Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fougere

Összetétel: yuzu, citrom, szegfű, fahéj, levendula, ámbra. pacsuli, musk

Carlito

2019. február 13.

Szeretem egyedi és ár értek arány győztes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Szeretem egyedi és ár értek arány győztes

elixir

2015. június 29.

Most teszteltem ezt a szerintem kifejezetten nyári férfi illatot, saját bőrömön. Nagy meglepetés volt, hogy mennyire kellemes, az elejétől a végéig élvezhető illatról van szó. Az illatban megjelenő menta nagyon tetszik, élénken tartja az illatot. Édeskés vonulat is van benne, de sosem zavaró, nem túlzó.
Nekem a " fiatalos, tiszta, kellemes, friss" jelzők jutnak eszembe róla. Tartóssága, hatósugara is jó. Mivel az ára nagyon baráti, ezért az 5 csillagot is megérdemelné tőlem. Női orral szólva, ez egy alábecsült illat. A női változata viszont egyáltalán nem tetszik. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

bekei.barbara

2013. október 16.

Más Iceberg illatot még nem szagoltam, és valószínű, hogy nem is fogok. Ezzel is egy véletlen folytán találkoztam, egy tester változatot kaptunk belőle, de senkinek nem vált a kedvencévé a családban.
Ahogy Medora is írta, a lime és yuzu igazán tolakodóvá válik azzal egyetemben, hogy szegfűsen, fahéjasan édeskés. Magamra még sosem fújtam (így most nem vagyok túl hiteles véleményező), most sem fogom megcselekedni, mert 'dáthás' vagyok, és, mert nem egy unisex illatról van szó, kifejezetten pasis, számomra picit "tesiöltözős" szagú.

Akit érdekel az illat írjon, hajlandó vagyok tőle megválni, kb 100 ml lakozik az üvegben, akár kis kiszerelésben is küldök, ha nagy lenne a kíváncsiság. :)

bekei.barbara@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

bekei.barbara@gmail.com