I love...

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oslacrimale, Módosítva: 2012. január 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Yndre

2012. július 11.

Kellemes kis tusi, bár a márka egyik terméke sem hagyott olyan mély nyomot bennem, hogy újravegyem. Egyébként az a vicc, hogy külföldön ezeket az "I love..." cuccokat nagyjából 100 Ft-os jellegű boltokban lehet megvenni potom pénzért, itthon meg azt hittem hanyatt esek amikor megláttam a Douglasban jóval egy ezresen felül. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

ruszi

2012. június 29.

Finom az illata és valóban jól radíroz, viszont nekem túl "mű", ahogy az összetevőkből is kitűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

sziszus_

2012. február 29.

Az illata tényleg eszméletlen: nem túl édes, pont jó, finom gyümölcsös! Radírozgatni is tud, de aki igazán nagy eredményt akar , annak erősebb radír kell, nekem ez is kitűnő! Csak úgy felpezsdít, és tényleg jobb kedvem van zuhany után! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

Oslacrimale

2012. január 11.

Nagymamám szokott nyáron málnahabot csinálni... nekem ez jut eszembe erről a tusfürdőről. Nagyon szeretem az illatát, szépen végig tudom radírozni magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Színezék. Lilás piros.