I Heart Revolution

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   $15
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

18 matt és csillogós árnyalatot tartalmazó paletta, amelyet az avokádó inspirált.

Zsozsi21

2020. január 3.

Féláron pink pandáról rendeltem. Nagyon ritkán használom, de szégyenemre a csomagolás vett meg a legjobban, imádok érte nyúlni nagy ritkán :)
Több revolution palettám is van, szeretem őket, szép pigmentált színeik vannak, tartósak. A glitteres színekkel vigyázni kell, potyognak, de ez más márkáknál is sokszor előfordul, viszont felvitel után szépek, fent is maradnak, és nagyon különlegesek.
És végre nem fólián, hanem a színek elé vannak nyomtatva az elnevezések💚🥑

Update: még mindig ha nagy ritkán használom, imádom, és az azóta megjelent coffee palettát is megvettem, amikor le volt akciózva. Imádat, és annak a színei még jobban kihasználhatóak akár a hétköznapokban is, mindekettőt csak ajánlani tudom <3<3<3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

És végre nem fólián, hanem a színek elé vannak nyomtatva az elnevezések💚🥑

HeniM

2019. december 14.

AVOKÁDÓ! Egyik kedvenc gyümim, csak olyan drága :( De ez a kis paletta nagyon cuki, ráadásul a zöld szememhez tökéletesen mennek a zöldes sminkek. Szerencsére nem olyan színek vannak benne, amik brutálak, szóval nem az a csúnya zöld színek, mint aki egy verekedésből szerzett sérülésekből épül fel, hanem kellemes, matt és csillogós színek vannak benne. szuperül lehet velük alkalmit is csinálni, és csak egy színt használva is szép sminket lehet csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

karaibrahimgil

2019. szeptember 10.

Ó, mondd, mi szükségem van egy negyedik Revolution palettára?! Hát elállnak még vagy 40 évig, mire mindnek a végére érek? De ki tudna visszautasítani egy avokádó külsejű, 18 színt tartalmazó dobozkát? 🥑 És a Facebook is követett egy hirdetésével, amin egy csaj mutatta meg, hogy néz ki, ha szemérmesen lefelé néz, és közben látszik a szemhéján a zöld, legyen az avokádó-, méreg- vagy türkizzöld. Ráadásul több rétegben felkenve és sprayjel fixálva még tartós is. Ha pedig megunom a zöld különféle árnyalatait, keverem a többi Revolution paletta árnyalatával, közben pedig azt érzem, hogy 10 évvel fiatalabb vagyok. Mit 10, legyen inkább 15. Hjaj, de gááááz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.