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: avealena, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Fixáló spray lágy szórófejjel a hosszantartó sminkért. Használható primerként, fixáló spray-ként és frissítő permetként. Izzadásálló.

4 illatban kapható: uborka, zöld tea, guava & rózsa, vanília & kókusz

Judy1

2020. december 20.

A zöld teás verzió van meg, nagyon kellemes az illata, a szórófej nagyon jó, de pont a lényeg nincs meg: egyáltalán nem érzem, hogy tartósítja a sminket. Nem veszek észre különbséget, amikor használom és amikor nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 20.

novaknora

2020. július 7.

Zöld teás változatot vettem meg, az illata nagyon tetszik! Igazából ha nem használom fel sem tűnik semmi, szóval én nem érzek/látok különbséget, hogy rajtam van vagy ha nincs. Nekem pár óra múlva kissé átfényesedik az arcom. Frissítő érzést kelt mikor felteszem de ennyi+ a remek illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Akossbunny

2020. június 29.

Több illatban is megvásároltam már,az illatuk finom,de az összetevők listájával nem vagyok elégedett.A sminket valamelyest fixálja,de ne várjunk csodát.Ha sokat fújsz belőle akkor inkább csak lefolyik tőle a smink.A mindennapos használat mellett is elég sokáig elég és az ára is baráti,szóval akinek nincsenek túl nagy elvárásai vele szemben az szerintem nem fog csalódni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

esztertopi

2020. május 5.

Zöld teás illatban vásároltam meg, nagyon kellemes az illata. Sok van benne és szerintem jól is működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

viragszonja

2020. január 10.

Uborkás változat van meg, imádom. Nagyon jó, üde illata van, és a dolgát is jól végzi. Ezzel nekem tökéletesen kibír egy napot a sminkem. Smink előtt is befújom vele az arcom, majd a kész sminkemet is lepermetezem. Jó ár, jó mennyiség, nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

VBettina

2019. november 16.

Finom illata van és jól fixálja a sminkem, eltünteti a poros hatást. Nekem a permetezőfejével sem volt semmi problémám szerintem szépen porlaszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

DFI

2019. november 13.

A kókusz vaníniás van meg. Nem nagyon hittem benne, de mégis működik, egész nap tartja a sminket. Szeretem használni, ára sem vészes így ötöst kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

SminkesAnyuci

2019. május 23.

Update 2019.05.23.
Újravettem, most a sütis illatút. Mindennapos használat mellett tényleg fél évig elég! Továbbra is elégedett vagyok vele, szívesen maradok ennél a fixálónál! Marad a 4 csillag, mert a szórófej nagyon buta, viszont az avon smínkfixáló spray flakonjába töltöm bele és az úgy porlaszt mint egy álom.

2018.10.22.
Vaníliás verziót választottam és nagyon szeretem, jól tartja és egységesíti a sminket. A szórófejet viszont nem tudom hozzá használni, mert cseppeket hagy hátra, nem porlaszt tökéletesen Ezért levonok egy csillagot, mert másik flakonban tudom csak használni. Egyébként megéri megvenni mert jó illatú és mindennapos sminkelés mellett egy ekkora flakon nálam fél évig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Update 2019.05.23.

2018.10.22.

tsolya

2019. február 24.

Az uborkás változatát rendeltem meg. Miután leadtam a rendelésem, kicsit féltem, nehogy túl mű illata legyen. Amikor megérkezett nagyon kíváncsian szagoltam bele. Nagyon visszafogott, kellemes, valóban uborkára emlékeztető illata van Nincs összehasonlítási alapom, ugyanis ez az első fixálóm.. Hamar megszerettem, néhány fújás után tökéletesség teszi a sminkemet. Elveszi a púderes hatását és egész nap helyén tartja a dolgokat. A szórófej tényleg nem porlaszt tökéletesen, de ha picit távolabbról fújom, akkor ez a probléma is kiküszöbölhető. Az ára elsőre picit borsosnak tűnhet, de mindennapi használat mellett is bőven kitart egy fél évig. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

avealena

2018. október 17.

Ez az első setting spray amit valaha próbáltam, úgyhogy viszonyítási alapom igazából nincs, de szerintem szépen egységesíti a sminket és úgy érzem vissza ad egy kis természetes csillogást a bőrömnek, mert a matt alapozó nagyon műn hat ha elveszi az arc összes nedvességét. Tartóssága jó, kifejezetten látom hogy a highlighter sokkal tovább bírja, és a pirosító is tovább a helyén marad, nyári melegben viszont nem teszteltem még. Az ára kicsit borsos nekem, de ekkora adag szerintem egy életre elég számomra, mivel nem sminkelek olyan gyakran. Nem vettem észre hogy kipattogzottam volna tőle, viszont az illata egyáltalán nem tetszik. A guava & rózsa illatút választottam, azt hittem hogy majd a rózsa miatt kellemes virágos illata lesz, ehelyett amikor kifújom semmit sem érzek a rózsából, csak a guavát (aminek amúgy nem tudom milyen illata van), de engem mindig a kórházi szagra emlékeztet. Csak később vettem észre hogy van kókusz & vaníliás illatban, azt kellett volna inkább ehelyett. :( Összetevőiről vegyes érzéseim vannak, van közte ami tök jó, viszont az alkohollal nem vagyok kibékélve, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1