I'm from

Ár:   $35   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lollypoppy, Módosítva: 2019. február 5.

Ár:   $35
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

2.1% fekete ürmöt, vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmazó arcpakolás ami nyugtatja és hűsíti az irritált, érzékeny bőrt. Méregtelenítő hatásának köszönhetően rendszeres hatásával láthatóan csökkenthetők a bőrproblémák.

infernal

2019. július 31.

Olyan sok pozitívumot olvastam róla, mintha valami csodaszer lenne, ezért megvettem a teljes kiszerelést. Hát hiba volt.
Semmire se jó.
Erős, gyógynövényes illata van, növény darabokkal tele.
Már a felét elhasználtam, tehát adtam neki időt, de semmi hatását nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Semmire se jó.
Erős, gyógynövényes illata van, növény darabokkal tele.

lollypoppy

2019. július 27.

Szerintem jópofa termék, enyhén géles, jól kenhető az állaga, és tele van növényi darabkákkal, ami felkenve elég viccesen néz ki, és azt az illúziót adja, hogy valami szuper természetes cuccról van szó. Viszont én sem értem, hogy mire jó, mert azon kívül, hogy jó illata van, és ad egy kis minimális hidratálást, semmilyen hatását nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

BLili

2019. június 10.

Én is a rendelesemhez kaptam 30 g-os mintát, használgatom is, de fogalmam sincs, hogy mire való ez, mert semmilyen változást nem tapasztaltam. Pénzt biztos nem adnék ki érte. Még csak nem is hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Nissira

2019. március 10.

Egy 30g-os mintát kaptam ajándékba a rendelésem mellé. Elég sok ahhoz hogy több alkalommal is tudtam használni. Erös illata van ami gondolom a növény illata, de akik érzékenyek az illatokra azoknak zavaró lehet. Az álaga is furcsa, zöld szinü géles de apró növény darabok vannek benne. Felkenve nem egy szépséges látvány. Igy összeségében nem lettünk barátok. Mivel az ára sem olcsó, igy a teljes kiszerelést nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: Cordyceps Sinensis Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak